Grāmatzīmes

tempļa skrējiens

Citi nosaukumi:

Temple Run ir viena no labākajām skrējēju spēlēm mobilajām ierīcēm. Izcilas kvalitātes grafika un labi izpildīta balss spēle padarīja spēli neticami populāru visā pasaulē.

Dažas lietas var būt aizraujošākas par vajāšanu. Un tieši tik aizraujošs piedzīvojums jūs sagaida spēlē.

Viss nebūs viegli, jo vajātāju bars metīsies pēc tevis, bet par balvām ir vērts cīnīties.

  • Izvairieties no slazdiem pakaļdzīšanās laikā
  • Pārlēkt pāri plaisām un izvairīties no šķēršļiem
  • Sekojiet maršrutam un pagriezieties pareizajā virzienā laikā
  • Pa ceļam sakrājiet monētas un dārglietas

Jūs varat spēlēt Temple Run viens pats vai sacensties veiklībā un ātrumā ar miljoniem spēlētāju visā pasaulē.

Bet nokļūt tiešsaistes čempionātā nav tik vienkārši. Vispirms jums ir jāiziet neliels treniņš un jāsavāc pietiekami daudz monētu, lai samaksātu par dalību konkursā. Šeit jūs varat laimēt vērtīgākās balvas.

Ir svarīgi, lai raksturs jums patiktu, pielāgotu viņa izskatu pēc jūsu vēlmēm. Mainiet savu frizūru, apģērbu un apģērbu atbilstoši savām vēlmēm.

Pat ja jums ir pieredze šādās spēlēs, daži līmeņi var netikt iesniegti pirmo reizi. Tā ir normāla situācija, un to nevajadzētu pārāk satraukt. Izpēti trasi labāk, iespējams, neesi pamanījis pagriezienu, kas aizvestu uz vieglāka ceļa.

Spēlei ir daudz dažādu vietu, no kurām katra ir unikāla un nav līdzīga pārējām.

starp tiem:

  1. Slēdzenes
  2. Mine
  3. Tempļi
  4. Dziļi meži
  5. Necaurejami kalni

Un citas neticamas vietas.

Jūs sastapsities ar dažāda veida šķēršļiem dažādos maršrutos. Mums ir jāizstrādā stratēģija, lai pārvarētu katru no tiem.

Turklāt, atšķirībā no daudzām citām spēlēm, šajā gadījumā nelaikā veikts pagrieziens izraisīs neveiksmi. Varonis pats no sevis neiegriezīsies, tas ir jāatceras.

Jums noteikti vajadzētu apskatīt spēļu veikalu. Diapazons tiek atjaunināts katru dienu. Ir iespējams iegādāties pastiprinātājus, aprīkojumu un dekoratīvus priekšmetus. Ja vēlaties, varat tērēt gan spēles valūtu, gan reālu naudu.

Jo ilgāk spēlēsiet, jo vieglāk jums būs. To veicina iegūtā pieredze. Ja neaizmirsīsit katru dienu ieskatīties spēlē, jūs saņemsiet atlīdzību par dalību. Tie var būt pastiprinātāji vai citi noderīgi priekšmeti.

Atjauninājumi spēlē vairāk uzdevumu, aprīkojuma un jaunu vietu. Lai gan līdz ar otrās daļas izlaišanu izstrādātāji koncentrējās uz to.

Lielāko sezonas svētku un citu pasākumu laikā būs iespēja piedalīties īpašos konkursos ar tematiskām balvām.

Spēle ir ļoti populāra, un tā nav nejaušība. Viņa ir viena no šī žanra priekštečiem.

Varat lejupielādēt

Temple Run bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Ja jums patīk ātras vajāšanas un dārgakmeņi, jūs nevarēsit pretoties, un jums noteikti vajadzētu spēlēt Temple Run!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more