Grāmatzīmes

Tauri World

Citi nosaukumi: Tauri World

Aeria Games, ir izlaidusi savu jauno pārlūku sauc Tauri pasaule spēli. Šī sci-fi reālā laika stratēģijas spēle ar pārlūku, kas ir unikāla vizuālos efektus, pamatojoties uz rasējumiem Leonardo da Vinči.

TAURI spēle stāsta jaunā mājā, kas radīja cilvēku. Jums būs spēlēt Tauri pasaulē un piedalīties būvniecībā, paplašināšanā un palielināt apjomu un stiprumu koloniju uz salas. Spēlētāji var attīstīt savu infrastruktūru, uz salas, viņi var paplašināt un pārvietot uz jaunām vietām, izmantojot progresīvas tehnoloģijas, piemēram, kolonizācijas kuģiem. Ja spēlētāji spēj pārvaldīt savus resursus un teritorijas gudri, viņi var iet uz kara un iekarot jaunas zemes Tauri World tiešsaistē.

Pirms spēles Tauri World, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Tauri World reģistrācija nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izveidot login;

2. Ievadiet drošu paroli;

5. Izvēlieties "Enter".

Tauri pasaule spēli ir vairākas funkcijas.

Pirmkārt, spēle ir plaša sistēma Tauri ēkas un transportlīdzekļus. Jūs varat sākt veidot dažādas ēkas, paplašināt un izmantot vairāk nekā 20 dažādus kuģus, kas ļauj spēlētājiem, lai izspiegotu, kolonizēt vai sākt karu.

Otrkārt, spēle ir TAURI komerciālā stratēģija. Rūpīgi plānota tirdzniecības stratēģiju var paātrināt ātrumu valsts ekonomisko attīstību un atbalstīt sabiedrotos par tirdzniecības dalībniekiem vai izsolēs.

Treškārt, Tauri World Online ir plaša cīnīties sistēma. Jūs piederat pie dažādām tehnoloģijām var viegli ietekmēt gaitu kara, kas skar visas varoņiem, vienību, uzbrukuma un aizsardzības parametri.

Game TAURI, kas notiek reālajā laikā, ir tiešsaistes spēle ar modernu atkarību sistēmu un daudzslāņu struktūru. In Tauri World Online jūs varat atrast aptuveni 20 veidu ēku, dažādas aizsardzības sistēmas, kas peld lidmašīnas un zemes vienības - tika izstrādāti pavisam 25 veidu ēkās.

Unikāls kolonizācija Tauri World tiešsaistē tika izveidota ar nodomu, dodot spēlētājiem iespēju atrisināt planētu, tostarp astoņus salām īpašumā katras planētas. Jūs varat filtrēt planētu un sektoru Tauri Pasaules internetā, kur vēlaties dzīvot.

Sākotnēji galvenais mērķis spēle Tauri World Online ir attīstīt vienu no izvēlētajām planētām. Pēc kāda laika, kad jūs saņemsiet līmeni uz augšu, kolonizācija citām planētām būtu neiespējami.

Platformas Tauri pasaule spēli ir viens no daudziem galamērķiem, uz kuru tiecas. Izmantojot platformu, jums būs iespēja pārvietoties vienlaidus starp salām. Velkoņi spēle TAURI izmantot, lai ātri transportēšanai uz citiem kuģiem. Platforma var arī veidot kosmosa kolonizēt jaunu planētu, un teleportēties kuģus ar ātrgaitas (laiks dažas sekundes).

Drošības indikators laukā Tauri World Online tiek izmantota, lai noteiktu aizsardzības spēku lauka. Atcerieties, ka aizsardzības jomā pasargās jūs vairāk nekā vienu reizi.

Jūs pārvaldīt savu salu, kas Tauri Pasaules spēli. Jūs varat arī noskatīties un izspiegotu ienaidnieku un dalīties ar sabiedroto flotēm salām. Tauri pasaules karte internetā, jūs redzēsiet attīstības pakāpi salas, pārbaudīt darbības konkrētā spēlētāja vai bojāto vietu ap salu kara stāvoklī. Jūs varat izmantot zvaigzne kreisajā pusē ekrāna, lai pārvietotu karti Tauri World Online.

Varoņi un prēmijas vienkāršot Tauri World spēle. Paldies prēmijas un daži varoņi, jūs varat ātri, efektīvi un lēti ražot tehnoloģiju vienības.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more