Grāmatzīmes

Tanoth

Citi nosaukumi: Tanoth

Tanoth Online - bezmaksas pārlūku multiplayer online fantasy spēle. Šķiet, ka sakarā ar kopējās pretestības šī stila milzīgu masu cilvēku tiešsaistes spēles Tanoth būs vēl viena kolekcija stereotipiem, un nākt klajā ar kaut ko oriģinālu vairs nav iespējams. Bet izstrādātāji cenšas metodiski atturētu mūs par to.

Pievienoties spēlē Tanoth ilgt dažas minūtes. Jums ir nepieciešams, lai ievadītu konta vārdu, e-pasta adresi, un jūs esat gatavi spēlēt! Reģistrēt Tanoth un savu vienkāršību - ir vēl viens plus kasē patīkamu iespaidu par projektu.

Jā, varbūt tiem, kuri pavada daudz laika, lai fantāzijas pārlūkprogrammu balstītas spēles var atzīmēt, izstrādājot spēli dažas līdzības ar saviem "kolēģiem" uz žanra, bet tas viss - ir ļoti virspusēji. Kaisle, kas saglabā Tanoth tiešsaistes spēli - tā spēle. Un kā viņš lepojas ar savu unikalitāti.

Un šīs spēles sāk vilkt visus, kas garlaicīgi linearitātes skaista grafika.

Saskarne, kas sniedz mums Tanoth tiešsaistes spēli, diezgan askētisks un vienkāršs. Nekas lieks Tanoth, spēlē to vienkārša un dabiska redzes - acīmredzot tas bija galvenais kredo tās dizaineri. Bet meklējumi stāstus un dažādi uzdevumi, spēļu izstrādātāji nav stinted. Šeit tikai daudz misijām, katrs vairāk interesanti iepriekšējā. Nu, kur iztikt bez mazliet pretentiousness piemīt visiem fantāzijas spēles, un labu daļu no veselīga humora?

Spēle piesaistīs dažādu kategoriju dalībniekiem. Mīlestība pokorpet par sarežģītu uzdevumu, uzkrājot pieredzi un bagātību? Tad jūs šeit! Ja vēlaties varas ceļu un savu devīzi - "uzvarētājs iegūst visu", tas ir tikai jums ir paredzēti apkarot sistēmu, kurā jūs varat saņemt, ja jūs uzvarēt spēcīgu ieroci, bruņas un citas dārgas patīkamas priekus dzīves bruņinieku. Bet tas ir tikai tad, ja jūs uzvarēt. Zaudētājs zaudē arī gandrīz visu, ko viņš ir.

Lai spēlētu šo spēli online Tanoth iegūt lielāko daļu no procesa, jūs varat iegūt labākos ragavas dzīvnieki: zirgi, pūķi vai pat ļauns zirgu. Šie palīgi palīdzēs jums ceļot tālu, samazinot laiku, lai pārgājienā. Liela priekšrocība - ar labāko mount, brauciena laiks ir samazināts gandrīz uz pusi. Laiks, lai krājumi rubīniem!

Starp citu, es brīnos, ko šie paši rubīniem ir Tanoti spēle valūtā var iegādāties par reālu naudu. Šī iespēja ir tiem spēlētājiem, kuri nav gatavi tērēt daudz laika šajā spēlē, bet vēlas saņemt procesu ceļot pāri plašumiem Tanoti maksimālu baudu.

Kopumā spēle ir darīt labu, viss tas ir ar uzsvaru spēlēšanas pietiekami daudz laika un sagatavošanas procesā visai daudz jautrības. Tas padara spēlējot spēles tiešsaistē Tanoth stundas beigām.

Dragons, skaistas dāmas, draudošs pamesti pilis, intrigas un aukstasiņu ienaidnieki - tas viss atrod katru piedzīvojumu ar neticami fantāzijas pasaules spēles Tanoth!

Un jūs joprojām meklējat, kur bija izvairīties no garlaicība un monotonija savu dzīvi? Piereģistrēties un sākt spēlēt Tanoth - pierādīt, ka esat cienīgi, lai kļūtu par slavenāko bruņinieks valstībā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more