Grāmatzīmes

Dīvaina brigāde

Citi nosaukumi: Dīvaina brigāde

dīvaini brigādes spēle piedzīvojumu meklētājiem.

Studio Rebellion Developments ir vienlaicīgi radītājs un izdevējs, iepazīstinot ar savu jauno spēļu produktu. Viņas komandas spēle Strange Brigade balstās uz piedzīvojumiem ar šāvēja elementiem. Tas ir balstīts uz fantastisku stāstu par dārgumu medniekiem ar visiem saistītajiem apstākļiem. Darbība notiek no trešās puses, un komanda var vienlaikus būt līdz 4 dalībniekiem. Spēlēt spēli Strange Brigade būs šādās platformās:

  • PlayStation 4
  • PC
  • Xbox One

Ievadiet seno lāstu.

Pasākumu varoņi tiek nosūtīti uz neattīstītajām Britu impērijas teritorijām. Tas notiek pagājušā gadsimta 30-tajos gados, un pat demo ir veidots kā šo gadu kino. Šķiet, ka jūs patiešām skatāties piedzīvojumu filmu vai kiosku, kur dokumentēti nozīmīgi ekspedīcijas notikumi.

Download Strange Brigade var būt no 2018. gada, kad plānots izlaist. Turklāt uzņēmums sola ikvienam, kas parakstās uz ziņu, atbrīvot bezmaksas spēles kopijas izlaišanas dienā. Tie, kuru savvaļas iztēle tiek aizvesta laikā, kad piedzīvojumu meklētāji ar saliedētu komandu meklēja senos artefaktus, būs priecīgi par jauno rotaļlietu. Ir viss, kas satrauc neveiksmīgo ceļotāju nemierīgos prātus:

  • Krāsoti savvaļas dzīvnieku attēli
  • Burvīgas drupas ar dārgakmeņiem
  • Senie lāči
  • Hieroglifu vadīšana
  • Pārzināšana
  • Nemiernieku mummiju uzbrukumi
  • Krāsains cīņas

Tas patiešām ir redzams parauglaukumā, un jūs nebūsit citu cilvēku ekspluatācijas novērotājs, bet jūs pats varēsiet tos paveikt vienu un visus.

Kad arheologi atklāja senās kapsētas atrašanās vietu, kur tiek apglabāts noslēpumains artefakts, kas ir meklēts jau daudzus gadus. Neciešamās džungļu dziļumā tika savākta īpaša atdalīšanās no dažādu profesiju pārstāvjiem, lai ekspedīcija kļūtu par auglīgāko. Katram dalībniekam ir unikālas zināšanas un prasmes, tam ir noteikts rīku un ieroču komplekts. Protams, viņi ir saņēmuši īpašu apmācību, un kritiskas situācijas gadījumā viņi varēs strādāt kopā, bet katrs pēc viņa talanta. Lai gan grupā ir četri dalībnieki, var būt mazāk, ja vēlaties. Tomēr, ja jūs nolemjat, ka jūs varat tikt galā ar šo uzdevumu vien, jūs dodaties uz biezpienu vien, taču izdzīvošanas efektivitāte un izredzes ievērojami samazināsies.

Sākot Strange Brigade spēlēt, jūs atradīsiet lidojumu ar gaisa kuģi. Kad atrodaties īstajā vietā, nolaišanās ar izpletņiem. No šī brīža sākas interesantākais. Jums ir jāizpēta visi slēptie teritorijas stūri, meklējot padomus, kā atrast galveno noslēpumaino artefaktu.

Ancient to slēpt, ne tikai ievietot vienā no tālākajām alām, bet arī aizstāvēja tumšs lāsts. Tagad viņu apsargā Ēģiptes raganu karalienes vadīta mitoloģisko būtņu armija. Ir nepieciešams šķērsot to, kas ir atļauts, kā mirušo armija paceļas no putekļiem un drupām. Tas atstāj mājīgus kriptus, lai iznīcinātu nežēlīgo, kurš nolēma iebrukt viņu svētnīcā.

B Strange Brigade jūs sastopaties ar māmiņām, Ēģiptes dievībām, piemēram, Anubis un citām radībām. Gaida, lai jūs atjaunotu šausmu, kurā izdzīvot. Cīnoties ar citiem pasaules karavīriem, neaizmirstiet, ka misija tiek uzskatīta par izpildītu tikai tad, ja tiek sasniegts tā galīgais mērķis. Atrodiet seno relikviju un dodieties mājās.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more