Grāmatzīmes

Tvertnes Online

Citi nosaukumi: Tanki online, TANKI, tvertnes, tiešsaistes cisternas, tvertnes tiešsaistes 2.

Tanki Online - populārākais pārlūks dimensiju cīnītājs. Tanki Online spēle apvieno elementus klasiskā "Tanchiki" ēras Dendy, izklaides un dinamiku mūsdienu 3D rīcības filmu. Tiešsaistes spēles Tvertnes Online nav nepieciešamas īpašas prasības attiecībā uz datora un palaist uz jebkura datora ar interneta pieslēgumu.

Minimālās sistēmas prasības:

 • Procesors: Intel Pentium II 450 MHz / AMD Athlon 600 MHz
 • Atmiņa: 128 MB
 • Graphic atmiņa: 128 MB

Ieteicams:

 • Procesors 2 GHz
 • Atmiņa: 1 GB
 • Graphic atmiņa: 128 MB


Tanki Online 2. 0 spēli, ka jūs varat mēģināt spēlēt, pirms reģistrācijas un reģistrācijas pati spēle Tanki Online ātri un grūti izprotams .

Reģistrācija Tanki Online ir šāds:

 • Nepieciešams, lai ievadītu nosaukumu, ar kuru tu spēlē
 • Izvēlieties paroli un parole šūnu Replay
 • Nospiediet pogu, lai turpinātu, un tādējādi jūs apstiprināt, ka esat izlasījis noteikumus un nosacījumus spēli, un tiem piekrītu

Spēle Tanki Online reģistrācija absolūti bezmaksas! Vispirms jums spēlēt tvertnēs kā jauniesaucamais, bet tad jūsu ranking palielinās sakarā ar dažiem sasniegumiem: iznīcināt ienaidnieka tvertnes, uztveršanas ienaidnieks karogi, apstrādes un citus sabiedrotos Tanki Online spēle, kas ir balstīta uz sistēmu militāro rindās. Militārās rindās saņem punktiem, augstāks rangs, jo vairāk spēcīgu tvertni. Play Tanki online pieaug pa karjeras kāpnēm, jūs varat uzlabot ķermeņa tvertnes, nopirkt papildu līdzekļi par viņu kara mašīnas. Lai sāktu spēlēt spēli Tanki Online vienkārši darbā, var pieaugt līdz ranga tiesneša.

Spēlēt spēles tiešsaistē Cisternas Online Jums ir jādzīvo spēlētājiem, padarot to vairāk aizraujošu. Jums ir iespēja konkurēt, kā arī sadarboties ar citiem spēlētājiem, un cīņa pārbaudīts sevi par "katrs pats par sevi" režīmā Deathmatch principa, vai arī jūs varat pievienoties komandu Team Deathmatch, un cīnīties par karoga Capture karogu.

Spēlējot Tanki Jūs varat savākt "prēmijas", kas nokrīt no debesīm:

 • Crystals
 • Paātrinājums
 • Kit
 • Dual enerģija
 • Dubultā aizsardzība

Crystals - šī spēle valūtā, kas var uzvarēt kaujā, nopirkt vai saņemt kā dāvanu parakstoties uz spēli saviem draugiem. Paātrinājums ļauj ātri pārvietoties pa vietu un, lai izvairītos no streiki. Pirmās palīdzības komplekts palīdzēs izārstēt tvertni. Duālās enerģijas padarīs savu ieroci jaudīgāku, un dubultā aizsardzība padarīs jūsu tvertne stiprākas.

Par kristāli Jūs varat iegādāties savā garāžā dažādās uzlabojumus tvertnes (augstas Calligonum, ķermeņa, rokām, krāsu tvertne, uc

Spēle ir pieejama šādi ieroči

Smokey - izsniedz visiem jaunajiem darbiniekiem spēles uzskatīti labākais dueling cīņas.

Flamethrower - uzbrukt nelielā attālumā, ideāls ierocis masu iznīcināšanas nelielā attālumā, pie liela attāluma tas ir vienkārši bezjēdzīgi

Twins - labs vidēja darbības rādiusa ieroču do60 metriem. Ir uguns ātrumu un spēju atvašu nosaka ienaidnieks redzi.

Dzelzceļa - populārākais ierocis pie lielā attālumā, kas ir liels kaitējums un spēja iekļūt trieciens var notriekt redzesloka kustīgu tvertni.

Isis - Tas ir bīstams melee ierocis līdz 15 metriem, kas izmanto laiku, kad uzbrukt pretinieku viņa atveseļošanos.

Thunder - ierocis cīņai bija tuvu vidēja izmēra. Ir augsts uguns, pienācīgas bojājumu un arī var uzbrukt vairākiem pretiniekiem. sakāvi.

Freeze - ieroči, kas piemērotas īsu attālums līdz 20 metriem. Tas ir uzlabotas liesmu metējs ir sekas sasalšanas.

Ricochet - ierocis cīņai jebkurā attālumā līdz 80 metriem. Ir augsts līmenis un sekas "lielīties".

Tvertnes Online spēle interesanta dažādas vietās no atklātā laukiem uz sarežģītās jomās, ar dažādām liftu, žogi utt Šajā spēlē ir tabula ar nosaukumu "saraksts cīņas", kurā jūs varat redzēt vārdu kaujas, dalībnieku skaits, atrašanās vietas veidu. Un arī lodziņā pa labi var redzēt papildus informāciju par kaujas. Ir svarīgi, lai spēlēt spēli online Tanki online Ieviest ievērojot noteiktus taktiku, lai parādītu, viltīgs un atjautību izgudrot dažādus slazdus pretiniekiem. Spēlēt Tanki Online ir ļoti interesanta un aizraujoša, jo spēle ļauj kaujas tērzēt ar citiem locekļiem kaujas un iegūt jaunus draugus laikā.

Ja Tanki Online spēlēt pastāvīgi, mēs varam daudz ātrāk iegūt augsta ranga, un kļūt par līderi starp citiem spēlētājiem. Tātad iegūt cīņā!

Online Tanks - tā ir spēle, ka jums nekad nav garlaicīgi, un cīnīsies dienu un nakti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more