Grāmatzīmes

Runājošs Toms Hero Dash

Citi nosaukumi:

Talking Tom Hero Dash ir vēl viena aizraujoša spēle no sērijas par runājošu kaķi vārdā Toms. Visas šīs spēles var spēlēt uz mobilajām spēļu platformām. 3D grafika izcilas kvalitātes karikatūras stilā patiks spēlētājiem. Gan galveno varoni, gan viņa draugus, kā arī visu spēļu pasauli ierunā profesionāli aktieri. Mūzika var labot pat sliktu garastāvokli.

Šoreiz jums ir jāglābj draugi, kurus nolaupīja mānīgi jenoti un paslēpās kaimiņu pasaulēs.

Pirms spēlējat Talking Tom Hero Dash, izvēlieties varoni, kas jums patīk, un sāciet vajāt.

  • Pa ceļam sakrājiet monētas
  • Izvairies no šķēršļiem un lec pāri šķēršļiem
  • Uzbrūk visiem jenotiem, kas mēģina tevi apturēt
  • Izmantojiet atrastos pastiprinātājus, lai paātrinātu vai pat kādu laiku iegūtu neuzvaramību

Tas viss padara spēli patiesi neaizmirstamu. Katrs jauns līmenis liks jums parādīt visu savu atjautību un zibens ātru reakciju, lai pārvarētu maršrutu.

Katram maršrutam ir savi šķēršļi un jauni jenotu ienaidnieki. Jūs, iespējams, nevarēsit to pabeigt pirmo reizi. Bet neuztraucieties, jūs saņemsiet visas savāktās monētas un varēsiet izpētīt, ko izstrādātāji šoreiz jums ir sagatavojuši. Izmantojiet to visu, lai uzlabotu rezultātu nākamajos mēģinājumos.

Pamazām jūs varēsit atbrīvot savus draugus. Jo vairāk no viņiem būs brīvībā, jo vieglāk būs spēlēt. Izmantojiet viņu superspēju, lai virzītos uz priekšu un glābtu pārējos.

Jesti viegli pārvietojas starp pasaulēm, un vajāšanas laikā jums būs jāiet cauri visām šīm vietām.

Papildus personāža izvēlei jūs varēsiet pielāgot viņa izskatu.

Paplašiniet drēbju skapi ar nopelnīto naudu un izvēlieties galvenā varoņa stilu. Lai to izdarītu, labāk doties uz veikalu biežāk. Tur par naudu vai spēles valūtu var nopirkt savam mīlulim jaunas drēbes. Sortiments tiek atjaunināts un ļoti bieži ir atlaides. Spēlē nav priekšmetu, kas būtu pieejami tikai par naudu. Ja vēlaties, jūs varat saņemt visu bez maksas. Iztērējot naudu, jūs iegūsit šo lietu nedaudz ātrāk un finansiāli pateicieties izstrādātājiem par viņu smago darbu.

Mēģiniet nepalaist garām spēles dienas, lai saņemtu atlīdzību par dalību. Svētkos jūs gaida īpaši vērtīgas dāvanas. Šādās dienās papildus varēs piedalīties šim datumam veltītajos konkursos. Balvas šādos konkursos ir unikālas, un jebkurā citā laikā tās iegūt ir gandrīz neiespējami. Jūs varat spēlēt gan lokāli, gan konkurējot ar citiem spēlētājiem vai pat draugiem tiešsaistē.

Ik pa laikam pārbaudiet spēles atjauninājumus. Atjauninājumos izstrādātāji paver jums jaunas pasaules ar daudziem līmeņiem un pievieno citu saturu.

Talking Tom Hero Dash lejupielāde bez maksas operētājsistēmā Android, jūs varēsiet sekot saitei lapā.

Instalējiet spēli, lai palīdzētu vecajiem draugiem pārvarēt visas grūtības, uzveikt jenotus un atkal jautri spēlēt kopā ar visu uzņēmumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more