Grāmatzīmes

Superfuse

Citi nosaukumi:

Superfuse Action RPG spēle, kuru iedvesmojis slavenais Diablo. Grafika skaista, klasiskā stilā izskatās, ka atdzīvojas komikss.

Visi varoņi ir profesionāli ieskaņoti, mūzika neļaus atslābināties un visu spēli uzturēs spriedzē.

Šajā spēlē jums atkal uz kādu laiku ir jāatmet visas savas lietas un jāsāk glābt burvju pasauli.

  • Izpētiet maģisko pasauli, lai atrastu visas slēptās vietas un savāktu noderīgus priekšmetus
  • Nogalini briesmoņus, ar kuriem satiekat savā ceļā
  • Uzlabojiet savas prasmes un pārvērtiet savu varoni par ideālu karotāju
  • Uzaiciniet savus draugus uz spēli un ceļojiet ar viņiem

Šis ir saīsināts veicamo darbību saraksts. Vienkāršākais veids, kā spēlēt Superfuse, ir atvēlēt dažas minūtes, pirms sākat īsu pamācību. Kad būsi apguvis nepieciešamās minimālās prasmes, būsi gatavs doties ceļojumā.

Spēļu pasaule neaprobežojas tikai ar vienu planētu, ceļojiet pa galaktiku un atbrīvojiet zvaigžņu sistēmas no monstriem, kas tās sagūstīja.

Spēle var ievilkties ilgu laiku, ir daudz uzdevumu. Katrai no apmeklētajām planētām ir savi iedzīvotāji, atšķirībā no iepriekš sastaptajām. Ne visi no viņiem ir draudzīgi, vairums no viņiem mēģinās pusdienot kopā ar jūsu raksturu, tiklīdz būs iespēja. Ne visiem briesmoņiem ir fiziska forma, tie var būt spoku pūļi vai želejveida radījumu, piemēram, gaļēdāju gliemežu, bari.

Cīņas sistēma nav no vieglākajām. Satiekot ienaidnieku, labāk nevilcināties un uzbrukt, pirms viņi mēģina jūs apēst. Apgūstot pieredzi kauju laikā, jums būs iespēja uzlabot varoņa īpašības un apgūt jaunas kaujas tehnikas. Pamazām jūsu raksturs kļūs par ideālu ieroci jūsu izvēlētajam cīņas stilam. Šī spēle atšķiras no citām. Iespēja no galvenā varoņa padarīt karotāju pēc iespējas atbilstošāku izvēlētajam kaujas stilam ne visur ir.

Pabeidziet uzdevumus un saņemiet par to atlīdzību.

Ceļojiet vienatnē vai kopā ar līdz pat 3 citiem spēlētājiem kooperatīvajā PvE

Kopā cīnīties ar ļaunumu būs vieglāk, taču negaidiet vieglu braucienu, spēle pielāgos pretinieku līmeni jūsu izvēlētajam režīmam. Tāpēc, pat ja spēlējat draugu pulkā, jums visiem būs jāpiepūlas savi spēki, lai sasniegtu uzvaru.

Spēlēt PvE režīmā ir iespējams tikai tad, ja jums ir stabils interneta savienojums. Lai spēlētu viena spēlētāja režīmā pret AI, interneta savienojums nav nepieciešams.

Atcerieties spēles laikā sekot līdzi laikam. Ir viegli aizraut, un jūs vienmēr vēlaties iziet vēl vienu līmeni vai citu vietu.

Spēle joprojām tiek izstrādāta, sekojiet līdzi atjauninājumiem un nepalaidiet garām jaunu uzdevumu, bruņu un ieroču parādīšanos.

Superfuse lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nav iespējas. Spēlei bieži tiek piemērota atlaide izpārdošanas laikā. Ja jums paveicas, varat to pievienot savai spēļu bibliotēkai par nelielu summu. Jūs varat iegādāties spēli, apmeklējot specializēto Steam portālu vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt un kļūstiet par aizraujoša komiksa galveno varoni!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more