Grāmatzīmes

Terra Nil

Citi nosaukumi:

Terra Nil ir ekonomiska stratēģija ar ļoti neparastiem spēles mērķiem. Grafika ir neticami detalizēta, krāsaina, reālistiskā stilā. Fona mūzika ir patīkama un procesā nenogurst. Izstrādātāji lielu uzmanību pievērsa spēles pasaules balss darbībai.

Tradicionāli pirms Terra Nil spēlēšanas ir jāiziet neliels treniņš, bez kura var būt grūti saprast spēli.

Spēlē jūs nodarbosities ar neparasti interesantām lietām:

  • Apgūstiet jaunas tehnoloģijas
  • Ceļojiet un apmeklējiet planētas ar radikāli atšķirīgu ekoloģiju
  • Attīstīt kolonijas uz planētām
  • Iegūt mašīnu darbībai un celtniecībai nepieciešamos resursus

Visas šīs darbības kalpo vienam un tam pašam mērķim. Jums būs jāatjauno vide apmeklētajās pasaulēs. Ļaujiet dabai strādāt kopā ar jums.

Katra karte tiek ģenerēta nejauši. Pat ar atkārtotu uzdevumu izpildi vienā un tajā pašā zonā viss būs pavisam savādāk, un tāpēc ir interesanti katru reizi spēlēt tā, it kā jūs spēlētu šo līmeni pirmo reizi.

Spēle ir ļoti mierīga, to veicina apkārtējās pasaules skaistums, kur katrs elements ir zīmēts ar roku. Tas viss kustas, rada skaņas un mijiedarbojas viens ar otru. Jūs varat stundām ilgi baudīt svešzemju ainavu skaistumu, un tas jūs netraucē.

Spēlēt ne vienmēr ir viegli, katrai zonai ir savas atšķirīgās iezīmes, kas raksturīgas tikai tai. Tāpēc katru reizi ir jāmeklē un jāveido jauna stratēģija, lai sasniegtu misijas mērķus.

Nepieciešams lēnām attīrīt augsni no nezālēm un cita veida piesārņojuma. Tikai pēc augsnes sagatavošanas sāciet stādīt apstādījumus. Ja augsne nav pareizi sagatavota, jaunie dzinumi var nomirt, un tad būs daudz grūtāk sākt no jauna.

Tehnoloģijas darbībai būs nepieciešama enerģija, lai iegūtu nepieciešamo enerģiju, nekaitējot ekosistēmai. Vēja dzirnavas un saules paneļi ir labi piemēroti šiem mērķiem.

Veģetācijai ir nepieciešams ūdens, lai augtu. Izveidojiet apūdeņošanas kanālu sistēmu un, ja nepieciešams, iepriekš iztīriet rezervuāru, no kura tiks piegādāts ūdens.

Pirms pametat vietu un uzņematies nākamo uzdevumu, jums ir jānovērš savas klātbūtnes pēdas. Pārstrādājiet visas ēkas un būves, atstājot aiz sevis tikai ziedošu dabu.

Katra misija būs grūtāka nekā iepriekšējā, taču, ja nesteigsies, neizpētīsi jaunus apstākļus un pārdomāsi katru soli, tev noteikti izdosies.

Ir ārkārtīgi izklaidējoši un patīkami vērot, kā, pateicoties jūsu rīcībai, nedzīvajos tuksnešos uzplaukst pļavas un tiek atjaunota izpostītā ekosistēma. Blāvu blāvu ainavu vietā parādās dabisku krāsu sacelšanās un šajā apvidū atgriežas dzīvība.

Terra Nil bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nedarbosies. Bet jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai izstrādātāju oficiālajā vietnē.

Noteikti instalējiet šo spēli, ja neesat vienaldzīgs pret vidi un jums patīk vērot savvaļas dzīvniekus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more