Grāmatzīmes

Terra militaris

Citi nosaukumi: Terra militaris

Terra militaris online - fantastisks multiplayer spēle MMORTS vēsturiski priekšmeti. Gliemežu Game - spēļu izstrādātāji - ir devuši savam projektam visu to labāko pārlūkprogrammu, piemēram, patiesā razvlekalovki. Visas īpašības, kas piesaista cilvēkus, jo pasaules šedevriem, organiski saistītas šeit. Spēle pasaulē ir ne tikai attīstās dinamiski, tas burtiski gushes neaizmirstamus notikumus. Jums tikai izvēlēties savu attīstības ceļu un iekarot pa vienam visi četri laikmetu. Tam sāka spēlēt spēli Terra militaris tiešsaistē, jums būs veidot savu pilsētu, vadīja karaspēku, kas nodarbojas ar ieguves resursu, meklēt diplomātisku pieeju apkārtējiem kungiem, organizēt darījumus, pētniecības tehnoloģijas, lai veiktu visvairāk aizraujošu quests. Nebaidieties apstrīdēt apnicīgs mobs un izmisīgi ar citiem spēlētājiem. Pierādi, ka esi briesmīgs pretinieks, kas neapstājas pie visa!

Lai piedalītos aizraujošu incidentu nepieciešams Terra militaris reģistrāciju. Tas prasīs tikai minūti. Bez tam, tad nav jāgaida, lai spēle. Pievienoties spēlē Terra militaris - aizpilda dažas jomas, kurās, ievadiet šādu informāciju: lietotāja vārdu, e-pasta adresi, paroli. Atzīmējiet, ka jūs turpināt veikt viņas, un jūs varat atgriezties jebkurā laikā, lai turpinātu spēle. Pārliecinieties, ka salīdzināt konfigurāciju datoru ar šādām minimālajām sistēmas prasībām saraksta:

- Operētājsistēma Windows 2000/XP;

- Pentium 3 700MHz;

- Video GeForce 32mb;

- RAM 256 MB;

- Cietais disks 100 MB.

Nevajadzīgas problēmas nevienam nav devusi jautri, tāpēc neaizmirstiet, lai pielāgotu vajadzīgos iestatījumus. Tas viss, kā arī interneta pieslēgums vismaz 56k modemu (labāk DSL / Cable), un jūs varēsiet atklāt pārsteidzoši skaisti pasaulē ar dizzying piedzīvojumu.

Sākumā, jūs tiksies skolotājs. Viņš jums pateiks, kā spēlēt Terra militaris, lai gūtu panākumus. Kas civilizācija izvēlēties savu privāto lieta, bet, neskatoties uz to, kur sevi, nevienam nav tiesības izvēlēties likumīgu iespēju laimēt pasaules kundzību. Kad pilsēta tiks izstrādāts, lai noteiktu līmeni, jums var arī pārkāpt citas personas īpašumā, lai uzlabotu ne tikai savu teritoriju, bet arī nostiprināt varu.

Online spēles Terra militaris piedāvā kļūt par rezidentu vienas no tādām valstīm kā Ēģipte, Ķīna, Persija, Roma. Tieši tur, kur jūs vēlaties būt, un jums tiks piešķirts zemes gabals. Neuztraucieties, ka ir jāsāk ar dažiem primitīviem cilšu apmetnes nākotnē jums būs iespēja izveidot kopumu ēku un nodrošināt, ka tāds kā pirmā pilsēta beidzot pārvērtās par milzīgu ietekmīgu impēriju.

Attiecībā uz būvniecību, tad tas notiek divos līmeņos kartes. Sākumā jums ir nepieciešams, lai pārvaldītu savu uzcelt objektus, struktūru, kur jums liks resursus karavīriem un strādnieki iekārtu apmācību armijā. Turklāt būs arī restorāns, kas nepieciešamas, lai darbā varoņi un tirdzniecībai ar kaimiņu spēlētājiem tirgū. Otrais karte tiek dota ražo raktuvēs, karjeros, zemnieku saimniecības un citas noderīgas iespējas. Vai tas rada resursu ieguve, un ak, kā viņi vēlas, lai progress!

Katram spēlētājam runa ir laiks, lai varētu uz pasaules kartes, un izplatīt savus spārnus. Jūs gaida asiņaino kauju atsevišķi vai komandā, un run-ins ar NPC kāršu atklāšana ar reālu spēlētāju. Nebaidieties, lai ievadītu kaujas arēnā vai problēmas citplanētiešu civilizācijas, veidot apvienības vai pagaidu apvienības armiju, lai palielinātu izredzes uz panākumiem. Rūpēties par uzticamu avansa varoņiem, vadīja atdalīšanās drosmīgiem cīnītājiem, par pienācīgas kvalitātes rīkiem, atbilstoša militārā apmācība katram dalībniekam. Atcerieties, ka mērķis komandieris ne tikai vadīt citu cilvēku rīcību, bet arī lielāko daļu laika, lai ņemtu zobenu un skriešanās uz bieza lietas.

Game Terra militaris atlīdzības visas pūles, ko uzkrāšanu pieredzi. Tava slava ir visu laiku palielinās, un tāpēc jums pārvietoties no vienas ēras uz otru. Iesaistīties tiešajiem pienākumiem un veikt quests troņa istabu - viss veicina izlīdzināšanai.

Terra militaris tiešsaistē izveidots, lai dotu jums prieks! Netērētu savu laiku veltīgi un redzēt pirmavotiem! Ļaujiet laime nekad pagriežas prom no jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more