Grāmatzīmes

Tastyland

Citi nosaukumi:

Tastyland ir kodolsintēzes mīklu spēle mobilajām platformām. Grafika ir krāsaina, spēles laikā rodas iespaids, ka skaties multfilmu. Mūzika rada jautrības atmosfēru spēlē, un visi spēlējamie varoņi ir labi izrunāti.

2048. gadā feju pilsētu skāra spēcīga burvestība, šī incidenta rezultātā pilsēta un visi tās iedzīvotāji sastinga ledū. Tev ir jānoņem lāsts, atdzīvinot fejas un jāpalīdz pasaku radījumiem atrast jaunas mājas.

Par laimi, jūsu rīcībā ir spēcīgs kodolsintēzes burvju spēks!

Tas nenotiks uzreiz. Būs nepieciešams soli pa solim atjaunot zudušo pasauli un tās iemītniekus.

  • Izpētiet apkārtējās zemes, lai kliedētu lāstu, lai kur jūs dotos
  • Iegūstiet resursus, lai izveidotu rīkus, kas nepieciešami ļauno burvestību pārtraukšanai
  • Atjaunot zaudētās konstrukcijas
  • Pievienojieties gabaliem, lai atdzīvinātu fejas
  • Atjaunojiet pilsētu un padariet to labāku un skaistāku, nekā tā bija pirms burvestības

Sekojot visām šīm darbībām, jūs atdzīvināsit naidīgās maģijas iemidzināto pasauli un padarīsiet to tādu, kādu vēlaties.

Uzdevums nav viegls, un tā izpilde prasīs daudz laika. Viens pats šis uzdevums ir neiespējams, taču, progresējot, jums būs arvien vairāk palīgu, kad jūs viņus apmulsīsit.

Atrodiet savu unikālo pilsētas dizainu. Centieties panākt, lai viņu jaunās mājas iedzīvotāji dzīvotu labāk nekā iepriekš.

Apvienojiet fejas, lai iegūtu jaudīgākas radības, kurām būs spēcīgākas spējas un talanti, kas nozīmē, ka tās var palīdzēt ātrāk atjaunot sasalušo pasauli.

Spēlē varat apvienot vairāk nekā 200 radības. Vairāk nekā 600 apvienojamie priekšmeti ļaus jums izveidot jebkurus objektus un dekorācijas jūsu pilsētai.

Liels uzdevumu skaits neļaus jums garlaikoties, spēlējot Tastyland. Jūs gaida vairāk nekā 300 līmeņu. Katrs nākamais uzdevums būs nedaudz grūtāk izpildāms nekā iepriekšējais, taču tas ļaus no jauna izveidot sarežģītākus objektus.

Mēģiniet pieteikties spēlē katru dienu, un jūs par to saņemsiet dienas un iknedēļas pieteikšanās balvas.

Spēļu veikals atjaunina savus krājumus vairākas reizes dienā. Tajā jums būs iespēja iegādāties preces uzdevumiem un dekorācijas pilsētai gan par spēles valūtu, gan par īstu naudu. Bieži tiek pārdotas lietas ar dāsnām atlaidēm. Tas parasti notiek sezonas brīvdienu laikā. Taču tādās dienās iepriecinās ne tikai atlaides veikalā. Piedaloties svētku pasākumos, iespējams laimēt balvas. Centies vairāk laika veltīt spēlei, jo citās dienās šādas balvas saņemt nebūs iespējams.

Neaizmirstiet pārbaudīt spēļu atjauninājumus. Izstrādātāji papildina maģisko pasauli ar lielu skaitu iedzīvotāju un jaunām teritorijām.

Varat lejupielādēt

Tastyland bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad un pamodiniet feju pasauli no mūžīgā miega, uzlabojot to visu iedzīvotāju ērtībām!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more