Grāmatzīmes

Stratēģiskā pavēlniecība: Amerikas pilsoņu karš

Citi nosaukumi:

Stratēģiskā komanda: Amerikas pilsoņu karš ir vēl viena stratēģijas spēle no sērijas. Spēlei nav līdz šim modernākās grafikas, taču stratēģijas spēlēs tas nav galvenais parametrs.

Šī ir uz gājieniem balstīta stratēģijas spēle, taču tā neizskatās pēc varoņiem vai līdzīgām spēlēm. Manuprāt, vistuvāk šai spēlei ir galda spēle Risk. Spēles grafika visvairāk līdzinās galda spēlēm.

Darbība notiek pilsoņu kara laikā Amerikas Savienotajās Valstīs. Šis ir viens no svarīgākajiem vēsturiskajiem mirkļiem šīs lielvalsts dzīvē, tieši šajā periodā tika likts pamats tam, kāda valsts kļuva turpmākajos gados.

Spēlē tu būsi:

  • Savervēt karaspēku
  • Vada armijas kauju laikā
  • Būvēt un pārvaldīt kuģus
  • Izmantojiet diplomātiju dažādu jautājumu risināšanai

Šis ir īss saraksts ar lietām, kas jādara šajā spēlē.

Pēc tam, kad sākat spēlēt Strategic Command: American Civil War, dators veic pirmo gājienu, pēc tam jūs veiksit alternatīvas kustības.

Ienaidnieka izlūkošanas līmenis spēlē ir ļoti augsts. Lai spētu pārņemt iniciatīvu un uzvarēt cīņā, jums ir jābūt īstam stratēģim.

Katrai vienībai kaujas laukā ir atsevišķs marķieris. Izvēloties to, jūs varat redzēt darbības punktu skaitu, kas nosaka, cik tālu jūs varat pārvietoties vienā pagriezienā. Uzbrukums spēlē nav īpaši labi animēts, taču tā nav problēma, nebūs grūti noteikt, kurš uzvar.

Ar katru jaunu eju karaspēks tiek nejauši izvietots, tāpēc nevar būt tieši tādas pašas kampaņas. Katru reizi viss notiek savādāk, un tas neļaus spēlei ātri apnikt. To var iet cauri vairākas reizes.

Varat atskaņot galveno stāstu vai atlasīt sekundārās, īsākas kampaņas.

Pat ja esat izvēlējies galveno sižetu, tas nenozīmē, ka jums pastāvīgi jātiek galā ar visu frontes līniju. Ja vēlaties, daļas karaspēka vadību varat pārsūtīt uz datoru un koncentrēt uzmanību tikai uz to frontes sektoru, kas jūs šobrīd interesē.

karaspēku tiek izveidoti spēlē ilgu laiku. Turklāt šis process prasa daudz resursu. Bet šeit katra kaujas vienība ir vesela militārā vienība.

Iegūstot pieredzi, jūsu karotāji kļūs stiprāki. Kļūs mazāk neaizsargāts pret ienaidnieka uzbrukumiem un, savukārt, spēs nodarīt lielāku kaitējumu.

Neņemot vērā karu, nedrīkst par zemu novērtēt arī diplomātiju. Labi ieplānots pamiers var dot jums laiku, kas nepieciešams, lai sagatavotu savas armijas vai pat iegūtu noderīgus sabiedrotos.

Spēlei ir ļoti ērts un saprotams skriptu redaktors. Pateicoties šim rīkam, jūs varat atjaunot jebkuru kauju no jebkura vēstures perioda. Vai pat izdomājiet savu scenāriju. Izstrādātāji sniedz jums gandrīz neierobežotas iespējas.

Strategic Command: American Civil War lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai izstrādātāju oficiālajā vietnē.

Sāc spēlēt tieši tagad un iegūsti iespēju piedalīties mūsu laika spēcīgākās valsts veidošanā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more