Grāmatzīmes

Elementārie kungi

Citi nosaukumi: Stormriders

. Elementu lordi atdzīvināja legend

Elementu lordu spēle tika radīta tiem, kam patīk kontrolēt visu spēļu procesu patstāvīgi, pilnībā iegremdējot virtuālajā pasaulē. Šajā projektā spēlētājam būs jāapgūst kongfu kaujas stils ar savu raksturu, kļūstot par drosmīgu cīnītāju labā pusē un cīnoties ar ļaunajām armijām un monstriem.

Zemes gabala pamatā ir vēja un mākoņa leģenda, spēlētājam ir lieliska iespēja kļūt par daļu no šīs senās leģendas un ceļot atpakaļ uz burvju pasauli, kas piepildīta ar s

aizraujošu piedzīvojumu. IPlayerā cīņas mākslas elementu meistari ir ārpus cilvēcisko spēju jomas, raksturs var sasniegt tādu izcilību, ka dabas spēki sāk viņu paklausīt.

Multiplayer lomu spēles projekts ir neticami krāsains, labi pārdomāts un izstrādāts tā, ka spēlētājs gūs lielu prieku šajā fantastiskajā Visumā.

Spēles Lords of Elements iespējas

.Projektā ir nepieciešama reģistrācija Lords of Elements, tāpat kā citās pārlūkprogrammas spēlēs, lai padarītu to ļoti vienkāršu, jums ir jāievada e-pasta adrese un jāizdomā parole. Reģistrāciju var veikt arī, izmantojot sociālo tīklu kontu. Pēc šīs sarežģītās procedūras, spēlētājs atver cīņu pasauli, pārsteidzošus viesus un cīnās.

Izmantojot lietotāja izvēli, projekta izstrādātāji piedāvā četras rakstzīmes, no kurām katrai ir sava vēsture, un tām ir unikālas spējas, un tā ieņem vietu leģendā:

  • Oblako - aukstasiņu karavīra nosaukums,
  • Wind - varonis, labsirdīgs ieroči un lielas sirds valdītājs,
  • Yasinka - leģendas lojāla un spēcīga varone,
  • Sapnis ir brīnišķīgs karavīrs.

Izvēloties rakstzīmi, spēlētājs izvēlas savu lomu leģendā un viņa varonīgā ceļa iemaņas un likteni, kurā viņam ir jāatrod jaunas zemes, brīvas pilsētas no nelietējiem un cīņa ar asinskārtām monstriem.

Projekta autori ir maksimāli iesaistījuši spēlētāju notiekošajos pasākumos, spēle ir ļoti dinamiska, tajā katra cīņa notiek spēlētāja kontrolē, nav garlaicīgu soli pa solim apkarošanas stratēģiju, lai spēlētājam būtu laba reakcija un ātri jāpieņem lēmumi. Projektā ir arī zonas, kurās spēlētāji tiekas cīņās viens ar otru, piemēram, meklējumos, kur jums ir nepieciešams aizdegties ar makaku. Konkurējot ar reāliem pretiniekiem, jums būs jāparāda visas prasmes un prasmes.

Pat pieredzējušākie spēlētāji Elementa Kunga projektā būs grūti paši spēlēt, tāpēc izstrādātāji ir nodrošinājuši komandas spēles funkciju. Lietotāji var apvienoties ģildēs, kopā ir daudz vieglāk tikt galā ar daudziem uzbrūkošiem ienaidniekiem. Jo vairāk spēlētāju spēlē, jo spēcīgāks viņš ir, un komanda gūst papildu pieredzi. Draugi spēlē ir nepieciešami ne tikai, lai apmainītos ar dāvanām un lūgtu palīdzību, bet arī lai palielinātu savas rakstura prasmes un attīstītu to ātrāk.

An vēl viena lieliska iezīme spēlē ir tā, ka pirms iziešanas no projekta spēlētājs var ievietot rakstzīmi meditācijas režīmā. Šajā stāvoklī varonis pabeidz uzdevumus un uzkrās kaujas pieredzi, par kuru viņš nopelnīs garus punktus. Pateicoties gara stiprumam, var uzlabot dažādas prasmes, turklāt papildus standarta uzbrukuma un aizstāvības prasmēm ir arī spējas kontrolēt dabas spēkus.

Rakstzīmju uzlabošanas sistēma un pati spēle autori ir tik labi pārdomāti, ka spēlētājs nebūs vienaldzīgs pret šo projektu, un apdullināšanas specefekti un skaņas saturs dos pilnīgas iegremdēšanas stāvokli citā realitātē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more