Grāmatzīmes

Zobenu krasta leģendas

Citi nosaukumi: Sword Coast Leģendas

Zobenu krasta leģendas: fantāzijas pasaulē.

Who atteiksies no lomu spēles fantāzijas spēlē, spilgti un dinamiski? Virzienu virzītāji jau ir gaidījuši kaut ko svaigu, un spēle Sword Coast Legends ir kļuvusi par atsperu avota ūdeni.

, tāpat kā 19. 10 2015. gads rotaļlietu studija n-Space tika izlaista Windows, Linux un Macintosh, un 2016. gadā Digital Extremes izdevējs sola atbrīvot to PlayStation 4 un One Xbox, fani jau var lejupielādēt Sword Coast Legends, lai sāktu savu braucienu.

Spēlei ir daudz kopīga ar to pašu virzienu spēļu produktiem, bet tā paliek oriģināla un tai ir īpašas atšķirības:

 • Vienkārša kampaņa
 • Aizraujošs stāsts
 • Taktiskās cīņas
 • Active pause
 • 6 rakstzīmju klases
 • 10 00095 sacīkstes, no kurām izvēlēties no
 • Dungeon Master Mode Režīms, kas palīdz izveidot savus piedzīvojumus un pēc tam piedāvāt tos saviem draugiem

Episkā stāsta sākums.

Magijas pasaulē ir unikāli likumi, un cilvēks tos nesaprot, nevar izskaidrot, bet to var pieņemt tikai. Cik ilgi ceļš ir klīst, un kāpēc nevienam nav īsākā ceļa uz Fēru, neviens jums neatbildēs, bet vienkārši stumj plecus plecus, viņi saka, tas nozīmē, ka tas ir nepieciešams.

Bet šeit jūs esat, kad esat nolēmis lejupielādēt Sword Coast Legends, un ir pienācis laiks iepazīties ar vietējiem iedzīvotājiem, starp kuriem ir pietiekami daudz nomadu, zemnieku, nežēlīgo barbaru un nelielu ciltis. Virs tām ir reliģiskie kultu un visu veidu ģildes, ko vada turīgi valsts amatpersonas.

Pilsētā ir 6 nodarbības un 5 sacensības, vienmēr gatavas doties jaunās nodarbībās. Svina raksturs pieder algotņu ģildei, kas tika dibināta tik sen, ka pat vecākie neatceras to laiku. Laiks arī kļuva par iznīcināšanas cēloni, un ģilde vairs nešķiet tik spēcīga kā vecajās dienās, lai gan tā joprojām ir saistīta ar tirdzniecības piekabēm, aizsargājot to no mantkārajiem bandītiem.

Pēc nākamā brauciena varonis un viņa draugi ir dīvaini sapnis, kurā dēmoni viņiem sola iznīcināt. Tiklīdz viņi pamodās, sapnis kļuva par realitāti, viņu karavānu uzbruka ienaidnieki ar labu aprīkojumu un organizāciju. Spēki bija nevienlīdzīgi, un daudzi no jūsu nogalināja uz vietas. Ģilde tiek arī sadedzināta uz zemes, un jūs mēģināt saprast, kas notiek.

cīņas būs dabiska darbība, visu spēli nolaižot, un, tā kā tās nevar izvairīties, lai labāk koordinētu savas komandas darbības, jebkurā laikā varat izmantot īslaicīgas apturēšanas funkciju.

Whight Sword Coast Leģendas uz datora, jūs varat izvēlēties vienu varoni, bet viņš nebūs palicis viens pats ilgu laiku, lai pievienotos ar biedriem ieročiem. Jums arī jāaprīko tās, jāpaaugstina talantu līmenis un nākamajā kampaņā jāizvēlas cienīgākais. Jūsu uzņēmumam ir paredzēts doties cauri daudziem ceļiem, pabeigt misijas, iesaistīties cīņās, rīkot dialogu, pabeigt quests, meklēt un izpētīt kapenes, katakombas, drupas, dungeons un labirintus. Būs ļoti informatīvs ceļojums, ceļojot pa Fēru un mijiedarbojoties ar Luskana piekrastes iedzīvotājiem, kas pazīstami ar savu noziedzīgo rīcību un kontrabandu.

spēlētāji paši izvēlas, kā vislabāk rīkoties, lai ieietu slēgtā pilsētā, sadarboties ar šo personu vai nē. Starp quests, pārāk daudz interesantu lietas, lai modināt miega skaistumu, lai izmeklētu vai nolaupīt stump no koka celms pats.

sistēmas minimālās prasības

 • ОС: Windows 7/8 (8. \ T 1) / 10 (tikai 64 bitu)
 • Procesors: Intel Core 2 DUO E6700 @ 2. 66 GHz / AMD Athlon 64 X2 6000 +
 • OP: 4 Gb
 • Izvietota telpa: 11. 5 GB
 • video karte: NVidia GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 4850 vai labāka (DirectX 11)
 • Skaņas karte: saderīga ar DirectX
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more