Grāmatzīmes

StreetCrime

Citi nosaukumi: StreetCrime

Nedrīkstam gulēt uz saviem lauriem un krievu izstrādātājiem tiešsaistes spēles. Ne tik sen tika prezentēts spēli StreetCrime. Šis projekts var būt zināms, ka jums tās iepriekšējās versijas. Tagad viņš ir precīzāks, atjaunināta un uzlabota. Spēles gabals neskaidri atgādina visām iepriekšējām versijām. Darbība spēles notiek pēc briesmīgās krīzes, kas skāra visas galvenās mafijas ģimenēm. Tas izraisīja sākumu savvaļas cīņa par kontroli un varu pār atjaunošanas nelielu daudzumu atlikušajiem resursiem.

Jo StreetCrime online spilgti apraksta notikumus nākamais karš notiek starp mafijas klanu, kas neatstāj vienu dzīvu dziesmu - tikai haoss un postījumiem. Pilsētas ielām uz bīstamo slazdu no agresīvas režīma maiņu, bet kas būtu saskaņā ar jaunajiem vadītājiem, nevar zināt, kāds. Ko jūs varat darīt visu šo situāciju? Jums būs iespēja atgūt varu un dot mieru pasaulē!

Daudzi spēlētāji ir pamanījuši līdzību grafisko dizainu šo spēli ar krāšņās GTA. Pietiekami glaimojošs salīdzinājums, vai ne?

Tas ir tradicionāls online spēle, bet tāpēc, ka jūs, un jūs varat jau uzminēt, ka StreetCrime reģistrācijas procesā būs nepieciešami. Projekts ir pielāgots angļu valodas lietotāju saskarni, jo jebkurš spēlētājs var tikt galā ne tikai ar veidlapas aizpildīšanas principu, bet arī viegli saprast pamatprincipus spēli.

Nospiežot "Play Now. Bezmaksas Sign Up ", jūs varat sākt reģistrācijas procesu.

Uzmanīgi izlasiet visu mājienu sistēmu un aizpildīt veidlapas laukus tādā secībā, tad jūs varat sākt spēlēt StreetCrime.

Arī ikviens var sākt spēli, ko izmanto, lai atļautu savus datus sociālajos tīklos Facebook un Twitter.

Pēc ieceļošanas projektu jums ir kontā parādās piecus tūkstošus dolāru, kas par labāko scenāriju, jums ir pietiekami daudz, lai uz pāris dienām. Tātad, pirms jūs kļūstat sākotnēji uzdevums - atrast vispiemērotāko veidu, kā nopelnīt naudu. Tā kā mūsdienu pasaulē, kurā vairāk ir izjauktas mafiju pārāk grūti, tad jums būs nopelnīt atbilstoši. Ko jūs varat darīt? Rob, nozagt automašīnas, kas nodarbojas ar iepirkuma, pārdošanas narkotikas vai pat nogalināt. Spēlēt spēli StreetCrime var dinamiski. Šī ir spēle pilns ar briesmām un piedzīvojumiem. Tas viss ir saspringta situācija, kas palīdzēs jums aizmirst par reālām problēmām spēlē, jūs tiešām var izvairīties, un ļaut sevi atpūsties.

Dot jums naudu, jūs varat investēt, iegādājoties nekustamo īpašumu, automašīnas, izklaides, drošības un citas pārmērības. Bagātāka jūs kļūstat, jo lielākas iespējas jums būs vieta The Godfather. Bet jābūt uzmanīgiem, jo ​​pat krusttēvs var arī likt aiz restēm. Rūpēties par savu aizsardzību un domāt par atverot savu advokātu birojā. Un visinteresantākais spēlēt StreetCrime brīvu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more