Grāmatzīmes

Ciešanas

Citi nosaukumi: Ciešanas

Game Cieš lielu troksni tika veikta ilgi pirms tā oficiālās dzimšanas. Bez tam, izstrādātāji ir pat atļauts pašiem veidot savu pēcnācēju uz ranga visneparastāko spēles nākotnē. Diemžēl, augstas komplekts siksnas netika panākta. Spēle izrādījās, protams, ne jaunu "tendenču" spēļu mākslas, bet kvalitāte un interesants - fakts.

Ahead ciešanas gaida divdesmit ilgi līmeni. Īpaši uzmanīgs spēlētāji pēc pāris stundu spēlēšanas ievērosiet, ka uzbrūk monstriem (labi, protams, spēlē, ko sauc ciešanas tiksies ar monstriem, kas varētu apšaubīt to) var redzēt konkrētu modeli. Kas? Let tas ir mūsu mazā noslēpums, un mums nav zaspoylerim diagrammas, un jums būs iespēja pārbaudīt sevi uz aprūpi. Monsters - iemiesojums visu sliktāko un tas ir rāpojošs apstiprina jebkuru mount prezentāciju ciešanām video piekabe. Patiešām, tur ir kaut ko redzēt. Gudrs mākslīgais intelekts īsteno projektu, padarot spēli ļoti dinamiska un netipisks. Gamers poraskinut smadzenes izpildi vairāku quests un misijas laikā.

In ciešanas jums ir spēlēt, izmantojot samērā vienkāršus ieroču arsenālu. Tomēr kompetenta stratēģija lieliski tikt galā ar ienaidnieku, pat ar tiem ieročiem, kas ir ierosinājusi izstrādātājiem. Paceļot noslēpumainības plīvuru, jums pateiks, ka radītāji projekta izstrādājusi Gamers vairākas lielas galotnes. Viss būs atkarīgs no tā, kā izturēties varonis Tork. Upurēt un nežēlīgs sazvērestība maniaks gaida pilnīgi dažādi nobeigumi. Un tie paši spēlētāji, kuri visā spēle dod priekšroku veidoties briesmonis piedzīvos diezgan neparasta finālam.

Uz spēli sākusies, un jums būs nepieciešams iepriekš Cieš lejupielādēt. Protams, jūs esat spēlētājs ar lielu pieredzi, un jums ir jāpieņem, ka ir vairāki piemēroti torrent trakeri, kas satur labākās spēles mūsu laika. Nonākšana spēli, jums būs liecinieks awesome grafikas un lielisku skaņu. Un tad laikā spēle saskaras ar interesantiem efektiem. Animācijas monstriem sniegtie ciešanām pc, un nemaz nerunājot - tas bija veiksmīgs.

Atsevišķi dažus vārdus, es teiktu par pārvaldīšanu. Izstrādātāji ir darījuši visu iespējamo, lai spēlētāji justos komfortabli, lai katrs spēlētājs var izvēlēties stilu spēli pati ar patika. Var uzglabāt kādā posmā spēli, problēma ir lielākā daļa no šausmu žanra locekļi moka daudzi spēlētāji, bet ciešanas tika atrisināta vienreiz un par visām reizēm.

Par katru šķērso uzdevumu, jūs varat saņemt papildus bonusu. Un redzēt, kas notiek apkārt ļoti detalizēti, lai palīdzētu ērts cam. Kopumā projekts izrādījās ļoti cienīgs, ieteiktu to jums un jūsu draugiem - spēlēt kopā daudz vairāk jautrības.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more