Grāmatzīmes

Pārākumu 1914

Citi nosaukumi: Pārākumu 1914

Spēle Supremacy 1914 ir bezmaksas pārlūka spēle, kur spēlētāji kļuvuši vadītāji spēcīgu tautu Eiropā bīstamu gadsimtu mijā. Viņu uzdevums ir kļūt neapstrīdams līderis augstas kvalitātes valsts kontinentā, izmantojot diplomātiju vai vienkārši brutālu spēku viņa brīnišķīgo armijas Supremacy 1914 online. Izveidot spēcīgu alianses, veidot savu ekonomiku un sagatavot valsti karā. Vadi savu vīriešu kaujā un kļūt valdnieks Eiropā Supremacy 1914 online .

Pirms spēles Supremacy 1914, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Supremacy 1914 reģistrācija nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties iespēju "spēlēt par brīvu"

2. Ievadiet savu lietotājvārdu,

3. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

4. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

5. Uzrakstiet savu dzimšanas datumu;

6. izvēlieties "Reģistrēties".

Tu spēlē spēli Supremacy 1914 un izstrādāt taktiku un stratēģiju, kas pārvietojas karaspēku. Spēlētājiem ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ​​karš, ne vienmēr var pasludināt, pēkšņi uzbrukumi ir diezgan bieži.

Vienas kārtas ilgums Supremacy 1914 online svārstās no četrām līdz astoņām nedēļām. Tu spēlē uz kartes, kur vienības pārvietoties nepārtraukti, jo vairumā pārlūkprogrammu spēles. Spēle Supremacy 1914 sniedz jums 30 valstīm un inteliģentas datoru kontrolētas pretiniekiem, plaša modernizācija provincē, tirdzniecības resursus un diplomātiju! Vienības pārākumu 1914 tiešsaistes pārvietoties reālā laika vēstures kartē.

Spēle Supremacy 1914 online nav skaņas, bet, iespējams, ar papildu lejupielādes spēlētājiem var lejupielādēt dažus mūzikas failus . Tas palīdzēs palielināt interesi par spēli, ja tu esi pārākumu 1914 spēles.

Kopumā Supremacy 1914 līnija ir trīs dažādas kategorijas resursi, kas nepieciešami izdzīvošanai Eiropas iedzīvotājiem: pārtikas, būvmateriālu un enerģijas. Par laimi, visi šie resursi ir pieejami Eiropas teritorijā. Sākumā savu darbu kā governor no valsts, jūsu mantas sastāvā būs 12 provincēs. Katra province Supremacy 1914 online ir vērsta uz vienu resursu, kas tiek ražots lielos daudzumos, sadalījumu visā valstī.

Spēle Supremacy 1914 ir arī rūpnīcas. Ja province ir modernizēta ar rūpnīcas strādniekiem, viņš ir spējīgs ražot modernu ieroču tehnoloģiju, atkarībā no augu jauninājums. Tie ļauj izmantot vairāk progresīvas stratēģijas, un ir svarīgi turpmākai gaitā spēle. Ražošana spēlē Supremacy 1914 atkarīgs no rūpnīcas, laiks, kas nepieciešams, lai augu, lai sasniegtu noteiktu līmeni.

Interface Supremacy 1914 online nav perfekta, bet dažas nepilnības var noņemt pietiekami, lai ir nedaudz pacietības un vēlme spēlēt spēli Supremacy 1914.

Viss progress savu spēli Supremacy 1914 online aplēstās reitinga punkti, kas veicina jūsu varonis. Ir vairāki rindās jūs nopelnīt uz citu, un šīs pakāpes tiek izmantotas, lai atšķirtu jūs no citiem spēlētājiem, ir simbols jūsu prasmes un pieredzi, kas spēlē Supremacy 1914 [ _3_] online .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more