Grāmatzīmes

Teritorija: lauksaimniecība un cīņa

Citi nosaukumi:

Teritorijas lauksaimniecība un cīņa lauksaimniecības simulators un militārā stratēģija vienlaikus. Šeit ir vienkāršota grafika, kas imitē deviņdesmitajos gados izdotās spēles. Spēle ir kvalitatīvi apskaņota, mūzika nav kaitinoša.

Spēlei pašlaik ir agrīna piekļuve, taču pat tagad projekts ir pelnījis uzmanību.

Jūs šeit vadīsit nelielu ciematu, kuram ir visas iespējas izaugt par milzīgu valstību.

Lai gūtu panākumus, jums ir nepieciešams:

  • Izpētiet apkārtni, meklējot noderīgas lietas
  • Pārliecinieties, ka lauki ir iesēti savlaicīgi un neaizmirstiet par ražu
  • Uzcelt jaunas dzīvojamās ēkas, lai iedzīvotājiem būtu kur dzīvot
  • Pētniecības tehnoloģijas
  • Ražot pārtiku, ieročus un apģērbu
  • Aizsargājiet savu īpašumu no ļauno spēku un šajā apgabalā mītošo briesmoņu iebrukuma

Ja izdosies, tad neliels ciems ar tikai vienu ēku drīz kļūs par īstu metropoli, kurā dzīvos tūkstošiem cilvēku.

Lai visu saprastu, pirms spēlējat Territory Farming and Fighting, jums nenāks par ļaunu iziet nelielu apmācību. Bez tā jūs varat iznīcināt jaunattīstības apmetni, kļūdaini tērējot resursus nepareizā vietā.

Jums nav jāpiešķir uzdevums katram ciema iedzīvotājam, vienkārši norādiet uzdevumu, un viņi darīs visu, lai to paveiktu. Tas vienkāršos apsaimniekošanu, kad iedzīvotāju ir pārāk daudz, lai pievērstu uzmanību katram atsevišķi.

Pārliecinieties, ka iedzīvotājiem nekas nav vajadzīgs. Papildus pārtikai un pamata resursiem jums būs nepieciešami spēcīgi ieroči.

Zeme ap apmetni nav tik droša, kā varētu šķist. Daudzas ļaunas radības klīst starp veģetāciju, sapņojot iznīcināt visu dzīvību. Daži ienaidnieki ir ļoti lieli un nežēlīgi, lai ar tiem tiktu galā, jums būs nepieciešamas veselas bruņotu karavīru vienības.

Cīņas sistēma nav sarežģīta, jums vienkārši jānorāda uzbrukuma mērķis, un paši karotāji parūpēsies par uzvaru, ja viņu spēka tam pietiks. Ja komanda ir pārāk maza, var būt prātīgāk izvēlēties bēgt, lai jūs varētu atgriezties ar lielāku spēku.

Papildus rūpnieciskajām un dzīvojamām ēkām pievērsiet uzmanību mākslai. Veidojiet mākslas priekšmetus, lai rotātu savas pilsētas teritoriju un padarītu iedzīvotājus laimīgākus.

Pilsēta nav izolēta no pasaules, var nodibināt tirdzniecību ar citām apdzīvotām vietām. Tas dos jums iespēju atbrīvoties no nevajadzīgiem resursiem un iegūt to, kas jums pietrūks.

Ne vienmēr ir vērts tērēt retos resursus uzreiz. Sarežģītākajiem projektiem tie būs jāuzkrāj.

Spēles ātrumu var mainīt. Ja esat labi apguvis vadības ierīces un visur ir laiks, varat palielināt ātrumu vairākas reizes.

Spēli šobrīd izstrādā tikai viens cilvēks, kas pēdējā laikā ir retums un ir pelnījis cieņu. Lokalizācija šī iemesla dēļ vēl nav īpaši labi ieviesta, taču darbs pie tā notiek, jums tikai nedaudz jāpagaida.

Diemžēl

Teritoriju lauksaimniecība un cīņa nevar lejupielādēt bez maksas uz PC. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai izstrādātāja vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un palīdziet nelielai cilvēku grupai izdzīvot bīstamā vietā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more