Grāmatzīmes

Virspavēlnieks

Citi nosaukumi: Virspavēlnieks

Spēle virspavēlnieks ir datorspēle, kas tika izstrādāta stratēģiju žanrā. Darbības spēle notiek reālajā laikā.

Šeit ienirt haosu tajās dienās, kad pasaule beidza pastāvēt uz Zemes.

Game virspavēlnieks bez maksas lejupielādēt no visām vietām, kas nodrošina piekļuvi. Supriya komandieris Jūs varat lejupielādēt, izmantojot torrent.

Jo virspavēlnieka jums būs spēlēt krišanas Zemes impērijas laikā, kad visi sāka valdīt haoss.

Pirms sākat spēlēt, ieskatieties par spēli virspavēlnieks video. Tas atklās visas funkcijas spēli iepazīstina jūs ar spēļu grupējumiem, ieročus un resursus spēlē virspavēlnieks

Šajā datorspēle virspavēlnieks, ir trīs frakcijas:

1. Cybran - cilvēki-symbiotes. Viņu līderis, kurš tos izgudroja, cenšas atbrīvot tos no pastāvīga uzbrukums un subordināciju.

2. Eon - ir daļa, kas nepieder pie tautieši, bet viņi cenšas, lai palīdzētu cilvēkiem, un ir viņu pusē. Viņu skrējiens tika iznīcināta karojošās impērijas. Viņu mērķis ir, ka visi cilvēki ņēma savu ideoloģiju. Tiem, kas pretojas noraidījumu ideoloģijas un lika iznīcināt.

3. OFZ (United federācija tautieši) - tā ir kopīga daļa, kas ietver tikai cilvēki. Viņi cenšas apvienot visus cilvēkus, kuri būtu valda pār zemi. Viņu ieroči - tas tanki, artilērija un šautenes. To aizsardzība ir tāda pati kā tagad.

Virspavēlnieks spēle, kurā ir sešas misijas katrai frakcijai. Tomēr, katrs uzdevums var būt laikietilpīga. Galvenais mērķis spēle ir iegūt visu militāro aprīkojumu.

SC spēle, kurā jūs izmantot šāda veida iekārtu un spēku aizsardzība

1) Zemes. Tajā ietilpst: gaismas un smagos tankus, mobilo artilērijas vienības, kā arī skauti robopehota, mobilo aizsargs ģeneratori.

2) Air - tas gunships, cīnītāji, bumbvedēji, transportēšanu, spiegu lidmašīnas.

3) Ūdens tehnoloģijas, abinieki - zemūdenes stratēģiskā un taktiskā, kreiseri, kaujas, iznīcinātāji, kuģu izlūkošanas un pretizlūkošanas.

4) stacionāras ierīces, aizsargspējas, aizsardzības iekārtas, mīnas ar stratēģisko un taktisko raķešu, tāldarbības artilērijas.

Ir vairāki veidi, resursi, kas spēlē virspavēlnieka:

1) Matter - resurss, kas ir būtiska attīstībai.

2) Enerģija - resurss, kura apmērs ir ļoti svarīgi, lai attīstītu vienību.

Ar katru līmenī atvērtu jaunus priekšmetus, lai palīdzētu jūsu rakstzīmes gūt pieredzi.

Jūsu vienības var arī gūt pieredzi punktus pēc iznīcināšanas ienaidnieku. Šī pieredze stiprinās jūsu bruņas rakstzīmes.

Spēle arī ir unikālas spējas, kas ir pieejama tikai konkrētiem sasniegumiem.

Spēle virspavēlnieks integrētu tērzēšana, pateicoties kuriem varat tērzēt ar citiem spēlētājiem.

Iedomājieties patiesu varoni spēli virspavēlnieks un iet uz savu mērķi. Sekot misiju, sazināties ar draugiem, un tikai, kam labs laiks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more