Grāmatzīmes

Terminators Genisys: nākotnes karš

Citi nosaukumi: Terminators Genesis

Spēle Terminators Genisys: nākotnes kara ar Android tehnoloģisko neprāts.

Filmas"Terminators"pirmās daļas izlaišana zēni iemīlēja galveno varoni, kurš spēlēja A. Schwarzenegger. Un romantiskā piezīme, izmantojot zemes gabalu, neatstāja sieviešu auditoriju arī vienaldzīgu. Tā kā tas ir diezgan dabiski un sagaidāms tādu spēļu izskats kā Terminator Genesys: nākotnes kara operētājsistēmā Android. Šīs MMO stratēģijas autors ir uzņēmums Plarium, kura kontā ir vairākas citas populāras spēles mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem. Spēles produkta izlaišana notika 2017. gada maijā. , un gada laikā Terminator Genesys: Nākotnes karš ir lejupielādēts vairāk nekā miljons spēlētāju.

Tajā parādās notikumi, kas turpina filmas"Terminators: Genesis"tēmu. Mašīnu un cilvēku konfrontācija nopietni uzliesmoja, un šī kara beigas nav redzamas. Pasaule mainās, nevis uz labo pusi, taču ir cilvēki, kas to mēģina salabot. Katram jaunajam dalībniekam būs liktenīga izvēle, lai pievienotos Resistance, apvienotu cilvēku spēkus vai palīdzētu Core un cīnītos robota pusē.

Kāda ir spēles būtība?

Pateicoties unikālajām koda izstrādātāju izstrādātajām tehnoloģijām, datorā varat lejupielādēt Terminator Genesys: Future War. Tas ļaus ambiciozāk izbaudīt notikumus, skaistus grafikus, skatījumus un īpašos efektus. Citas funkcijas ir:

  • Free saturs ar iepirkšanās elementiem par reālu naudu. Šo funkciju ir viegli izslēgt iestatījumos un panākt progresu atsevišķi.
  • Jūs varat cīnīties vienatnē, bet tas ir daudz efektīvāk, ja pievienojies klanam. Kopā jūs ātri sasniegsiet pozitīvus rezultātus.
  • PvE režīmā cīnies ar ienaidnieku un sagūstot savu teritoriju un resursus.
  • Katrai veiksmīgai darbībai iegūsti balvas un citas zīmes.

Game Terminator Genesys: nākotnes karš liek spēlētājiem stingrā kārtā, kad jums jārīkojas ātri, izlēmīgi, bet apzināti. Mašīnas šķiet tikai muļķīgas, patiesībā tām ir skaidra loģika, un tās ir grūti maldināt. Tāpat kā cilvēce, viņi apvienojas koalīcijā, lai vienotos par vienu spēku. Ja jūs nolemjat spēlēt viņiem, Skynet būs jāpalīdz mākslīgajam intelektam, atgūt savu agrāko varenību un atjaunot iznīcināto centrālo pamatu. Ja viss notiks, šoreiz cilvēki neizdzīvos, un viņu mazie spēki tiks noņemti no zemes virsas, dodot ceļu uz mehānismu dzelzs gribu.

Terminator Genesys: Android nākotnes kara spēle nodrošina alternatīvu sižetu, kad spēlētājs ieņem pretējo pozīciju, vadot pretestības grupu. Tikai spēcīga līdera vadībā ir iespēja novērst slepenas robotu plānus, kas ir nokļuvuši pilnīgi jaunā attīstības stadijā. Tagad tas nav tikai mašīnas ar noteikto programmatūras kodu, bet gan reāls prāts, kas spēj domāt, pieņemt lēmumus neatkarīgi un attīstīties. Viņš klej ap tīklu, var dot un pieņemt pasūtījumus no attāluma, kā arī mainīt tērauda korpusus, kas ir vēl bīstamāki. Galvenais uzdevums, ko spēlē Terminator ģenēze, pirms spēlētāji uzņem Time Machine. Šī ir vissvarīgākā vieta jebkura dimensijas centrālajā daļā.

Vēl viena laba ziņa kino versijas faniem spēļu pasaulē ir pieeja tāda veida T-800 robotam Schwarzeneggeram, kurš varēs vadīt savu armiju. Arī viņa tēls saskan ar jaunpienācējiem un palīdz viņiem pielāgoties, vadot ekskursiju un iepazīstoties ar vadību, tāpēc mācību uzsākšana kļūst par aizraujošu piedzīvojumu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more