Grāmatzīmes

Runājošs Toms Time Rush

Citi nosaukumi:

Runājošs Toms Time Rush ir spēle mobilajām platformām, kurā jūs satiksit pasaulslaveno runājošo kaķi Tomu. Neticama grafika karikatūras stilā iepriecinās visus spēlētājus. Balss, kas spēlē spēlēs ar šo varoni, vienmēr ir lieliska, un mūzika nevienu neatstās vienaldzīgu.

Spēlē satiksi ne tikai Tomu, bet arī visus viņa draugus:

  • Andžela
  • Henka
  • Ingvers
  • Bekku

Nāciet kopā ar viņiem aizraujošā ceļojumā pa maģiskām pasaulēm.

Šis pasākums nebija iepriekš ieplānots, tāpēc Tevi gaida daudz pārsteigumu.

Stāsta laikā draugu grupa atrod Burvju vārtus. Neparedzēta notikuma rezultātā viņi piedzīvojumā dodas meklēt dārgakmeņus cauri neticamām pasaulēm.

Ceļojuma laikā galvenie varoņi piedalīsies vajāšanā un iepazīsies ar jauniem draugiem.

Pirms spēles sākšanas nebūs lieki pabeigt pamācību. Vadības iespējas šeit nav sarežģītas, taču, ja spēlējat šāda žanra spēles pirmo reizi, tas jums nekaitēs.

Pirms sacensībām tev būs iespēja izvēlēties jebkuru no saviem nešķiramajiem draugiem un kopā ar viņu pārvarēt distanci. Jebkurš no varoņiem ir pieejams jau no pirmajām spēles minūtēm, nav jātērē laiks, lai to atbloķētu, vienkārši izdari izvēli un sāc spēlēt Talking Tom Time Rush.

Katra jaunā pasaule atšķiras no iepriekšējām. Visur būs jauni ienaidnieki, kas mēģinās tevi apturēt, un dažāda veida šķēršļi no tā, ar ko esi saskāries iepriekš. Pielāgošanās prasīs laiku, ja ar pirmo mēģinājumu nespēsi sasniegt finišu, tikai pasmaidi, vēlāk noteikti izdosies.

Dažos gadījumos uzvara vai sakāve ir atkarīga no pareizas maršruta izvēles. Pie dakšām izvēlieties virzienu, kas jums patīk vislabāk.

Savāc bonusus, kas ļauj varonim attīstīt virsskaņas ātrumu. Izmantojot bonusu īstajā laikā, jums pat ir iespēja sakāvi pārvērst par uzvaru.

Papildus tam jūs varat izmantot īpašus transportlīdzekļus, lai paātrinātu.

Pastāvīgas pakaļdzīšanās ir jautras, taču varoņu izskata maiņa ir ne mazāk aizraujoša. Simtiem dažādu apģērbu un juvelierizstrādājumu jūs varat iegūt caurbraukšanas laikā. Kombinējiet šos tērpus pēc saviem ieskatiem un padariet varoņus unikālus.

Nāciet spēlēt kopā ar Tomu un viņa komandu un saņemiet ikdienas un iknedēļas pieteikšanās balvas.

Reizēm pārbaudiet spēļu veikalā. Tajā jūs atradīsit daudz interesantu lietu par spēles valūtu vai īstu naudu. Nav nepieciešams tērēt naudu, visu, ko redzat veikala sortimentā, varat iegūt bez maksas, pavadot vairāk laika.

Svētku laikā spēle mainās līdz nepazīšanai. Ir jauni maršruti un pat svētku pasaules, kur jūs gaida neticamas balvas, kuras citreiz nav iespējams laimēt.

Varat lejupielādēt

Talking Tom Time Rush bez maksas operētājsistēmā Android, sekojot saitei šajā lapā.

Ja jums pietrūkst jaukā Toma un viņa draugu, jums noteikti ir jāinstalē šī spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more