Grāmatzīmes

TERA Online

Citi nosaukumi: TERA Online

TERA online - fantastisks multiplayer lomu spēle klientu. Internetā projekta tika uzsākta ar centieniem abu uzņēmumu. Creator darbojas Bluehole Studio, un izdevējs - NHN Corporation. Vienreizēja maksa lapā TERA lejupielādēt un ienirt atvars aizraujošus piedzīvojumus. Jums būs ceļojumā apkārt pasaulei, dzimis iestāžu Arun un bumbas - divas miega Titans. Sāk iepazīties ar Abroberiey jums atrast sev apkārt milzīgajiem plašumiem, kas sastāv no diviem kontinentiem un daudzām mazām salām. Visas vietas, ļoti atšķiras savā starpā un slēpj neticami pārsteigumiem. Lai gan tas ir pilnīgi atvērta pasaulei un cienītāji klīst pa neapgūtas jomas saglabās jums aizņemts! Briesmīgs monstriem, kuri tiksies pa ceļam, būtu nežēlīgi iznīcināti, un darba vietas, kas parādās kā iestāšanās situācijā būtu jāizpilda perfekti. Laikā spēle raksturs attīstās un kļūst spēcīgāks. Katru dienu jums būs vairāk pārliecināti par savām spējām, un piedaloties nebeidzamu cīņas ir tikai prieks. Kaujas sistēma - viena no stiprajām pusēm spēli. Starp citu, viens spēlētājs ir spējīgs izturēt visu pūļa ienaidniekiem, kas ir vissvarīgāk apgūt nepieciešamās prasmes. Tuvākajā cīņas ir nepieciešams, lai varētu izvēlēties no trieciena virzienu un ilgu meistarīgs mērķi. Tas ir ne visi projekta ieguvumi un novērtēt visas fun jūs varat mikroshēmas, kad jūs sākat spēlēt Tera.

Pēc tam, kad pirkt un instalēt spēli klientu datorā varēs baudīt tās dinamika, neskaidrību un skaistums . Paziņojums sarakstu minimālās sistēmas prasības spēle: CPU P4 2,5 MHz, grafikas kartes ATI Radeon 9600 vai nVidia GeForce 6600 (128 MB atmiņu un 2. 0 šeideri) DirectX 9 saderīgi. 0C, 20 GB brīvas vietas uz cietā diska, un 1GB RAM. Ja šie parametri ir normāli, ar uzstādīšanu spēli nekādu problēmu.

Tādējādi vēlamais rotaļlieta jūsu datorā, un jums ir tikai iesākumam spēlēt Tera. Ar ko sākt? Pirmkārt, jums ir iet cauri prologs, kura laikā jums būs kontrolēt savu raksturu līmeni 20. Tas palīdz saprast, vai jums patīk izvēlēto klasi. Bet pēc tam, kad sākt sūknēt no nulles. Otrkārt, kad pieder izlemt klasi (ir septiņi pieejamie klases), jāsāk īstenot daudz quests, kas iedalās galvenajā un sānos. Vēsture spēli vienu uz visām sacīkstēm. Gabals vadīs jūs uz priekšu, un līdz ar to, dekorācijas nepārtraukti mainās. Pateicoties grafikas dzinējs Unreal Engine 3mir izskatās dzīvs un tāpēc pievilcīgs mīlētājiem šķirni. Katra rase ir savas īpatnības, bet visi iedzīvotāji fantastisku Visumu kopīgs - cīņa pret ārējo ienaidnieku. Tu tāpat kā pārējo no jums būs cīņa pret ļaunumu, mēģinot noskaidrot zemi no ļaunajiem gariem.

Game TERA ļauj, lai uzbruktu citiem spēlētājiem. Bet godīgi, tas nav īsti nepieciešams. Nozīmīgs ieguvums, bet dusmas citiem lietotājiem, kuri vēlas, lai atriebtu biedros - tas viegli. Pastāv arī iespēja stāšanās ģilde. Kā daļu no ģilde, jūs varat piedalīties pasaules kariem. Šādas cīņas notiek standarts - sienas līdz sienai. Jums vajadzētu pašiem izlemt, vai jums ir nepieciešams atbalsts, vai arī jūs pats ir vieglāk un ērtāk, lai izpētītu apkārtni un tikt galā ar problēmām. Starp citu, tur ir kaut kas nevar atļauties viens. Šī Dungeon. Bet, ja jūs būtībā vientuļš, jo neviens tur neradītu jaukties. Ak, un tas notiek, ka jūs vienkārši nevar iztikt bez palīdzības. Piemēram, ārsta pakalpojumi, agrāk vai vēlāk būs nepieciešama katram spēlētājam.

TERA spēle dos daudz neaizmirstamus mirkļus. Līdz jūs sasniegsiet maksimālo līmeni, ne tikai iekļuvuši stresa situācijās, kas prasa izšķirošu un drosmīgu rīcību. Apkopot, kas paredzēti cīnīties sistēma, augstas kvalitātes grafikas, balansa nodarbības, lietotājam draudzīgs interfeiss, nosakot uzslavas spēli interesantu Dungey - tas viss un vēl būs prieks jums visā spēle. Līdz ar to nav iespējams atlikt, un ātri pievienoties spēļu kopienai! Var visus savus sapņus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more