Grāmatzīmes

Terminator Salvation

Citi nosaukumi: Terminator Salvation

Pestīšana ... un aizsargāt cilvēce ... Un viņš tiks uzvarēta Skynet robotiem ... Taču tie, kas skatījās tāda paša nosaukuma daļa no "Terminator" (4 «Terminator Salvation») gaitā stāsts, un kas nav skatīties & ndash un es domāju, too. Tāpēc tiešsaistes spēles Terminator Salvation pati ir kļuvusi prologs šai daļai. Radītāji likts uz Terminator Salvation online īpaša misija - runāt par nenovēršamību liela kara ar pārtraukšanu un tās sekas (labi, tā ir ideja, piemēram). Runājot par spēli pati. Terminator Salvation spēles Online - MMO šāvēja trešā persona, kurā jūs piedzīvosiet visas grūtības šajos grūtajos laikos (ja spēlēja cilvēki, protams). Galu galā, cilvēki kļūst sveši savai planētai. Kodolsprādzienu iznīcina visu dzīvo, un neviens nebija jāatstāj. Šeit atkal valstību uz Skynet un katru bipedal ar sirdi - nāves sodu. Bet grupa brīvprātīgo, John Connor noveda mēģinot mainīt. Viņi vismaz kaut ko? Spēlēt līdz galam, jūs mācīties.

Un, lai sāktu ar, protams, jums būs pārbaudīt spēlē Terminator Salvation. Šeit jūs uzreiz izlemt, kam spēlēt - par cilvēkiem vai robotiem. Jums vajadzētu ievadīt lietotājvārdu, paroli apstiprinājums, e-pasta adresi un verifikācijas kodu. Piedāvā norādīt valsti, bet tā? Reģistrācija ļauj Terminator Salvation uzreiz izvēlēties pic, lai gan izvēle nav īpaši - 8 vīriešu un 8 skaynetovskih sejas. Nākamais veikt lietotāja noteikumi un to Terminator Salvation tiešsaistes reģistrācijas galiem.

Es domāju, ka tas ir tik skaidrs, cik frakcijas šajā spēlē. Ja jūs nolemjat spēlēt Terminator Salvation par skaynetovskih terminatoriem, viņi izvirzīja trīs veidi:

- Bipedal cyborgs ar lieliem ieročiem;

- Krabju līdzīgi četrkājainie zirnekļi;

- Mazā baloni - šķebinošs peld spiegiem.

Rindās milicijas nav atdalīšana, visi uzticīgie pavadoņi John Connor, gatava veikt glābšanas operāciju. Starp citu, par to. Nepieciešams, lai saglabātu cilvēku grupu notverto aiz ienaidnieka līnijām. Tie nešķiet daudz, taču "katra dzīve - liela vērtība," Mr John pateiks jums, un dot to nevajadzētu būt žēl šādā gadījumā.

Tāpat kā daudzi citi shooters, sākat spēlēt spēli online Terminator Salvation tikai ar vienu bise. Bet pēc pāris kārtās un granātas bazookas jau arsenālā, un jūs varat apmeklēt veikalu.

Kas ir interesanti Terminator Salvation spēlēt iesācējiem ir skaidrs - šaut daudz, pieredze pieaugumu. Bet pieredzējušiem shuteristov ir kaut ko darīt šajā spēlē ir elementi stratēģijai, sistēma rindās un citi vilinoši mikroshēmas. Bez tam, tu esi atbildīgs šeit - veida, piemēram, jums, puiši un palaist, bet vienmēr jūsu shot - nāvējoši laurus un tikai jūs. Īsāk sakot, lai amuse savu pašapziņu var būt pietiekami.

Teica, ka Terminator Salvation spēle tiešsaistē bez intrigas ... tāpēc tas ir diskutējams jautājums. Vai jums piedzīvojumus, gaida vēl bāzu Skynet, slēpjot vai mēģina izlauzties cauri šim pamests terminatora bruņas - jebkurā brīdī pastāv iespēja, ka kaut kas iet greizi. Un ko tas nav intriga?

Neskatoties uz vienkāršību un straightforwardness žanra metodes kaujas robotiem, nepārblīvēta grafikas un trūkumu sagruvušo cityscapes Los Angeles spēlēt spēli Terminator Salvation internetā ne mazāk aizraujoša kā jebkura cita šāvēja žanra "slēpt un nošaut." Turklāt veidotāji Toy bagātīgi piesātināts stāstīja viņas veltņi, dialogus, iespaidīgs iestudētas ainas un tematisko mūziku. Tāpēc, ka komplekss izskatās ļoti cienīga.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more