Grāmatzīmes

vētras šāviens

Citi nosaukumi:

Stormshot ir neparasta mobilā stratēģija. Spēlei ir laba grafika, kvalitatīva balss spēle un patīkama mūzika.

Spēle sākas ar to, ka jūs ierodaties noslēpumainā dārgumu salā. Pirmais solis ir apmesties tur un uzbūvēt bāzes nometni.

  • Iekarojiet jaunas zemes
  • Nometnes jaunināšana
  • Atrast apslēptos dārgumus
  • Sakauj ienaidnieku armijas
  • Spēlējiet mini spēles
  • Iegūt resursus

Šie un daudzi citi uzdevumi būs tavs uzdevums šajā spēlē.

Būs vajadzīgi līderi, lai vadītu armiju. Katram no šiem varoņiem ir savs unikāls prasmju kopums, kas attiecas uz visiem viņa vadītajiem karotājiem.

100 000Cīņas ar ienaidnieka armijām un barbariem, kas apdzīvo salas plašumus, notiek automātiski. Cīņas iznākumu nosaka jūsu varoņa komandiera vadīto karavīru skaits un spēks.

Jums nekad nebūs apnicis spēlēt Stormshot, šobrīd spēlē ir vairāk nekā trīs simti līmeņu. Jums nav jādara vieni un tie paši uzdevumi atkal un atkal.

Salas virsmu klāj migla, slēpjot gan ienaidnieku barus, gan neizsakāmas bagātības, kā arī retus artefaktus.

Periodiski jūsu ceļojumu laikā jūs tiksiet izaicināti mini-spēļu veidā, kur jums būs jābūt gudram un jāatrod veids, kā trāpīt ienaidniekam, lai viņš varētu izdarīt to pašu.

Katrs atrastais seno jūras dievu dārgums padarīs jūsu karaspēku stiprāku. Jo vairāk šo artefaktu nokļūsit tavās rokās, jo vieglāk būs tikt galā ar ienaidniekiem.

Nostipriniet savu citadeli, pretējā gadījumā, ja to sagūstīs ienaidnieks, jūsu varoņiem nebūs, kur atgriezties, un jūs tiksiet sakauts.

Rūpējieties, lai pastāvīgi paplašinātu kontrolēto teritoriju. Galu galā jūsu vadībā būs arvien vairāk karaspēka, un tās būs stiprākas, kas nozīmē, ka būs daudz līdzekļu viņu uzturēšanai un jaunu cīnītāju komplektēšanai.

Iegūstiet draugus visā pasaulē, tērzējiet ar draugiem un strādājiet kopā, lai izpildītu uzdevumus, kurus nevarat paveikt viens.

Spēle bieži saņem atjauninājumus, kuros izstrādātāji pievieno jaunus līmeņus, uzdevumus un izlabo kļūdas.

Spēlē jūs saņemsiet ikdienas un iknedēļas pieteikšanās balvas, un līdz brīvdienām jums būs iespēja piedalīties īpašos pasākumos un saņemt unikālas balvas.

Spēļu veikalā jums būs iespēja par naudu iegādāties zeltu un citus vērtīgus resursus, kas palīdzēs ātrāk gūt panākumus spēlē. Un neticami spēcīgi varoņi padarīs jūsu armijas gandrīz neuzvaramas. Taču pirkumu veikšana nav obligāta, var spēlēt arī bez tās, taču izstrādātājiem noteikti būs prieks saņemt finansiālu pateicību no spēlētājiem. Veikala sortiments tiek papildināts katru dienu un dažkārt parādās ļoti vilinoši piedāvājumi un akcijas.

Jūs varat lejupielādēt

Stormshot bez maksas operētājsistēmā Android tieši šeit, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt un kļūstiet par lielāko karotāju maģiskajā pasaulē! Iegūstiet neticamu spēku un spēku, pateicoties seniem artefaktiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more