Grāmatzīmes

TDP4 Team Battle Online

Citi nosaukumi: TDP4 Team Battle Online

TDP4: Team Battle Online - bezmaksas pārlūku balstītu multiplayer dinamisku šāvēja. Spēle ir klasisks šāvēja spēle, kas prasa dalībniekiem jāgrupē kopīgu uzdevumu. Dalībnieki saplūst grand kaujās asiņainajiem cīņas, un mēģināt ar visiem līdzekļiem, lai iegūtu kāroto uzvaru. Ātra reakcija, drosme, aktivitāte un spēks ieročus, ir ļoti svarīga, lai palīdzētu komandai sasniegt savus mērķus. Kopumā TDP 4: Komanda Kaujas spēle spēj apmierināt jebkuram lietotājam, jo ​​ir tik daudz kā trīs dažādos režīmos: viena, komandas, un kvestu. Piedzīvot visu labāko un sajust adrenalīna palielinās katru reizi, kad asinis, gaidot jaunas briesmas! Come on! Ticu, ka tu spēj kļūt par labāko no labākajiem!

TDP 4: Komanda Kaujas reģistrācija ietver noslēdzot attiecīgajā rindā šāda informācija: e-pasta adresi, paroli, servera izvēle. Tad jūs nospiediet pogu "Play Now" un tiek transportēti uz pasauli piepildīta ar neaizmirstamiem piedzīvojumiem. Prieks, ka spēlē TDP 4: Komanda Kaujas , ir pieejama ikvienam interesentam. Sistēmas prasības nav bail no savas debess augsta, lai jūs varētu baudīt spēle, un, izmantojot datoru vidējo konfigurāciju. Galvenais - lai izveidotu savienojumu ar internetu, un, protams, modernu pārlūkprogrammu.

Sākot TDP 4: Komanda Kaujas spēlē, jums noteikti vajadzētu izmēģināt visos tās veidos. Tātad, mēs piedāvājam

- "Deadly Game" (viens pret visiem, jums ir cīnīties par visām pusēm)

- "Deadly Game Team" (pieejams spēlēt zilā un sarkanā komanda - izvēle ir jūsu rokās)

- "Capture iekšā" (Tava komanda saņems punktus ar koordinātām ienaidnieka karogu un jāmēģina paķert tos).

Trīs veidu cīņas klātbūtne padara spēle vēl vairāk aizraujošu, jo, tiklīdz viens var būt garlaicīgi bez problēmām doties uz citu. Tātad, kāpēc languishes garlaikoties jūsu atpūtai, ja jums ir iespēja tik bagāts, kā pavadīt savu laiku?

Spēle TDP 4 ļauj nopelnīt līdzekļus, lai iegūtu pieredzi un monētas uzkrāt Punktus komandu un pastāvīgi sūknis savu varoni. Jāsaka par medaļām, nopelnīt, ka, lai gan grūti, bet diezgan reāli. Bet par katru medaļu, ņemot vērā papildu piezīmes. Jūs varat arī uzlabot ieročus, padarot to efektīvāku un patiesi nāvējoši. Starp citu, ir īpašs veikals, kur jūs varat izvēlēties, kādu vēlaties, tikai, lai būtu līdzekļi, lai samaksātu par savām vēlmēm. Turklāt arsenāls ieroču šajā spēlē ir ļoti daudzveidīga. Jums būs iespēja izmantot ļoti daudzmodu ieročiem. Tātad, iegādāties atdzist rīkiem un parādīt ienīda ienaidniekiem, ko jūs varat darīt! Starp citu, konkurenti būs tikpat datora ģenerēti rakstzīmes un reālu spēlētāju.

Turklāt jaunie līmeņi ir iesniegta informācija ar iespēju apgūt noderīgas lietas agrāk nepieejamas, lai jūs varat uzlabot parametrus, piemēram, precizitāti, aizsardzību, veselību, sprādzienbīstamību, jauda, ​​veiksmi, uc Nu, ja jūs beidzot nolēma iegūt atbalstu no sabiedrotajiem, ir laipni aicināti pievienoties klana. Sadarbība ar citām nika paplašināt klāstu Jūsu iespējas. Tur ir daudz ko darīt, bet jums ir laiks pievērst uzmanību daudzpusīgo spēle - un viss iet kā arī iespējams!

Vērtējums sistēma TDP 4: Komanda Kaujas online neļaus jums atpūsties. Konkurences gars būs tikai ieguvums! Kuri nevēlas, lai uzvarētu čempionātā? Netērētu laiku velti pats! Jūsu ceļš uz slavu Jūs varat sākt jau tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more