Grāmatzīmes

Survarium

Citi nosaukumi: Survarium

Spēle Survarium - bezmaksas multiplayer pirmās personas šāvēja, kas apvieno lietotājus uz nezināmu nākotni. Jums atrast sev neskaidri laiku nogatavināts pasaulē pēc vides katastrofas. Iemesli tā zināms. Bet rezultāti ir tur. Noviržu, ka nezina, kas notiek ap dzīvnieku izmisīgi uzbrukt rūpniecisko kompleksu un citi objekti uzvedas kā traks un mājputnu augiem nebijušu asns ar biezumu asfalta un betona. Pilsētas ieskauj blīvs gredzenu necaurejams mežu, kas ir arī mēģina iekļūt teritorijā cilvēku dzīvošanai. Bet visi procesi neticami likmi. Zinātnieki panikā, jo neviens nezina, kā pārtraukt šo haosu. Cilvēks kļūst arvien grūtāk izdzīvot sekojošais anarhiju. Ko Jūs sagaidāt cilvēki, kas ir iekritis panikā, ja viņi spēj pielāgoties dzīvei jaunā vidē - uzzināt visu jūs varat, sāk spēlēt Survarium.

Durvis atveras uz fantastisku Visumu Survarium reģistrāciju. Jums ir izveidot kontu, un pēc tam to aktivizēt, noklikšķinot uz īpašo saikni, kas ir attiecīgā nosūtīto vēstuli administrācijas. Aizpildīt reģistrācijas veidlapā nepieciešams šādas jomas: lietotāja vārds, e-pasta adresi (atkārtot nākamajā rindiņā), lietotājs (ar apstiprinājumu), laika joslu, dzimšanas datums, valsts nosaukumu. Obligātie lauki ir atzīmēti ar zvaigznīti. Bet nevajag slinks un sniegt pilnīgu informāciju. Apstiprinot reģistrāciju jāieraksta konkrētā lauka kodu no attēla. Un, visbeidzot, obligāta vienojoties ar noteikumiem forumā.

Atļaut Survarium spēlēt datora konfigurāciju, jāatbilst šādiem parametriem: operētājsistēmas Windows XP/Vista/7/8, DirectX saderīga skaņas karte, grafikas karte NVIDIA GeForce 8800 512 mb un augstākas versijas DirectX 10; procesora vidējā jauda, ​​ne mazāk kā 2 GB RAM un interneta pieslēgums 64 KB \ s un vairāk. Nepieciešams kontrolēt tastatūru un peli.

Tiklīdz transportē uz fantāziju pasaulē, lai varētu spēlēt Survarium brīvu, bet, lai gūtu panākumus, jums ir nepieciešams, lai būtu zināma zināšanas. Ļaujiet mums apsvērt virkni dizaina iezīmes Vostok spēlēm. Jums tiks dota izvēle režīmi:

1. PVP (team play)

2. PVE (brīva)

3. Co-op (sadarbības spēle).

Būtībā spēle sastāv no uzbrukumiem. Jums veiks dažādus uzdevumus, kas prasīs atbilstošu aprīkojumu. Rūpēties par pienācīgas bruņas, jūs nevēlaties sabojāt darbu. Katru dienu būs iznīcināt nepatīkams mutantiem, kā arī tikt galā ar konkurentiem, nežēlīgi nogalinot tos. Visi iedzīvotāji Visuma - vai trūcīgajiem Vagabonds bija agrāk, vienkāršie pilsoņi planētas, vai izmisuma Laupītāji, kas nolēma, ka viņiem nebija ko zaudēt, vai sajaukt pārstāvji reiz spēcīgi armijas atstāti vieni ar dumpīgs raksturs. Un viņi visi meklē patvērumu jaunajā slepkava pasaulē. Spēlētāji atrast savu veidu, un ir sagrupēti kopīgi meklēt patvērumu sev. Izveidots visu nometni. Justies ērti savā nometnē, jums būs nepieciešams dažādus resursus. Ražos ne tikai artefaktus, bet arī pārtika, ūdens, zāles, kā arī ganāmpulka benzīnu. Veiksmīgi pabeigta uzdevums palielina uzticamību. Turklāt, lai jūs nopelnīt naudu.

Lai varētu izdzīvot Survarium online , jums ir nepieciešams atbilstošs kaujas apmācību, pareizi izvēlēto stratēģiju, spēja piemērot uz laiku, pareizi, un vissvarīgāk, pieejamas zāles. Palielināt jūsu izredzes prasmes un slēptu rīcību. Ir instalācija, kas spēj padarīt jūs neredzams ienaidnieks. Bet vispirms tas ir nepieciešams iemācīties izmantot.

Game Survarium piedāvā lietotājam, lai mēģinātu par lomām, piemēram, Scout, Archer, Hunter artefaktus, Stalker, Punisher, cīkstonis. Izvēlēties to, kas visvairāk patīk satikties un doties uz neaizmirstamu piedzīvojumu. Laikā spēle nenogurstoši sūkāt varonis, palielinot savu sniegumu. Galvenie parametri ir šādi: veselība, svars, enerģija, maskēšana, aizsardzība, izolācija, skābekļa.

Vai jūs varētu pielāgoties ekstremāliem apstākļiem un kļūt varonis mūsdienās? Tas ir atkarīgs no jūsu neatlaidību un izturību rakstura! Pamēģini! Un tā var jums vienmēr noved dāma veiksmi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more