Grāmatzīmes

Metro sērfotāji

Citi nosaukumi:

Subway surfers ir viena no populārākajām arkādes spēlēm. Šeit jūs atradīsiet skaistu multfilmu 3D grafiku, izcilu balss spēli un labi izvēlētu mūziku, pateicoties kurām spēlē valda ļoti jautra atmosfēra.

Spēles sākumā galvenais varonis apglezno vilcienu ar grafiti, viņu atrod to darām apsargs dienesta suņa pavadībā. Sākas strauja dzenāšana pa dzelzceļa sliedēm.

Tā ir pakaļdzīšanās, kas ir spēles galvenā darbība, taču ne viss ir tik vienkārši, kā varētu šķist.

Daudz kas jūs gaida spēles laikā:

 • Dodge vilcieni
 • Savākt monētas un prēmijas
 • Lēciens pāri šķēršļiem
 • Nepieķer
 • Pabeigt misijas un uzdevumus

Pa evakuācijas ceļu ir izkaisīti dažādi pastiprinātāji.

 1. Magnēts piesaista visas tuvumā esošās monētas
 2. Super apavi ļauj lēkt augstu
 3. Nopelnītie dubultā bonusa dubultošanas punkti
 4. Jetpack dos jums iespēju kādu laiku netraucēti lidot, vācot monētas
 5. Dēlis ir ārkārtīgi noderīgs, jo tas ļauj pārdzīvot sadursmes un palīdz pārvarēt šķēršļus
 6. Noslēpumu kastē ir noderīgas lietas
 7. Gold Mystery Box dos vēl vairāk noderīgu priekšmetu
 8. Atslēgas ir otrā, augstākās klases valūta spēlē, ir ārkārtīgi reti sastopamas, ļauj atvērt jaunas aprīkojuma vienības un jaunus dēļus, kuru spēlē ir vairāk nekā trīsdesmit veidu

Ātrums nepārtraukti palielinās skriešanas laikā, daži bonusi ir jāsaglabā līdz brīdim, kad bez tiem būs gandrīz neiespējami tikt tālāk.

Galu galā jūs tiksiet pieķerts, bet neuztraucieties, pēc tam jūs saņemsiet punktus un skrējiena laikā nopelnītos priekšmetus.

Apsargs un suns, lai arī ir naidīgi pret galveno varoni, izskatās ļoti mīļi un var būt smieklīgi vērot, kā viņi iekļūst dažādos smieklīgos stāstos.

Pirms sākat spēlēt Subway surfers, izvēlieties sev tīkamu tēlu, šeit ir vairāki no tiem. Viņi visi ir ļoti jauki un smieklīgi.

Nopelniet monētas, veicot ikdienas uzdevumus. Lai to izdarītu, savāciet burtus, kas izkaisīti pa evakuācijas ceļu. Pēc šiem burtiem izdomā vārdus katram vārdam, par kuru saņemsi atlīdzību.

Izpildi visus ikdienas uzdevumus un nedēļas beigās saņemiet zelta kastītes ar vērtīgiem priekšmetiem kā balvu. Katru mēnesi vāc pilsētu figūriņas.

Pabeidzot uzdevumus, jūs iegūsit daudz kostīmu, kas ļauj mainīt galvenā varoņa izskatu.

Spēlei ir neticami daudz dažāda satura, taču izstrādātāji neaizmirst par regulāriem atjauninājumiem, pastāvīgi pievienojot jaunus līmeņus un vienumus. Tādējādi spēle nepārtraukti uzlabojas un kļūst interesantāka.

Brīvdienās iegūsi iespēju piedalīties tematiskajos konkursos ar interesantām balvām.

Subway surfers bezmaksas lejupielāde operētājsistēmai Android. Varat sekot saitei šajā lapā.

Palīdziet sērfotāju huligānu bandai izbēgt no apsarga un dusmīga sargsuņa! Sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more