Grāmatzīmes

Pasakas Solaris

Citi nosaukumi: Pasakas Solaris

Spēļu stāsti Solaris apvieno vislabākās kvalitātes RPG spēles vieglmetāla klasiskās nianses anime. Spilgts, bagāta grafikas un interesants stāsts var piesaistīt, lai to, kas viltīgi jau piesaista daudz spēlētāju no visas pasaules. Regulāri milzīgs informācijas apjoms par šo spēli par forumiem un atjaunināto lapās sociālajos tīklos, kur projekta dalībnieki aktīvi apspriež tendences un iezīmes spēli.

Tales of Solaris online palīdzēs jums virzīties uz pasakains kontinentu, kas var pastāvēt līdzās veiksmīgi burvju un varu no mašīnas. Tomēr bandas cenšas izpildīt savu draudīgs misiju un apvērsumu šajā mierīgajā kontinentā. Jums kļūs dalībnieks spēles rīkojumu, pievienojoties šim nebijušu karu un cīnās, lai atjaunotu reālo vēsturi. Tas ir paredzēts, lai vadītu šo Pasūtījums Debesu kontinenta uz jaunu dzīvi un lai palīdzētu viņam atvērt jaunu lappusi savā laikmetā. Bet tas būs pirmais, un vēlāk, kad jūs varat saņemt jūsu pēdu mitrā šajā spēlē ar saviem draugiem, varēs noteikt kārtību, kas būs daudz spēcīgāks un spēcīgs.

Šī ir online spēle, bet tāpēc, ka jums nekavējoties ir jāpatur prātā, ka pasakas Solaris reģistrācijas procesā būs nepieciešams. Pat tas, ka brīdī, kad vadība spēle pielāgošanu spēle nav paredzēta angliski runājošās lietotājiem, un visa informācija tiek pasniegta angļu valodā, tas joprojām nepomeshaet jūs uzzinātu, ar visiem specifiku veidlapas aizpildīšanu, kā arī galvenajām iezīmēm spēle.

Lai sāktu reģistrācijas procesu, noklikšķiniet uz pogas «Game Start», kas atrodas augšējā kreisajā stūrī spēles ekrāna.

Jūs redzēsiet īpašu veidlapu, pēc iepildīšanas kas var sākās stāsti Solaris spēlēt. Jums būs nepieciešams ievadīt savu lietotājvārdu un paroli un rakstīt adresi elektronisko pastkasti.

Arī tad, ja jūs vēlaties, kāds pavisam jauns biedrs projekta tiks reģistrēti ar vienu vispiemērotāko kontu sociālajos tīklos, Facebook, Google, Yahoo vai Paypal, kas palīdzēs paātrināt šo procesu.

Tagad spēlēt spēli Tales of Solaris būs vēl interesantāka, jo izstrādātāji bija noteikusi vairākas kļūdas. Un šodien šajā projektā ieviesa jaunu sistēmu, dinamisku cīņas, skatīties, kas tagad var tikai elpas. Dažādas spēles režīmiem var krasi pārveidot pazīstamo interfeisu no projekta. Pirms spēles, jums būs nepieciešams izvēlēties spēļu serveri, un izvēlieties klasi un dot vārdu, lai savu raksturu.

Pašreiz stāsti Solaris par brīvu, jūs varat spēlēt ar šādām rakstura klasēm:

Warrior.

Mag.

Snaiperis.

Sage.

Unit.

Priest.

Un jums būs iespēja, lai ir pet un dot viņam uz augšu. Var izvēlēties no vairāk nekā 150 sugu mājdzīvniekiem, no kuriem katrs atšķiras ne tikai izskatu, bet arī ir pilnīgi individuāls raksturs.

Iet uz piedzīvojumu! Jo tagad jūs atradīsiet ļoti daudz uzdevumu un viesiem. Jums būs jāpārvar daudzi šķēršļi, pirms jums izdodas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more