Grāmatzīmes

Tank Future Force 2050

Citi nosaukumi: Tank Future Force 2050

Game Tank Future Force 2050 tvertnes nākotnē.

Ja esat apnicis cīnīties, saskaroties ar reāliem notikumiem, pievērsiet uzmanību"Android Tank Future Force 2050"projektam, kuru izstrādājusi studija"Awesome Action Games". Kļūstot spēlē procesa dalībniekiem, jūs tiksat transportēts laikā, kad bruņutransportieri ir būtiski mainījušies. Tas joprojām ir viegli noskaidrot, bet takelāža un iespējas ir aizgājušas tālu uz priekšu, un tvertne ar diviem lielgabaliem vairs nešķiet kā ziņkārība.

Lai sev justos jauninājumi, jums ir nepieciešams bezmaksas Tank Future Force 2050 lejupielāde. Tas jau ir padarījis vairāk nekā 50 miljonus cilvēku, jo ir izdevies iziet ne tikai galvenos uzdevumus, bet arī iepazīties ar jaunām misijām periodiski publicētajos papildinājumos. Lai instalētu spēli, kas sver 62 M, jums ir nepieciešama Android versija no 4. 1 Vēl viena iespēja ir lejupielādēt Tank Future Force 2050 uz datoru un izveidot paralēlu notikumu rindu.

Fantastisks kaujas.

Tanks, tie ir tvertnes plostu viņu dziesmas ar saviem asnis, meklējot ienaidnieku, un tad viņi bumbu to. Kam pieder un kas ir svešinieks, lai saprastu diezgan vienkārši, pateicoties karodziņiem virs mašīnām. Arī virs tiem ir dzīves skala, no kuras ir skaidrs, cik daudz trāpījumu uzturēs bruņas.

Tā kā spēle Tank Future Force 2050 izstrādā nākotnes notikumus, izstrādātāji ir izvēlējušies iedomāties, cik daudz tehnoloģijas mainīsies. Sākotnēji kaujas vienības nav īpaši atšķirīgas no mūsdienu, taču tas ir tikai sākumā. Tā kā jūs iegūstat zināmu summu spēļu valūtā, varat pilnveidot katru detaļu. Visus bruņus, torni, lielgabalu, šasijas un citus tehniskos līdzekļus var uzlabot. Kad jūs diez vai atpazīstat vecās funkcijas, automašīna kļūst tik futūristiska. Arī gaida:

    Pēc tam, kad jūs pavadījāt laiku angāros, lai palielinātu īpašības, dodieties uz kaujas lauku.

  • Kvalitātes grafika
  • Realitāte skaņu celiņš
  • Bright special effects
  • Neparasta teritorijas ģeogrāfija
  • Intuitive controls
  • Izvēloties ienaidniekus
  • Iepriekšējie atjauninājumi
Šeit visinteresantākās izvēršas, jo ienaidnieki ar katru līmeni arvien vairāk un vairāk, un viņi rīkojas skarbi.

Tavs uzdevums ir izsekot visus un iznīcināt, un tad misija tiks nodota, un atlīdzība būs tās varonis. Ir viegli atrast ienaidnieku, jo tas ir atzīmēts uz jutīga radara sarkanajiem punktiem. Vienkārši sekojiet tam, kur nākamais ienaidnieka tanka slēpjas un nošauj to, atrodot neaizsargātu vietu. Reizēm būs nepieciešams praktiski tuvināties, lai čaula uzbruktu spēcīgam apvalkam.

Vadība un atrašanās vietas.

Tank Future Force 2050 spēle piedāvā diezgan stingru kontroli. Vadības sviras kreisajā stūrī, lai pārvietotu aprīkojumu, un pa labi no redzes pogas, tuvojas un uguns. Pat ja tas ir jaunums jums, pēc nelielas apmācības jūs viegli apgūsiet šo gudrību. Skaistums, pārvietošanās grūtības un reālisms rada šķēršļus vietnei. Viņi aizver horizontu un neļauj redzēt citu cilvēku aprīkojumu. Tas palīdzēs jums organizēt paslēpšanu, tomēr, kā arī visvairāk, lai iepriecinātu kādu citu, lai mazliet veselīga paranoja nesāpēs.

Un arī mazliet pastāstīt par Donat. Kā jūs saprotat, sūknēšanas spēlē ir svarīga loma, un par katru kaujas reidu ar ienaidnieka tvertnēm pieklauvēja, jūs saņemsiet atlīdzību. Tas attiecas uz visiem uzlabojumiem, bet brīvā režīmā spēlēt straujas un būtiskas izmaiņas ir diezgan grūti. Tad ieņēmumi tiek iegādāti spēlēs. Jāatzīmē, ka izstrādātāji nolēma nebūt mantkārīgs, un noteikt diezgan pieņemamas cenas no 24,93 līdz 1 258,47 UAH.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more