Grāmatzīmes

Street Juridiskā

Citi nosaukumi: Street Juridiskā

Street Legal - datorspēle žanrā auto simulators. Izstrādes uzņēmums, Invictus spēles, skatījās visas pūles, lai radītu ne tikai sacīkšu automašīnu, un iemiesojums vēlamo mašīnu, kā savu. Šī ir galvenā iezīme šo spēli. Spēle Street Juridiskā versija pirmā spēle sērija Street Legal, atbrīvo faniem 2002.

Kā jebkurā datorspēle sākotnēji nepieciešams, lai lejupielādētu. Lejupielādēt TA Jūs varat apmeklēt vietni un ar īpašu programmu datorā. Tikai tagad sāk domāt, ka jums izlasīt pārskatīšanu spēle Street Juridiskā Street Juridiskās un apskatīt video un ekrānšāviņi. Kas varētu būt zinošāki par stāstu un funkcijas spēli.

Tikai šajā spēlē jūs varat sajust sevi reālu mehāniķis. Skaidrs, ka ir bijusi priekšrocība atskaņotājs ar zināšanām, veidojot automašīnu. Bet tas nav problēma, jo tas ir šeit, ka jums būs mācīties ne tikai daudz interesanta, bet varbūt visu iekšējo pasauli mašīnas. Starp citu, ne tikai iekšējā, bet arī ārējā pasaule mašīnu.

Jūsu raksturs šeit sāk savu pastāvēšanu ar parastajam pilsonim, nav pat ar automašīnu. Jo tas ir tālāk doties uz izplatītāju un saņems automašīnu. Tu sāc spēli ar jums, klātesot aptuveni 20 tūkstoši dolāru.

Galvenais mērķis spēle kā apburtais loks. Jums īstenot savu auto - mainīt iekšējās daļas, kā arī ārējās (tyuninguete). Ko tieši jūs nomainīt tikai jums izlemt. Tad piedalīties sacensībā par naudu un saņemt naudas balvas attiecīgi. Un tad aplis noslēdzas, kā nopelnītās naudas jūs tērējat jūsu automašīnu.

Ir skaidrs, ka spēle jūs sākat ar sākotnējo līmeni. Ti, visas savas pūles mērķis ir sasniegt augstāko līmeni nākotnē spēles beigām nosaukumā līderis.

In-Game Street Legal automašīnas atbilst modeļiem faktisko auto centru. Tas padara spēli daudz interesantāku, jo jūs zināt automobiļu marku.

Darbs ar gatavu mašīna ir divos posmos:

• Speedway;

• pilsētas ceļiem.

Speedway - šī ir pirmā vieta, kur jūs izmēģināt savu auto. Taisna ceļa posms, uz kuru jūs nesāpēja.

Ceļiem - ceļu posmi, kas ir rases. Tie ir galvenokārt naktī, kad ceļi ir tukši. Bet dienā vien iespējams, bet sarežģī klātbūtnē pārpilnība pilsētu mašīnas laikā. Arī dienu un nakti, jūs varat pārtraukt ar policiju. Un jūs nu sodīti par pārkāpumiem ātrumu, vai nu nešķīstošās izmaiņas transportlīdzekļa.

Bet necenšas iegūt stāvas modeļi. Iespējams, klātesot vienkāršu modeli, bet kas ir modificēta, lai iegūtu spēli.

Grafikas spēle Street Juridiskais ir normāla kvalitāte spēli. Muzikālais pavadījums tiek pasniegta kā veiksmīga, lai saglabātu noskaņojumu spēli.

Spēle Street Lega gaida jauno mašīnu cienītājiem. Steigā Street Lega spēle, tāpēc ātri. Un neaizmirstiet, lai izsauktu draugiem, padara spēli vēl aizraujošāku. Ir labs garastāvoklis, un spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more