Grāmatzīmes

Izsaucēju karš

Citi nosaukumi:

Summoners War bez pārspīlējuma ir viena no labākajām dīkstāves RPG spēlēm. Spēlei ir krāsaina multfilmu 3D grafika ar izcilām detaļām, taču tas neatšķir spēli no līdzīgām. Zemāk par visu kārtībā.

Jums ir jākļūst par ritentiņu šajā spēlē un jācīnās ar saviem kolēģiem ar izsauktu monstru palīdzību. Tu varēsi ne tikai izsaukt monstrus, bet arī attīstīt viņu spējas. Aprīkojiet ar inventāru un patstāvīgi izveidojiet konkrētai kaujai nepieciešamo elementu cīnītāju vienības.

Spēlē ir pieci elementi

  1. Ugunsgrēks
  2. Ūdens
  3. Vējš
  4. Light
  5. Tumsa

Katrs no elementiem dominē pār otru, piemēram, ūdens ir stiprāks par uguni, gaisma ir stiprāka par tumsu un tā tālāk pa apli. Apvienojot noteiktu elementu monstrus, jūs varat sasniegt pārākumu pār pretiniekiem.

Kad sāksiet spēlēt Summoners War, jūs piedalīsities vairākās kaujās, kurās izstrādātāji iemācīs visu, kas jums jāzina, lai sāktu labi, un parādīs pamatus. Tas ļaus nedaudz vieglāk virzīties tālāk, taču spēle ir diezgan grūta, būs daudz jādomā un daudz jāmācās.

Neņemot vērā to praktisko pielietojumu, monstri ir diezgan interesanta kolekcija. Un kolekcija šajā gadījumā nav pārspīlēts, jo spēlē ir vairāk nekā tūkstotis monstru! Tas ir tieši lielākais skaitlis, kāds vien var būt. Var paiet gadi, līdz visi sanāk kopā, un process ir diezgan aizraujošs.

Spēlē nav nepieciešams veikt pirkumus par reālu naudu. Netērējot naudu, jūs gūsit tādus pašus panākumus, tikai tas aizņem vairāk laika. Tāpēc ir jēga tērēt reālu naudu tikai, lai pateiktos izstrādātājiem, ja jums patīk spēle, un atbalstītu turpmāko attīstību.

Spēles veidotāji parūpējās, lai jaunpienācēji spēlē paliktu uz ilgu laiku. Jums vienkārši netiks dota ne mazākā iespēja garlaikoties. To veicina milzīgs skaits dažādu pasākumu ar ļoti dāsnām balvām. Balvas par spēles apmeklējumu, regulāra dažādu akciju rīkošana. Bieži atjauninājumi ar lielu skaitu jauku izmaiņu.

Spēlē varat tērzēt ar draugiem un pat cīnīties starp savām briesmoņu komandām.

Sala, kurā atradīsies jūsu monstru kolekcija, var tikt sakārtota pēc jūsu vēlmēm.

Pašā salas centrā atrodas Summoner's Tower, kas ir galvenā ēka.

Uz salas jūs gaida vairākas misijas, galvenokārt izglītojošas. Pēc tam jūs varat sākt izpētīt dungeons.

Visiem monstriem kolekcijā ir vairākas unikālas prasmes. Prasmju uzlabošanai tiek izmantotas īpašas rūnas, kuras var iegūt, izpildot uzdevumus.

  • Šeit ir pieejami arī trīs spēlētāju reāllaika kaujas reidi.
  • Cīņas arēnā ar citiem burvestībām.
  • PVP Kaujas salas kauja.

Turklāt ir iespējams pievienoties ģildei vai izveidot savu. Izpētiet Tartarus labirintu kopā ar ģildes locekļiem.

Pēc noklikšķināšanas uz saites šajā lapā varat bez maksas lejupielādēt

Summoners War operētājsistēmā Android.

Sāciet veidot savu monstru kolekciju tūlīt! Lejupielādējiet spēli un izbaudiet patīkamu laika pavadīšanu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more