Grāmatzīmes

Kara simfonija: Nefilimu sāga

Citi nosaukumi:

Kara simfonija: Nephilim Saga Taktiska, uz gājieniem balstīta stratēģija klasiskā stilā. Spēle no indie izstrādātājiem. Radītāji ir trīs cilvēki, kurus iedvesmojušas Sega laikmeta spēles. Grafika spēlē ir pikseļota, mūzika ir laba deviņdesmito gadu spēļu industrijas garā. Šādu spēļu galvenā sastāvdaļa nav pievilcīga bilde, gluži pretēji, sākumā tas var nepatikt. Taču jau pēc dažām spēles minūtēm sižets liks piedot un aizmirst par visiem vizuālā noformējuma trūkumiem. Spēlē tu vadīsi komandas, attīstīsi varoņus un veiksi dažādus uzdevumus.

Jūs gaida 180 veidu vienības.

Vairāk nekā 50 varoņu klases:

  • Archers
  • Pūķi
  • Mages

Un daudz ko citu, visu sarakstu varat uzzināt, atskaņojot Symphony of War: The Nephilim Saga.

Karotāju klase attīstās spēles laikā. Piemēram, loka šāvējs galu galā pārtaps par arbaletu un nodarīs vēl lielākus bojājumus, savukārt arbalets ar laiku pārtaps no arbaleta par musketi.

Spēles laikā kartē redzat varoni, taču tas nav vientuļš ceļotājs, bet gan vesela komanda. Tiklīdz jūs esat tuvu ienaidniekam, tiek aktivizēts kaujas režīms, kurā jūsu vienības sāks cīņu ar ienaidnieku.

Cīņa notiek automātiski. Kaujas iznākumu ietekmē armiju skaits, vienību izvietojums kaujas laukā.

Turklāt ir iespējams iegūt priekšrocības, izvēloties pareizo vietu cīņai. Piemēram, loka šāvēji ir efektīvāki mežā starp kokiem vai augstumā. Ietekmē kaujas iznākumu un laikapstākļus, kavalērija lietus laikā ievērojami zaudē ātruma priekšrocības. Jārēķinās ar katru sīkumu, un uzvara būs jūsu.

Papildus galvenajam sižetam jūs varat veikt papildu uzdevumus no satiktajiem varoņiem. Spēlē jūs atradīsiet milzīgu fantāziju pasauli, kas pilna ar dažādiem iedzīvotājiem.

Ir iespējams spēlēt kampaņu kā ļaundari.

Spēles jaunināšanas sistēma ir diezgan sarežģīta. Jums rūpīgi jāpārdomā, kuras no prasmēm uzlabot. Pieredze tiek iegūta kauju laikā vai to var iegūt, izmantojot burvju priekšmetus.

Prasmju kokā ir trīs zari

  1. Kara akadēmija
  2. Taktika un komanda
  3. Amatniecība un tehnoloģija

Izvēlieties, kuru nozari vēlaties attīstīt.

Iestatījumos norādiet, vai jūsu karotāji mirs kauju laikā vai pēc tam, kad viņi varēs atgūties.

Kauju starplaikos savervējiet jaunus cīnītājus par zeltu. Ir iespējams nolīgt progresīvākus karotājus, taču viņu skaits ir ierobežots.

Šeit jūs atradīsiet labu sižetu, lai arī bez īpašas intrigas. Spēle rada atkarību, to ir viegli aizraut.

Piedzīvojuma un daudzu cīņu laikā var rasties draudzība starp partijas biedriem. Vai pat romantiskas attiecības. Šādu pielikumu klātbūtne dod papildu iespējas kaujas laikā.

Aprīkojumam ir liela nozīme. Tas ir jāatjaunina savlaicīgi, tiklīdz tiek atrasta iespēja, kas ir labāka par to, kas jums ir.

Symphony of War: The Nephilim Saga bez maksas lejupielādēt uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Ja jums patīk klasiskās 90. gadu spēles, jūs nevarat palaist garām šo šedevru! Bet pat tad, ja jūs nekad neesat mēģinājis spēlēt šādas spēles, ir vērts mēģināt, visticamāk, jums tas patiks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more