Grāmatzīmes

Sun Haven

Citi nosaukumi:

Sun Haven ir viena no labākajām lauku saimniecības spēlēm. Bet uzskatīt šo spēli tikai par fermu nav pilnīgi pareizi, spēle ir daudz interesantāka. Grafika ir klasiskā stilā, viss ļoti skaisti uzzīmēts, mākslinieki labi pastrādāja. Muzikālais saturs ne par ko nav zemāks un lieliski papildina ekrānā redzamo.

Pirms spēlējat Sun Heaven, jūs atradīsiet rakstzīmju redaktoru, kas ir pelnījis uzmanību šajā spēlē. Jūs izvēlaties galvenā varoņa dzimumu un izskatu. Un šī izvēle nav tikai viena no vairākām varoņu iespējām. Viss ir konfigurējams, frizūra, ādas krāsa, vienmērīgs izskats un spārnu klātbūtne dažām sacīkstēm.

Sacensības ceturtajā spēlē:

  • Cilvēki
  • Dēmoni
  • Amari
  • Elementals

Visu rasu pārstāvji izskatās ļoti pievilcīgi, izvēlieties spēlēt jebkuru no tiem.

Turklāt izveidotajam tēlam būs jāizsapņo vārds.

Spēle sākas ar to, ka varonis ļoti neparastā vilcienā dodas uz pilsētu Sun Haven. Vilciens ir neparasts ar to, ka lokomotīves ar vadītāju vietā tiek izmantots īsts pūķis. Ceļojuma laikā tiek uzsākta interesanta saruna ar ceļabiedru, vārdā Lina. Viņa stāsta, ka, pēc baumām, pilsētiņas apkārtnē ik pa laikam uzrodas briesmoņi un nodara kaitējumu gan iedzīvotājiem, gan pašai pilsētai. Jūs klusējat, klausoties viņas stāstu un izsakāt savu izvēli atkarībā no tā, kādu statusa bonusu jūsu varonis saņem, ierodoties vietā.

Pēc tam, kad esat ieradies stacijā un apbrīnojot brīnumvilcienu, kas jūs atveda, jūs dodaties uz jums atvēlēto vietu, lai celtu māju. Pa ceļam kļūsti par liecinieku sarunai starp archmage un pilsētas sardzes priekšnieku. Abi izskatās ļoti noraizējušies.

Atrodoties vietnē, izvēlieties, kur tieši vēlaties novietot savu mājokli, un novietojiet savu māju izvēlētajā vietā. Tiklīdz ieiesiet iekšā, jūs apciemos viesis vārdā Anna un par nelielu samaksu pārdos jums dārza instrumentus un dažas sēklas stādīšanai. Nākotnē trūkstošās preces varēsiet iegādāties viņas veikalā.

Tālāk ir vērts iztīrīt vietu un ieklāt gultas. Laistīšana un citi mājsaimniecības darbi.

Spēle nav tāda kā daudzās fermās, nav nepieciešams nepārtraukti cikliski veikt vienas un tās pašas darbības. Mājas darbi mijas ar izbraucieniem pa apkārtni, interesantām sarunām un pat cīņām ar briesmoņiem.

Laika gaitā jūs varat lūgt mērītāju uzlabot jūsu māju par nelielu samaksu un pat uzcelt citas ēkas jūsu zemes gabalā.

Apskatot inventāru, jūs redzēsiet daudz laika nišu dažādām lietām. Un prasmju koks, kuram ir četri virzieni. Jūs izvēlaties, kuru attīstīt. Vispirms labāk ir koncentrēties uz ekonomiku, piemēram, katru dienu papildu zeltu un prasmes, kas paātrina kustību, un pēc tam attīstiet kaujas prasmes.

Ir daudz iespēju. Tuvumā pilsētā ir daudz dažādu veikalu. Laika gaitā jūs pat varat iegūt mājdzīvnieku, kas jūs pastāvīgi izklaidēs.

Diena beidzas pulksten 12 naktī, un šajā laikā ir labāk būt mājās. Gulēt ielās, kur naktīs var klīst briesmoņi, nav laba ideja.

Spēlei ir vairāku spēlētāju režīms, tāpēc jums noteikti nebūs garlaicīgi.

Sun Haven lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, lai atrastu sevi krāsainā burvju pasaulē, kur jūs atradīsiet daudz jaunu draugu un jautru izklaidi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more