Grāmatzīmes

Dzelzs astes

Citi nosaukumi:

Tails of Iron ir neticama RPG spēle jūsu datoram. Šeit esošā grafika atšķiras no citām spēlēm. Visi varoņi, kā arī dekorācijas ir ar roku zīmētas, tas ir milzīgs mākslinieku darbs. Muzikālais aranžējums lieliski papildina spēles neaprakstāmo atmosfēru, un balss atveidu izpildīja pats daudziem RPG cienītājiem pazīstamais Doug Call.

Žurku troņmantnieka lomā vārdā Redžijs jums jātiek galā ar krupju klana izraidīšanu, kas okupēja jūsu zemes.

Negaidiet vieglu uzvaru, katra kļūda var novest pie galvenā varoņa nāves un sakāves spēlē.

Ceļā uz uzvaru jūs gaida daudzi izaicinājumi:

  • Izpētiet valstību
  • Mainiet Redžija cīņas stilu, lai jums būtu vieglāk uzvarēt
  • Vāc resursus un pelni naudu
  • Atrodiet unikālu priekšmetu rasējumus
  • Izveidojiet jaunus ieročus un savlaicīgi salabojiet tos
  • Pabeidziet blakus uzdevumus, lai iegūtu pieredzi

Spēles sākumā tev būs iespēja savākt sabiedroto komandu, kas tev palīdzēs gan kaujas laukā, gan ārstniecisko dziru un ieroču radīšanā. Būs pat iespēja uzbūvēt motomobiļu bruņumašīnu, kas grūtā ceļojumā noteikti nebūs lieki.

Redžijam būs jākļūst par kaujas virtuozu, citādi viņš netiks galā ar uzdevumu. Jūs izlemjat, kāds cīnītājs viņš būs. Attīstiet prasmes, kas nepieciešamas, lai cīnītos tādā stilā, kādā jūs vislabāk spēsit uzvarēt.

Cīņas sistēma ir sarežģīta, pateicoties milzīgajam triku, metienu, lēcienu un kūleņu arsenālam. Nestāviet uz vietas, ja vēlaties uzvarēt, kaujas laikā jums pastāvīgi jākustas.

Kaujas ar šādu kaujas sistēmu izskatās iespaidīgi, ko no šādas ar roku zīmētas spēles ir grūti sagaidīt.

Spēlē nav viegla režīma, ienaidnieki ir nežēlīgi, un sīvās cīņās ir ļoti viegli zaudēt.

Atcerieties, ka jūs cīnāties ne tikai pret jaukām vardēm, daļa ienaidnieka armijas ir zombiji, kurus var uzvarēt, tikai nodarot viņiem nopietnus ievainojumus.

Nesteidzieties cīnīties ar ienaidnieka armijas ģenerāļu priekšniekiem, vispirms labāk krāt pieredzi, uzvarot parastos karavīrus.

Priekšnieki var iedvest bailes ikvienā. Katrs no tiem ir unikāls, taču tiem visiem ir trūkumi. Padomājiet un atrodiet veidu, kā tos uzvarēt. Vienkārši izgrūst nav risinājums.

Neaizmirstiet pagatavot ārstnieciskus dzērienus un ēdienu starp kaujas misijām. Remontējiet aprīkojumu un ieročus, pirms tie kļūst pilnīgi nelietojami. Ja jums ir paveicies atrast reta ieroča vai bruņu zīmējumu, labāk neaizkavēt tā izstrādi.

Turklāt uzmanība būs jāpievērš ienaidnieka armiju karaļvalstij nodarītās iznīcināšanas labošanai.

Spēlēt Tails of Iron būs grūtāk, nekā varētu šķist no pirmā acu uzmetiena. Šeit viss ir uzzīmēts, taču tāpēc projektu nevajadzētu uztvert viegli, šī ir nopietna spēle, nevis tikai viena vakara izklaide.

Tails of Iron bezmaksas lejupielāde uz PC, diemžēl nav iespējama. Jūs varat iegādāties spēli oficiālajā tīmekļa vietnē vai kādā no tirdzniecības portāliem. Iegādājoties oficiālu kopiju, jūs motivējat izstrādātājus turpināt izdot jaunas, augstas kvalitātes spēles.

Sāciet spēlēt tagad un neļaujiet nevaldāmajām vardēm pārņemt visu pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more