Grāmatzīmes

Taern

Citi nosaukumi: Taern

Taern spēle ir aizraujoša datorspēle, kas ir pilns ar dažādiem viesiem. Šī spēle tiek uzskatīta par dinamisku, multiplayer spēle, kas tika izstrādāts žanrā RPG.

Šajā spēlē jūs tiksies Taern tiešsaistē ar šo taktisko kaujas sistēmu.

Spēle Lepnums Taerna reģistrācija ir pieejama tikai tiem lietotājiem, kuri ir ar pilnu astoņpadsmit gadu. Jūs varat reģistrēties spēlē Pride Taerna ja izvēlieties

  1. Jūsu e-pasta adresi.
  2. Viņa unikālais paroli.
  3. Viņa dzimšanas diena.

Šajā spēlē jūs varat spēlēt Taern izvēlēts klases. Ar dažiem no tiem jūs varat izpētīt šajā pārskatā:

  1. Archers - klases, kas zina, kā uzbrukt no attāluma. Tas var izraisīt smagu fizisku kaitējumu. Arī šajā klasē ir liels vitalitāti.
  2. Shaman. Voodoo - viņi izmanto vājās cilvēkus savā labā. Šī klase ceļo visā pasaulē. Šī Shaman aprēķina jūsu ienaidniekiem pie lielā attālumā.
  3. Barbarian - klase, kas ir spēcīgs uzbrukums. Viņš ir ļoti spēcīga no neliela attāluma. Viņam pie varas zemākas visām citām klasēm.

Game Pride Taerna okuet Jūs gleznainajā pasaulē ar milzīgu biezi meži un gleznainu ezeru.

Game Pride Taerna spēlē jums būs uz pusi vienu no Empires: Chimes vai Taera.

Chimes Empire uzbruka Empire Taera. Viņi sadedzināja vietējo domēnu, aplaupīja un sasniedza galvaspilsētu karaļa cietoksni Korelamon.

Taernskaya armija nolēma cīnīties ienaidniekiem ar lepnumu un karalis KANDEL nāca pie kaujas. Diemžēl, viņi zaudēja, un karalis krita kaujas KANDEL.

Tagad nekas nevar apturēt nežēlīgi Empire Chimes. Visapkārt uguns sāka degt. Gandrīz visi ir miruši, un tiem, kas izdzīvoja domā, kā izvairīties, nevis turpināt cīņu. No šī brīža sākās liels aizbēgt uz okeānu.

Play spēli Pride Taerna jūs, sākot ar paliekas no saviem radiniekiem. Jums ir klīst ļoti ilgi, bet jums uz pilsētu, kur jūs varat atrast patvērumu. Bet atpūsties tur, un jums neizdosies. Jūs gaidīs jaunu kaujas.

Game Pride Taerna tiešsaistē, jums vispirms ir jāizvēlas raksturs. Kad jūs izvēlieties rakstzīmi, jums būs stunda ir karš.

Jums ir, lai saglabātu bojā tagad valsti, kas reiz bija plaukstoša skaistu ainavu.

Piedāvājot aizraujošas Gājienu cīņas. Jūs varat cīnīties, ir viens ar visvairāk lojālas palīgu vai ar lielu grupu izmisuma karavīru.

Šeit sastapsies aizraujošu stāstu, un pilnīgi apgleznoti dekorācijas, kas atšķir šo spēli no pārējiem.

Ļoti interesanta un aizraujoša lieta ir tā, ka jūsu rakstzīmes nav vienkārši izpildiet soļus, kas ir izgudrots ar izstrādātājiem. Tu dzīvo reālu dzīvi kopā ar visiem burtiem. Jums ir iespēja izvēlēties spēli: būt nelietis, slepkava un uzreiz sasniegt visus savus mērķus vai sekot ceļu noble bruņinieku.

Game Pride Taerna online ieguva milzīgus panākumus, pateicoties spēle, varoņiem un citas funkcijas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more