Grāmatzīmes

Terraformētāji

Citi nosaukumi:

Terraformers Marsa kolonizācijas simulācijas spēle. Grafika nav izcila, bet laba, bez sūdzībām. Fona mūzika ir patīkama un nenogurdinoša, viss ir tradicionāls šāda veida spēlēm.

Saskaņā ar spēles leģendu, 2030. gados notika tehnoloģiju lēciens, kas ļāva aktīvāk izpētīt kosmosu. Darbība spēlē notiek 2050. gadā, kad zemes valdība nolēma sagatavoties sarkanās planētas virsmas kolonizācijai un apmetnei.

Šis grūts uzdevums tiks uzticēts jums.

Tiklīdz sāksiet spēlēt Terraformers, jums būs jāizlemj par misijas vadītāja izvēli. Katram kandidātam ir vairākas unikālas prasmes. Izvēlieties ar prasmēm, kas būs visnoderīgākās attīstības sākumā. Vēlāk jums būs iespēja ievēlēt jaunu vadītāju, kad esošais būs vecs un dosies pensijā.

Spēlē būs daudz uzdevumu un būs grūti visam izsekot.

  • Būvēt jaunas ēkas
  • Izpētiet apkārtni
  • Izveidot norēķinus
  • Attīstīt tehnoloģiju
  • Darbs pie klimata pārmaiņām
  • Audzējiet mežus un izveidojiet jaunas ekosistēmas

Šis un vēl citi būs jūsu pienākumi spēlē.

Nepieciešams pastāvīgi sekot līdzi iedzīvotāju apmierinātības līmenim. Kad neapmierinātība kļūst pārāk liela, jūs cietīsit neveiksmi. Rūpējieties par dzīvojamo un ražošanas ēku celtniecību, katra pagrieziena sākumā izdarot izvēli no vairākiem variantiem.

Katrs spēles gājiens ir aptuveni viens gads.

Izlūkot jaunas vietas citu apmetņu celtniecībai. Izvēlieties uzmanīgi, dažām vietām ir bonusi, piemēram, alas ir labāk aizsargātas no starojuma.

Nepieciešams izveidot transporta savienojumu starp apdzīvotajām vietām resursu, cilvēku un tehnikas pārvietošanai.

Lai mainītu klimatu uz cilvēka dzīvei piemērotāku, meži jāstāda un jāapdzīvo ar faunu.

Rūpējieties par retzemju ieguvi. Pateicoties tam, jūs varēsiet izveidot tehnoloģiski sarežģītas ierīces un mehānismus. Darba roboti, ja jūs varat tos izveidot, ļoti palīdzēs smagajā darbā un nekad neizteiks neapmierinātību. Taču, lai tās uzbūvētu, kā arī daudzām citām lietām, nedrīkst aizmirst par zinātnes un tehnikas attīstību.

Vissvarīgākais resurss uz planētas ir enerģija. Tas ir nepieciešams jebkurai darbībai. Tāpēc tās iegūšana ir viena no prioritārajām darbības jomām.

Kosmoss un lieli planētu projekti var palīdzēt atrisināt problēmas. Piemēram, milzīgi kosmosa spoguļi palīdzēs saņemt saules enerģiju pat naktī. Ledus asteroīdi palielinās ūdens rezerves, un snaudoša vulkāna restartēšana ļaus bezgalīgi saņemt siltumenerģiju.

Spēlei pašlaik ir agrīna piekļuve, taču tai gandrīz nav nekādu trūkumu un tā ļauj pārbaudīt sevi kā ārkārtīgi svarīgas misijas vadītāju.

Panākumu atslēga slēpjas līdzsvarā. Ir jāprot labi plānot savu rīcību, lai viss attīstītos un tajā pašā laikā iedzīvotāji būtu apmierināti ar dzīves apstākļiem.

Terraformers diemžēl nevar lejupielādēt bez maksas uz PC. Jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai pēc iespējas īsākā laikā sagatavotu Marsa virsmu cilvēku apmešanās vietai, jo Zemes resursi beidzas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more