Grāmatzīmes

Sunrise Village: ģimenes saimniecība

Citi nosaukumi:

Sunrise Village: Family Farm lauku saimniecības spēle mobilajām platformām. Šeit jūs atradīsiet izcilas kvalitātes grafiku, labu balss spēli un jautru mūziku.

Spēlē jūs dosieties uz sava vectēva saimniecību, lai palīdzētu viņam saimniecībā. Īsts balons jūs aizvedīs uz turieni.

  • Izpētiet apkārtni ap ciematu, kurā atrodas saimniecība
  • Sazinieties ar vietējiem iedzīvotājiem un veiciet viņu uzdevumus
  • Palīdzi vectēvam mājas darbos
  • Paplašiniet laukus un izveidojiet jaunu produktu un produktu ražošanu

Šeit ir īss saraksts ar to, ko jūs darīsit spēlē. Sižets ir diezgan interesants, progresējot, jūs sagaida arvien jaunas aktivitātes un patīkami darbiņi.

Izpētot apkārtni, var atrast daudz noderīgu lietu, tie ir saimniecības dekoru priekšmeti, būvmateriāli un vērtīgas relikvijas. Šādos pārgājienos dažkārt vajadzēs iziet cauri mežam, krūmiem un citiem šķēršļiem. Grūtību pārvarēšana patērē enerģiju, kas pēc kāda laika tiek papildināta. Bet dažreiz ceļojuma laikā jūs varat atrast artefaktus un augļus, kas sniedz tūlītēju bonusu papildu enerģijas veidā.

Spēlē ir daudz

vietu, un jums nav jāuztraucas, ka tās drīz beigsies, un pēc tam spēle būs garlaicīga. Nekas tamlīdzīgs nenotiks, līdz ar spēles atjauninājumu izlaišanu parādās jaunas interesantas vietas, kur jūs gaida neticami piedzīvojumi.

Jo tālāk jūs virzāties kartē, jo neizbraucamāks būs reljefs, un turpmākai virzībai būs nepieciešams vairāk enerģijas.

Pat braucienu starplaikos jums būs ko darīt, jo saimniecībai ir nepieciešama aprūpe. Dzīvniekiem ir nepieciešama aprūpe, un laukiem ir nepieciešama savlaicīga laistīšana.

Laika gaitā saimniecība no nelielas saimniecības izaugs par milzīgu uzņēmumu, kura vadīšana būs diezgan grūts uzdevums. Bet tu noteikti tiksi galā, un, ja nē, vectēvs pateiks, ko darīt. Saimniecība atrodas netālu no neliela ciemata, kurā dzīvo daudz interesantu personāžu. Iepazīstieties ar visiem, uzziniet, kā viņi dzīvo. No dažiem no tiem jūs varat iegūt papildu uzdevumus, kuru izpilde jūs varat nopelnīt dāsnu atlīdzību.

Piesakieties regulāri un saņemiet ikdienas un iknedēļas pieteikšanās bonusus. Brīvdienās piedalies tematiskajos konkursos ar ekskluzīvām balvām. Tas var būt ļoti skaisti un reti dekoru priekšmeti vai citas noderīgas lietas.

Ieskatoties spēļu veikalā, jūs iegūsit iespēju iztērēt nelielu summu īstas naudas, iegūt papildu enerģiju, pastiprinātājus un premium valūtu, kas ļaus iegādāties gandrīz jebko spēlē. Tādi pirkumi nemaz nav obligāti un bez tiem spēsi gūt panākumus spēlē, tikai tas prasīs nedaudz ilgāku laiku.

Ja jūtaties mazliet vientuļš, spēlējot Sunrise Village: Family Farm, ir risinājums. Spēlē pieslēdzot sociālo tīklu profilus, varēsi parādīt saviem draugiem un paziņām savus sasniegumus. Turklāt izstrādātāji par to jūs iepriecinās ar nelielu bonusu.

Lejupielādējiet

Sunrise Village: Family Farm bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, lai iekļūtu maģiskajā pasaulē, iepazītu tās iemītniekus un palīdzētu rūpēties par vectēva saimniecību!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more