Grāmatzīmes

Strategoria

Citi nosaukumi: Strategoriya

Strategoria spēle tiek uzskatīta par vienu no labākajām stratēģijām, ko sāka tiešsaistē 2013. Spēles veidotāji ir apsolījis dot žanra pilnīgi jaunu attīstības līmeni. Tādējādi jaunu spēli, kas tiek īstenota elementus, kas ir unikāla ar stratēģisko žanra spēles, kas izdevīgi apvienojumā ar padomiem ekonomisko modelēšanu. Dēļ dažas strukturālās iezīmes spēli var patiešām uzskatīt unikāls pārstāvis no tās veida. Jums nekad nav bijis jāsaskaras kaut kas līdzīgs. Atverot durvis viduslaikos spēlētājiem no visas pasaules nesen Strategoria tiešsaistē jau minēts, ieguva pirmo vietu starp visām citām pārlūku spēles.

Šī spēle ir tik daudz labumu, ka jūs varat runāt par viņiem garš un garlaicīgs. Daudz vieglāk sevis reģistrā spēlē un pieredzi par sevi, kas ir likts uz spēles. Spēle ir noteikts viduslaikos. Spēlētājs ne tikai cenšas saglabāt neskartu savu īpašumu, bet arī regulāri veikt postošas ​​reidi uz zemēm kaimiņiem. Jums būs jāmācās, lai saglabātu līdzsvaru starp ekonomisko un militāro pusi spēles, faktiski atzina Bobble varētu novest pie sistēmas crash.

Kā minēts iepriekš, pirmā iepazīšanās ar spēli Strategoria arī ir obligāta reģistrācijas procesu.

1. Kreisajā pusē galvenajā lapā spēles jūs redzēsiet formas atļaut reģistrētiem lietotājiem.

2. Sistēma ļauj atļauju un īstenošanu, izmantojot kontu Facebook.

3. Ja Jūs reģistrējaties, izmantojot sociālo tīklu jūs nevēlaties, jums būs nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu, kas ļauj beta testa spēli.

4. Noklikšķiniet uz "Reģistrēties" pogu zemāk esošo formu, lai pieteiktos.

5. Pirms jūs atverat formu, kādā jomā sauc «E-pasts», jums būs nepieciešams, lai norādītu (kā jūs varētu būt izdevies uzminēt) adresi jūsu e-pasta kastē.

6. Sistēma ticēt tīrību jūsu nodomiem, bet jūs varētu mēģināt spēlēt spēli Strategoria, jums ir jāvienojas ar šī līguma noteikumiem. Ko var izdarīt, pārbaudot atbilstošu līniju.

7. Noklikšķiniet uz "Reģistrēties" un tad jūsu e-pastu saņems vēstuli ar saiti, lai aktivizētu savu kontu.

8. Noklikšķiniet uz saites un pabeigt reģistrācijas procesu.

Invent reģistrācija un steigā diezgan Strategoria spēlēt. Par šo spēli, jums nav nepieciešams, lai lejupielādētu papildu failus, jūs varat uzreiz pēc reģistrācijas spēlēt jūsu mīļākie pārlūku. Svarīgs fakts ir tas, ka spēle ir pilnīgi bez maksas Strategoriya. Jums nav tērēt naudu, lai nopirktu powerups un uzvarēt atzīšanu tikai to prātu un taktisko domāšanu. Strategoriya pēc iespējas tuvāk visiem realitāti pasaulē tajā laikā. Tas nav spēle, tā ir dzīve, jūs varat dzīvot interesantu un aizraujošu. Pasteidzies pievienoties un palīdzēt īstenot valsts apvērsumu spēļu pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more