Grāmatzīmes

Gadalaiku stāsts

Citi nosaukumi:

Story Of Seasons spēle ar pasaku pasauli, kurā jums ir jāaprīko sava saimniecība. Grafika multeņu stilā, nedaudz vienkāršota, bet ļoti skaista. Skaņa tiek veikta kvalitatīvi, mūzika ir patīkama un tai nevajadzētu laika gaitā kaitināt atskaņotājus.

100 000 Jūs gaida aizraujošs ceļojums uz apmetni Mineral Town. Jūsu ceļojumam ir galvenais mērķis. Šī ir saimniecība šīs pilsētas tuvumā, ko esat mantojis no sava vectēva. Galvenais varonis šajās daļās nav bijis kopš bērnības, aizej tur kopā ar viņu un uzzini, cik ļoti viss ir mainījies.

Saimniecība ilgu laiku stāv tukša. Vecajam vectēvam acīmredzot nebija spēka visu noturēt labā stāvoklī, un tāpēc viņa nokrita.

Jūs gaida daudz darba:

  • Izpētiet apkārtni un atrodiet izdzīvojušo rīku
  • Notīriet fermas apkārtni no gruvešiem
  • Atjaunojiet savu māju, lai tajā varētu dzīvot
  • Audzējiet augļus un dārzeņus

Šis ir neliels uzdevumu saraksts, ar kuriem jūs sāksit spēli. Bet tikai pēc tam, kad esat pabeidzis apmācību, lai apgūtu vienkāršas vadības ierīces.

Pilsēta, kuras tuvumā atrodas jūsu saimniecība, ne velti nes šādu nosaukumu. Netālu atrodas raktuves, kurās var iegūt daudz noderīgu resursu, un tie noderēs fermas sakārtošanas laikā.

Lauksaimniecība spēlē nav gluži normāla. Pat augļi un dārzeņi tiek ievietoti zvērnīcā, kā arī mājlopi, un tas nav tikai. Augi tiešām izskatās kā īsti dzīvnieki. Rūpējieties par tiem, un raža jūs iepriecinās.

Pastaigājiet apkārtni, lai uzzinātu, kas ir jūsu kaimiņi. Iegūt jaunus draugus. Droši vien daudzus no viņiem zinājāt jau bērnībā, kad ciemojāties pie vectēva. Dažkārt no viņiem var iegūt papildu uzdevumus un atrast pircējus lauksaimniecības produkcijai. Dodiet dāvanas, lai sadraudzētos.

ražošanas ķēdes var būt diezgan garas. Ražas novākšana ir tikai pirmais solis. Turklāt to visu var izmantot noderīgu un vērtīgu priekšmetu ražošanai.

Turklāt ir vieta un gatavošana. Gatavojiet gardas un barojošas maltītes no novāktiem produktiem. Izgudrojiet jaunas receptes un, pārdodot, nopelniet vēl vairāk.

Ja esat noguris no lietu pārpilnības saimniecībā, varat atpūsties, nodarbojoties ar makšķerēšanu. Dodieties uz dīķi un atpūtieties, iegūstot zivis, kas mājsaimniecībā nebūs liekas.

Lai veseļotos, jums būs iespēja doties peldēties vietējā karstajā avotā. Šī procedūra ļoti pozitīvi ietekmēs galvenā varoņa pašsajūtu.

Papildus draudzībai jums var būt arī romantiskas attiecības. Atrodiet dzīvesbiedru pilsētā un izveidojiet ģimeni. Laika gaitā jums var būt pat bērni.

Pārvērtiet pussagruvušu saimniecību par nekustamo ģimenes īpašumu, ar kuru leposies jūsu pēcnācēji. Lai tas notiktu, pasteidzieties atpūsties, kamēr vakaros spēlējat Story Of Seasons.

Story Of Seasons bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai apmeklējot oficiālo vietni.

Ja jums patīk lauku saimniecības, instalējiet spēli tūlīt un dodieties uz mājīgu pilsētiņu maģiskas dabas vidū!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more