Grāmatzīmes

Stratēģiskā pavēlniecība WW2: World at War

Citi nosaukumi:

Strategic Command WW2: World at War uz gājieniem balstīta stratēģijas spēle, kas norisinās Otrā pasaules kara notikumos. Spēles grafika ir vienkāršota, un, iespējams, dažiem tā šķitīs novecojusi. Jūs varat pārslēgties starp 3D un 2D grafiku, bet tas faktiski neko neietekmē. Muzikālais aranžējums ir nedaudz labāks, bet pat šeit pēc mūsdienu standartiem viss nav tik labi. Lai gan, kā visi zina, stratēģiskajās spēlēs galvenais nav skaista bilde un muzikālais saturs, bet viss pārējais spēlē ir kārtībā.

Notikumi spēlē notiek mūsu laika lielākā militārā konflikta laikā, mēs runājam par Otro pasaules karu. Spēles ģeogrāfija aptver visu zemeslodi. Jūsu spēkos ir mainīt vēsturi un padarīt sabiedroto uzvaru vēl ātrāku un pārliecinošāku. Taču viss var noritēt pēc cita scenārija, kā rezultātā šajā karā uzvarēs ļaunums.

Jūs varat komandēt visu fronti vai pārsūtīt daļu sabiedroto spēku vadību uz datoru un koncentrēt savu uzmanību uz to kartes apgabalu, kas jūs visvairāk interesē.

Ne viss spēlē tiek izšķirts kaujas laukā, diplomātija ir būtiska. Izmantojot to, jūs varat iegūt jaunus sabiedrotos un pārvērst šķietami bezcerīgas situācijas savā labā.

Papildus galvenajam scenārijam ir vairāki mazāki scenāriji. Jūs izlemjat, kuru spēlēt. Jūsu armijas un ienaidnieka armijas katru reizi sarindojas nejauši, tāpēc, kad jūs atkal ejat garām, viss var notikt pavisam savādāk.

Daļu kartes slēpj kara migla, tāpēc nevarēsi uzzināt par visiem pretinieka plāniem un darbībām, tas padara spēli daudz interesantāku un grūtāku. Ienaidnieka intelekts šajā spēlē ir ļoti augsts, tāpēc nevajadzētu paļauties uz vieglu pastaigu. Jums rūpīgi jāapsver katra sava kustība un jāspēj paredzēt sekas.

Skaitļi kartē nav tikai kaujas vienības, tās ir veselas armijas, kas sastāv no milzīga skaita kaujas vienību. Tāpēc ātri apgūt un izveidot šādu vienību nebūs iespējams, tas prasīs daudz laika un resursu. Mēģiniet glābt savas vienības, ienaidnieks nepalaidīs garām iespēju izmantot jūsu zaudējumus, un jums var nebūt laika iegūt jaunus cīnītājus.

Spēlē ir milzīgs skaits karaspēka veidu:

  • Aviācija — smagie bumbvedēji, iznīcinātāji un pat slaveni kamikadzes piloti
  • Flotes dažādi kuģi un zemūdenes
  • Visu veidu kājnieki
  • Artilērija ir vissvarīgākais karaspēka veids mūsdienu karā

Un daudzas citas vienības.

Jūs varat redzēt, cik tālu vienība var virzīties uz lauka, kas sastāv no sešstūriem.

Spēlē ir daudz svarīgu momentu, kas prasa stratēģiskus lēmumus, kas var pilnībā mainīt vēstures gaitu.

Ir iespējams izveidot savus scenārijus un pat modificēt spēli no nulles. Redaktors ir diezgan viegli lietojams, un tam nav nepieciešamas īpašas prasmes. Jūs pat varat atjaunot konfliktus no citiem vēstures periodiem.

Strategic Command WW2: World at War lejupielādēt bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Iegādājieties spēli Steam tirgū vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, lai iegremdētu vēstures lielākajās cīņās un varētu mainīt to iznākumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more