Grāmatzīmes

Ielu Juridiskā Racing Redline

Citi nosaukumi: Ielu Juridiskā Racing Redline

Ielas Juridiskā Racing Redline - datorspēle. Spēle Street Juridiskā Racing: Redline autosimulator pārstāvētas žanrā. Tas ir turpinājums, otrā daļa, spēļu sērija Street Legal, izlaists 2003. Šī spēle valodā, tāpat kā pirmās versijas, prieks, fani visā pasaulē. Galu galā, tikai šeit jūs varat iedomāties, ir īsts mehāniķis. Un jūsu automašīna ir pilnībā atkarīga no jūsu zināšanas par to struktūru, gan iekšzemes, gan ārvalstu.

Par labākām zināšanām par spēlēšanas padomu esat beidzis lasījumā šo pārskatu un redzēt pārskats video spēles tiek iesniegti internetā. Potoo, jūs jau tagad var lejupielādēt Street Legal Racing: Redline. Lai to izdarītu, galvenais, ka jums bija, lai lejupielādētu nepieciešamo programmatūru.

Šajā spēlē jums kā parasts pilsonis. Jūs pērkat automašīnu no dīlera, pēc jūsu izvēles. Šis ir jūsu pirmais naudas ieguldījumu jūsu starta naudu, tiek dota automātiski. Un tad sākas lielāko daļu no spēles. Iegādāties preces, motoru vai šasijas un mainīt tos pats. Izvēloties detaļas ir atkarīgs tikai no jums. Tad tyuninguete. Galvenais mērķis - panākt strauju un šķietami nepārspējamu elegants auto. Visi nomaiņa tiek veikta tikai par naudu, kas uzvarēs sacīkstēs. Galu galā, tie ir ne tikai tā, kā arī, lai palielinātu līmeni.

Game SLRR pārstāvēja dārgi kā apmācību un sacīkšu. Apmācību attālumu jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu auto, un tad varat doties uz sacīkstēm. Sacensības notiek naktī, kādi būtu ielas bija tukšas. Ir arī pēcpusdienā, bet šādos gadījumos process grūtāk uz pilnīgu ielām. Arī netālu no policijas nav deetsya. Ja jūs atbilstat viņiem, jums nav palaist prom, tas nesniedz spēle. Tie būs sodīt jums par jebkuru. Sacensību distance katru reizi jaunu. Un tas nav tik vienkārši. Katru reizi, kad jūs meklēt jaunu vietu.

In-Game Street Juridiskā Racing: Redline auto markas reālas auto centriem. Tie pilnībā atbilst šīm mašīnām. Varbūt iekraušanas citiem transportlīdzekļiem, lai aizstātu jau esošās.

Spēle Street Lega resing Redline prezentē trīs ielas Racing Club, tā sauktos līmeni

• Green;

• Blue;

• Red.

Zaļš - sākotnējā stadijā, jūsu pirmā garāža. Sākumā tas ir jūsu klubs, līdz jūs sasniegsiet top vietas šajā klubā.

Blue - jau vecākais klubs, kas samazināsies, lai uzvarētu sacensībā ar vājākais braucējs šajā klubā.

Red - vecākais klubs. Šeit ir iespēja, lai maksātu savas automašīnas. Tas ir svarīgi izskatu jūsu automašīnu. Tas ir tāpat kā iet biļeti.

Tu esi uzvarētājs, ja jums ir izgājušas cauri visiem trīs posmos. Un galu galā kļuva par čempionu gala, sarkanā, klubs.

Protams, šī spēle būs viegli tiem, kuri zina realitāti celtniecības mašīnu, kā izmantot to, vai rādītājus. Tāpēc spēlētāji win neuzmanīgs.

Spēle Street Juridiskā 2 ir augstas kvalitātes grafikas ar lielisku mūziku.

Tā kā pasteidzies un kļūt par labāko šeit, un tādējādi zinātu autobūves pasaulē. Pasteidzieties spēle Street Lega resing Redline lejupielādēt. Veiksmīga tu spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more