Grāmatzīmes

Zobenu un potions 2

Citi nosaukumi: Zobenu un potions 2

Spēle Swords un Potions 2 [_2_ ] ir tās godalgotās priekšgājējs pagarinājumu. Šis projekts var lepoties arī skaista grafika un lieliska spēle. Šī spēle - tas ir nepieciešams, lai iet aukstā ziemas vakarā. Tikai to, ko jūs meklējat, vai ne? Jums nav laika, lai būtu garlaicīgi, jo tagad jūs pastāvīgi ir uzraudzīt situāciju savā veikalā.

Jā, tieši tā, Swords un Potions 2 [_1_ ] Online palīdzēs jums kļūt par īpašnieku mazos veikalos. Jūsu galvenais uzdevums, kas jums būs nepieciešams, lai pastāvīgi censties veikt visā spēlē - papildināt savu produktu klāstu ar jauniem produktiem, pārdot vairāk produktus klientiem, lai varētu piekļūt jaunas slepenās receptes. Nu, protams, jums ir veikt savu veikalu priekšrocības jums. Aprīkot un uzlabot savu veikalu, sūtīt ceļotājiem veikt jaunos uzdevumus un quests, ka viņi var palielināt savu līmeni, tādējādi ļaujot jums palielināt maksu par pārdoto preču veikalā.

Šī spēle - tipisks tiešsaistes projektu, utt, kas jau kļuvis par tradīciju Swords un Potions [ _2_] 2 reģistrēti , būs jāsāk spēle. Jums nevajadzētu sajaukt to, ka tagad spēles vadībai nav nekādas vārdu krievu valodā. Galu galā, projekta izstrādes, ir tik vienkārši un izdevīgi, ka nebūs grūti tikt galā ar savām galvenajām pazīmēm, un nodarbojas ar to, kā pareizi aizpildīt reģistrācijas formu.

1. Lai reģistrācijas procesu varētu sākt, jums būs nepieciešams aizpildīt veidlapu pa kreisi no galvenā ekrāna projekta.

2. Aizpildiet visus laukus, lai, ievērojot padomus un konsultācijas sistēmu. Kad viss ir aizpildīts, noklikšķiniet uz saites " Pierakstīties līdz , lai spēlēt tagad », tad Jūs varat sākt Swords & Potions 2 spēlēt .

Projekts visus pircējus, kas apmeklē jūsu veikalu, sadalīta vairākās klasēs atbilstoši savām vajadzībām. Sagatavot būt, ka būs daudzi klienti, un visas viņu prasības ir jāizpilda. Tāpat kā jebkurš veikala klientiem, viņi lūgs jūs kaulēties un pazemināt cenu - tas ir tiešām, ja jums būs iespēja praktizēt savas saskarsmes prasmes.

Spēlēt spēli Swords un Potions 2 ir arī interesanti, jo tagad jums būs iespēja pieņemt darbā darbiniekus. Tas palīdzēs jums labāk apkalpot klientus un veicināt pilsētas attīstību. Nu, protams, jūs varat justies reālā boss. Izklausās vilinoši!

Jūs varat palaist šo vedni:

1. Burve, kas ir pazīstami tumši māksla.

2. Kalēja.

3. Bowyer.

4. Juvelieris.

Tāpat kā dzīvē, kas spēlē, jums ir jāievēro daži pamatnoteikumi. Piemēram, ja pircējs pieprasa iespējams, tas ir labāk, lai atbildētu uz viņu neveiksmes. Nekad tur palikt un attīstīties.

Šī spēle palīdzēs jums attīstīt vadītājiem ir prasmes, un vissvarīgāk to darīt Swords un Potions 2 bezmaksas !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more