Grāmatzīmes

Pēkšņs uzbrukums

Citi nosaukumi: Pēkšņs uzbrukums

Game Pēkšņas Attack - ir multiplayer šāvēja 1 persona. Pēkšņs uzbrukums ir bezmaksas masveidā online spēle, bet arī jums ir iespēja iegādāties prēmijas par reālu naudu.

Jo pēkšņu uzbrukumu reģistrāciju ir iesniegts svešvalodā, piemēram, angļu valodā. Reģistrēties uz vietas var spēlēt šādā veidā:

1. Atrast oficiālajā mājas lapā par spēli.

2. Uz galveno lapu vietā atrodas lielā aplī uzrakstu « Play » . Click to.

Jūs redzēsiet lodziņu, kurā ir rakstīts, ka jums nav sava konta - tās lapas uz vietas, un jums ir nepieciešams, lai reģistrētos. Aizpildiet laukus, kas tiks piedāvāti.

3. Ievadiet savu pastkasti.

4. Atkārtot vienu reizi savā pastkastītē.

5. Pēc tam izvēlieties, izmantojot izvēles rūtiņas, ka jūs piekrītat visiem lietotāju nolīgumiem un noteikumiem vietā.

6. Pēc tam nospiediet pogu « Izveidojiet savu kontu » .

No šī punkta, lietotājs var uzskatīt sevi
pēkšņu uzbrukumu Online.

Game pēkšņu uzbrukumu prasa, ka jūsu dators ir šādas spējas:

Procesors: Pentium 4, 2. 0 Hz.

RAM ( Memory ) : 512 MB.

VRAM (Video RAM): 64MB.

Play pēkšņu uzbrukumu, jums var 10 spēles režīmi:

1. DM. Šajā režīmā, uzvarētājs ir komanda, kas pirmie rādītāji punktu skaits nepieciešams, lai nogalinātu. Ja šajā laikā neviena no komandām nav iegūt nepieciešamo punktu skaitu, tad uzvar vienu, kas šobrīd visvairāk punktus.

2. Iznīcināšana. Viena komanda nāca klajā ar bumbu, kurām jāatrodas pareizajā vietā un detonēt. Otra komanda ir pārtraukt to darīt. Šajā režīmā, ir divas vietas, kur var iestatīt bumbu.

3. Control. Divas komandas jāietver un kontrolēt to uz laiku, kas ir norādīts uz taimeri. Uzvar komanda, kas ir garākais kontrolē iekārtu vai nogalināt pretinieku komandu.

4. Capture-Move. Viena komanda ir sagrābt savas mantas un pārvietot tos uz citu apgabalu. Otrās grupas uzdevums, lai apturētu tās. Misijas uzdevums uzskatīja, ka veiksmīga, ja abas vienības ir pārvietoti uz citu zonu, vai kāds tika iznīcināta, un citi pārcēlās.

5. Īpašiem notikumiem. Šajā režīmā, spēlētāji var izmantot tikai noteikta veida ieroci. Uzvar komanda, kas gūs visvairāk punktus slepkavībām.

6. Sabotāža. Divas komandas ir iznīcināt ienaidnieka bāzi un uztveršanas neitrālu bumbu.

7. Lam. Viena komanda ir aizstāvēt pret citu, izmantojot lāpstiņām ieročus. Komanda, kas uzbrūk ieroci - granāta.

8. Vadītājs Medības. Šis režīms ir līdzīgs pirmajam, bet šajā gadījumā jums ir nepieciešams, lai šautu ienaidniekus galvā citādi bumbiņas, netiks nolasīta.

9. Big galvas. Šis režīms ir līdzīgs pirmā, tikai tad, nogalinot ienaidnieku viņa galva ir lielāka un tas, kurš nošāva mazāk.

10. Vampire. Šajā gadījumā visi spēlētāji izvēlējās vienu, un tas būs vampīrs. Viņa uzdevums ir iznīcināt citiem spēlētājiem, mednieki aiz viņa. Uzdevums ir līdzīgs medniekiem, viņiem ir nepieciešams, lai iznīcinātu vampīrs.

Jo pēkšņu uzbrukumu jums būs spēlēt sirdsdarbība, kā noteikts režīmi tiek veikti katrai gaumei!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more