Grāmatzīmes

Nomaldījies

Citi nosaukumi:

Stray ir ļoti neparasta spēle, kuru tikai nosacīti var klasificēt kā simulāciju vai RPG. Tas zināmā mērā ir īsts kaķa vai kaķa simulators, kā jums patīk domāt. Dzīvnieka dzimums spēlē nav skaidri norādīts. Grafika ir laba, taču dažas faktūras var šķist ne pārāk skaidras, to var piedot par spēli, jo visas pasaules detaļas ir iespaidīgas. Muzikālais aranžējums ir lielisks, mūzika rada pareizo atmosfēru, un kaķis jauki murrā, veicot noteiktas darbības, liek pasmaidīt.

Pēc tam, kad sāksit spēlēt Stray, jums būs jāveic daudzas svarīgas lietas.

  • palaist
  • Lēciens
  • Bojātas mīkstās mēbeles
  • ņau
  • Izglābiet no drūmās eksistences veselu saprātīgu robotu civilizāciju

Spēles sākumā jūs atrodaties kaķa formā, kurš skrien un pēta pilsētas paliekas pēc cilvēka civilizācijas izzušanas. Veicis neuzmanīgu lēcienu, spēles varonis nokrīt daudzus līmeņus zemāk, bet nemirst, jo kaķiem ir 7 dzīvības, bet gan nāk pie prāta un sāk ceļu uz augstākajiem līmeņiem pie draugiem. Klīstot pa apgabalu, kurā atrodaties, jūs atklāsiet, ka šo vietu sauc Vault City 99.

Vispirms jūs sastapsiet mazu robotu robotu ar nosaukumu bi-12, kas ļoti noderēs jūsu piedzīvojumu laikā, jo tas pārtulkos jūsu vietā vietējo iedzīvotāju runu kaķu valodā.

Patversmē dzīvo 99 humanoīdi roboti, kas tur dzīvo jau daudzus gadsimtus, cenšoties it visā atdarināt cilvēku dzīvi. Viņi ļoti ilgojas un vēlas atrasties augšpasaulē pie okeāna, sajust vēsmas elpu un apbrīnot saullēktus.

Tiem aizbraukt neļauj neliela un ārkārtīgi agresīva hatkrabju suga. Šīs radības apdzīvo pilsētas pamestos rajonus un cenšas aprīt burtiski visu.

Ir leģendas, ka šī suga attīstījusies no mutētiem cilvēka mikrobiem. Kādā evolūcijas posmā šie mazie monstri sāka ēst pat metālu, ne sliktāk par rūsu. Tāpēc tie rada nopietnus draudus robotiem.

Spēlei nav dziļas filozofiskas nozīmes, taču sižets ir diezgan labi izklāstīts. Kaķis, kas palīdz cilvēka radītai sacīkstei pārvarēt grūtības, izskatās aizkustinoši.

Visi kaķa paradumi ir izteikti ļoti precīzi. animācijas izskatās ārkārtīgi reālistiskas. Jūtams, ka spēles veidotāji šos dzīvniekus ir pētījuši daudzas stundas. Bet nedomājiet, ka šis ir simulators ar pilnīgu rīcības brīvību, kurā jūs varat bezgalīgi izpētīt apkārtējo pasauli. Tiek nodrošinātas visas kustības un darbības. Izstrādātāji ir skaidri definējuši apgabalu robežas, kur varat doties, un objektus, ar kuriem varat mijiedarboties. Es neteiktu, ka tas ir īpaši sarūgtināts. Tieši šis lēmums ļāva tik reālistiski uzzīmēt un animēt katru galvenā varoņa darbību.

Spēles sižets ir lineārs, un jūs neredzēsit nevienu zaru un papildu uzdevumus, kā arī daudzus finālus. Taču tajā pašā laikā spēle atstāj ārkārtīgi patīkamu iespaidu. Tas dod iespēju pavadīt vienu vai divus vakarus labas mūzikas, brīnišķīgu postapokaliptiskās pasaules ainavu kompānijā, vienlaikus kontrolējot mīlīgu dzīvnieku, kas risina sarežģītu un atbildīgu uzdevumu.

Bezmaksas lejupielāde uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū.

Spēle izlaišanas brīdī nebija dārga. Tagad tas bieži tiek pārdots ar atlaidi un sniedz daudz pozitīvu emociju par nelielu samaksu. Jūs varat sākt spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more