Grāmatzīmes

Vētras celšanās

Citi nosaukumi:

Tempest Rising ir reāllaika stratēģijas spēle, ko varat spēlēt datorā. Grafika ir laba, attēls ir ļoti reālistisks. Spēlē jūs redzēsiet daudzas izgrieztas ainas. Balss atveidu veica profesionāli aktieri, mūziku patīkami klausīties.

Iedvesmojoties no 90. un 2000. gadu RTS stratēģijām. Bet tajā pašā laikā viņi mēģināja uzlabot žanru. Cik labi viņiem izdevās, izlemsiet pats, spēlējot Tempest Rising.

Sākotnējie uzdevumi šī žanra spēlēs:

  • Izpētīt atradņu atrašanās vietu un organizēt resursu ieguvi
  • Izveidojiet un nodrošiniet bāzes nometni
  • Izstrādāt tehnoloģijas, kas uzlabos ekipējumu un ieročus
  • Izveidojiet spēcīgu armiju ar pietiekamu skaitu, lai noturētu ienaidnieku līcī

Spēles notikumi attīstās šodien, taču pasaulē, kur vēsture ir izvēlējusies alternatīvu ceļu. Ir trīs frakcijas, katrai no tām ir savas īpašības, stiprās un vājās puses, kā arī morāle. Jebkurš no tiem ir pieejams. Izlasiet funkcijas un izlemiet, kura frakcija vislabāk atbilst jūsu izvēlētajam spēles stilam. Katrai no spēlējamajām grupām ir unikālas kaujas vienības. Uzvarēt ir iespējams izvēloties jebkuru pusi, spēlei ir laba bilance.

Skarbajā spēļu pasaulē notiek globāls militārs konflikts, kurā globālo aizsardzības spēku miera uzturēšanas korpuss un Vētru dinastijas karaspēks cīnās par pārākumu. Pēc nelielas apmācības kampaņas gaitā jums būs jāizvēlas viens no šiem spēkiem un jāpalīdz viņai uzvarēt. Pabeidziet abas kampaņas, katrā iekļaujot 15 misijas, lai atklātu divus dažādus stāstus. Katrai no misijām varēsiet pielāgot savu armiju atbilstoši uzdevumiem.

Laikapstākļu anomālijas, ko sauc par vētrām, regulāri notiek uz planētas, taču tās nav parastas vētras. Mēģiniet atrast unikālus artefaktus, ko sauc par Storm Creepers. Šie priekšmeti ļaus jums kļūt stiprākam par savu armiju, un, tos izpētot, jūs sapratīsit vētru izcelsmes būtību uz planētas. Pēc tam, kad tiks atklāta informācija par šo laikapstākļu anomāliju parādīšanās iemesliem, spēlēt nekļūs vieglāk, jo stāsies spēkā cits spēks, ar ko jārēķinās.

Ir pieejams vairāku spēlētāju režīms. Kampaņas, lai arī ļoti interesantas, ir gatavošanās spēlei pret īstiem pretiniekiem.

Varēsi sacensties gan viens pret vienu, gan režīmā, kad būs vairāki pretinieki. Cīņas ar citiem spēlētājiem uzvaras gadījumā, palieliniet reitingu. Jo augstāku līmeni jūs iegūsit, jo dāsnākas balvas jūs varat sagaidīt. Spēlēt tiešsaistē ir iespējams gan ar draugiem, gan par pretiniekiem izvēloties izlases spēlētāju vai pat vairākus. Armijas izveidošana pirms kaujas ietekmē ne tikai kampaņas misiju norisi, bet arī palīdzēs uzvarēt tiešsaistes cīņās.

Mēģiniet vienmēr uztvert pretiniekus nopietni un nekad neuzskatiet viņus par vājiem, kamēr neesat uzvarējis.

Diemžēl jūs nevarēsit bez maksas lejupielādēt

Tempest Rising uz PC. Lai iegādātos spēli, dodieties uz Steam portālu vai apmeklējiet izstrādātāju oficiālo vietni.

Instalējiet spēli un spēlējiet tūlīt, lai atklātu noslēpumaino vētru noslēpumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more