Grāmatzīmes

Izdzīvojušais Marss

Citi nosaukumi:

Surviving Mars ir ekonomiskās stratēģijas un izdzīvošanas simulators uz Marsa. Spēles grafika ir lieliska. Balss spēle ir laba ar labi izvēlētu mūziku.

Pirms spēles sākšanas ir jāizvēlas daži svarīgi parametri. Vispirms jums jāizlemj, kura no sarkanās planētas kolonizācijas programmām pievienosies. Tas ietekmē pieejamo resursu apjomu spēles sākumā. Pēc tam izvēlieties misijas vadītāju, kuram ir tādas īpašības, kas, jūsuprāt, palīdzēs viņam pildīt savus pienākumus.

Pēc tam ir jāvirza centieni skenēt planētu, lai noteiktu optimālo atrašanās vietu pie pamata resursu avotiem veiksmīgai izdzīvošanai neviesmīlīgā vidē.

Svarīgākie resursi spēlē ir četru veidu:

  • Dažviet no augsnes tiek iegūti metāli
  • Betons un ūdens tiek iegūti ledāju plaisāšanas rezultātā
  • Skābekli un elektrību var iegūt no planētas atmosfēras
  • Pārtika galvenokārt ir augu izcelsmes

Tie ir galvenie resursi, ir arī sekundārie, lielākoties tos var iegūt, pārstrādājot atkritumus.

Pirms kolonistu ierašanās jums jāsagatavo nometne viņu ierašanās brīdim. Pirmais kuģis, kas nolaidās uz planētas virsmas, ir kuģis, kas pārvadā robotus. Pārvaldot tos, izveidojiet nometni, kas piemērota dzīvei. Lai to izdarītu, jums ir jānodrošina apmetne ar elektrību un ūdeni, jāuzbūvē kupols un jāpiepilda ar skābekli.

Pēc šiem sagatavošanās darbiem uz planētas ierodas pirmie 12 kolonisti vadoņa vadībā. Viņiem tur kādu laiku jāpadzīvo, un, ja viss iet labi, tikai pēc tam ierodas lielākā daļa cilvēku.

Planēta nav īpaši viesmīlīga, uz tās ir putekļu vētras, meteorīti un meteoroīdi krīt ik pēc 20 sekundēm. Par laimi planētas virsma ir liela un iespēja, ka šāda dāvana nonāks bāzes nometnē, ir visai maza.

Visiem kolonistiem ir individuālas spējas, un cilvēku ar pareizām tieksmēm virzīšana uz pareizajiem darba veidiem var ievērojami palielināt viņu efektivitāti.

Ja kāds no resursiem beigsies, nevajag izmisumā, nometnei ir neliels krājums, kas ļaus bez tiem iztikt, lai arī ne uz ilgu laiku.

Vienmēr varat pieprasīt piegādi no Zemes, un, visticamāk, jūs diezgan ātri iegūsit nepieciešamo.

Labāk mēģināt tikt galā pašiem, dabūjot nepieciešamo uz vietas. Visgrūtāk būs ar metālu ieguvi. Fakts ir tāds, ka tam ir nepieciešama tieša cilvēku līdzdalība, un to nevar veikt roboti. Tas nozīmē, ka kupoli būs jābūvē piemērotās vietās, lai nodrošinātu strādnieku dzīves apstākļus.

Spēlei ir mazs skripts, kas šādām spēlēm ir retums. Uz vietas var notikt notikumi, kas ietekmēs jūsu misijas nodrošinājumu.

Neaizmirstiet izstrādāt jaunas tehnoloģijas. Katrā spēles sākumā attīstības koks tiek ģenerēts nejauši. Tādējādi citā reizē, startā, iespējams, vispirms saņemsi zinātnes sasniegumus, kas pēdējā spēlē tev atklājās tikai beigās.

Surviving Mars lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, lai uzzinātu visus sarkanās planētas noslēpumus un pārceltos uz turieni dzīvot!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more