Grāmatzīmes

sZone Online

Citi nosaukumi: Ar Zone Online, ar zonām

Game sZone Online: izslēgšanas zona ir atpakaļ.

Negodīgi aizmirstā stalkera tēma saņēma jaunu dzīvību veicošu injekciju un atgriežas dzīvē. Pēc ilgām sarunām ar Ukrainas studijas GSC, kas vispirms izraisīja interesi par Černobiļas zonu, radot oriģinālu stāstu par stalkeriem, krievu attīstītāju Cybertime kompānija nesaņēma atļauju izmantot produkta sākotnējo nosaukumu, un tāpēc to sauca citādi. Tomēr spēle sZone Online saglabājās tādā veidā, kas jau ir kļuvis par klasiku.

Pirms jums ir multiplayer shooter, kurā spēlētājs darbojas pirmajā personā, bet var pārslēgties uz trešās puses skatu. Jums ir jāpārvalda stalkers, kurš iekrīt briesmīgā, burvīgā un noslēpumainā izslēgšanas zonā, kurā dzīvo monstri - dzīvnieki, kas ir mutējuši eksplodējošās atomelektrostacijas starojuma ietekmē.

Nav zemes gabala, un visi darbojas pēc savas fantāzijas un spējām. Tas nav tik vienkārši, jo jums ir jāpielāgojas pasaulei, kurā nav konkrētu atbilžu, kur pat ainavas ir nestabilas.

Vēlētāja radīšana.

Sākt spēlēt, lai bīstamie piedzīvojumi radītu varoni. Vairāki izskatu iestatījumi dos viņam atpazīstamu unikalitāti. Tālāk jums ir jāizlemj, vai vēlaties būt šīs zemes dzimtā vai svešzemju. Atšķirība ir acīmredzama - aborigēni, tas ir pamatiedzīvotāji, kas evakuācijas laikā neatstāja savas mājas. Ārvalstnieki šeit gūst peļņu, cerot uz bagātību ar atrasto artefaktu pārdošanu.

Šī izvēle ietekmēs prasmju un pieejamo profesiju sarakstu, bet spēlei nav nozīmes.

Profesijas:

 • Militārā: snaiperis, uzbrukuma lidmašīnas, commandos
 • Vrach
 • Inženieris: Repairman
 • Zinātnieks: Theorist
 • Hunter
 • Druīds: healer
 • Warrior: Melee Fighter, Defender
 • Slektors: St John's Wort
 • Inventor
 • Pētnieks: Naturalists

izdzīvošanas māksla.

Ja jums jau ir varonis, varat sākt spēlēt sZone Online, izpētot teritorijas. Varonis ierodas ar vilcienu Liubechas pilsētas stacijā. Sākotnēji viņš nevarēs virzīties tālāk, bet pēc vairākiem pabeigtiem uzdevumiem viņš nodos tālāk. Ārpus Lyubech runājiet ar NPC, lai uzzinātu noderīgu informāciju un iegūtu pirmo uzdevumu.

Toy klients un piedalīties tajā ir nepieciešams lejupielādēt sZone Online. Kas patīk - jūs varat to darīt bez maksas. No šī brīža sākas īsta jautrība - mutantu uzbrukums, sadursmes ar konkurentiem, artefaktu meklēšana, manevrēšana starp nenormāliem slazdiem. Jūs atradīsiet pilnīgu pārsteigumu buķeti, kas ir iespējama tikai pasaulē, kas tik sveša cilvēcei.

For efektīvākiem uzbrukumiem un uzdevumu izpildei apvienojieties grupās ar citiem spēlētājiem. Bet pat tad, ja jums izdodas iegūt retu artefaktu, nesaglabājiet priekšlaicīgu sapni par pienācīgu atlīdzību. Zinātnieki ir ļoti selektīvi iegādājoties, un ne visi priekšmeti ir gatavi pieņemt. Pat tad, ja viņi ir nolaupījuši jūsu upuri, tie attēlo satraukumu un interešu trūkumu, tikai lai samazinātu cenu.

Būs marauderi, kas ir garšīgi kādam citam. Kāpēc riskēt ar savu ādu, ja jūs varat gūt labumu no tiem, kas atgriežas no bīstamās zonas un nespēj pilnībā izturēties pretī? Tāpēc kompanjoni ir tik svarīgi - kopā jūs nebūsat tik viegli.

. Varoņu prasmju sistēmā tiešsaistes spēles spēle piedāvā šādus attīstības virzienus:

 • Survival - klīst pa teritoriju un vāc artifaktus
 • Atbalsts ietver objektu izveidi no miskastes

  0

 • Cīņa - nogalini visu, kas bloķē ceļu.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more