Grāmatzīmes

Storm Online

Citi nosaukumi: Storm Online

Game Storm Online: modernas grafikas un unikālas rakstzīmes.

Game Storm Online piesaista savu spēlētāju labi attīstītu trīsdimensiju grafiku. Tas dod vēl vairāk darbības un izklaides spēles laikā. Precīzākās rakstzīmes un elementi rada iespaidu par pilnīgu iegremdēšanos procesā. Spēle tiek veidota uz fantāzijas un anime tēmas. Un radītāju iztēle bija vieta, kur klīst. Vietas un rakstzīmes ir pārsteidzošs skaistums, īpaši galvenais varonis un visi viņa biedri.

Sākot spēlēt spēli Storm Online, vispirms izvēlaties savu varoņa klanu. Pirms jūs esat trīs spēcīgi virzieni:

  • Shooter. Viņš uzvarēs bultiņu aizsprostu uz saviem ienaidniekiem, un pat visvairākie karotāji nespēs pretoties viņa uzbrukumu ātrumam.
  • Koldun. Mages vienmēr ir mīlējušas iespaidīgas cīņas un gadsimtiem ilgi ir uzkrājuši savu senču gudrību. Šodien viņa ir ļoti spēcīga.
  • Voitel. Uzņemot savu zobenu, karavīrs neapstājas, kamēr viņš nav uzvarējis, un nesalauž savu pēdējo ienaidnieku.

iPlayer Storm Online nav tikai spēle, tā ir pasaule, kurā jūs varat izveidot savu unikālo raksturu. Spēles laikā jūs atkārtoti sastapsieties ar citiem spēlētājiem un viņu rakstzīmēm, tāpēc jūs pilnībā novērtēsiet iespēju būt nestandarta.

spēļu iespējas.

Jūsu pirmā prioritāte būs uzvarēt visus ienaidniekus un atbrīvot teritorijas, kas notvertas ar gudriem spokiem. Lai būtu spēks, lai uzvarētu, tas prasīs daudz darba. Jums ir nepieciešams sūknēt savu varoni un uzlabot tās īpašības. Lai sāktu darbu, izvēlieties pareizo aprīkojumu. Ar katru līmeni jūs atvērsiet plašāku aprīkojuma un ieroču klāstu. Iegūtie priekšmeti, kurus var uzlabot cietumā.

Papildu spēki dos jums pareizo zirgu. Kopā ar jums viņš nonāk cīņā, tāpēc viņam būs nepieciešams arī bruņas. Paaugstinot savu līmeni, jūs varat novērot zirga iespaidīgās izmaiņas un attīstību. Jūs redzēsiet tādu pašu rezultātu ar savu mājdzīvnieku. Viņš būs lielisks palīgs cīņā un palielinās varoņa īpašības. Spārni padarīs jūsu varoni kā eņģelis, bet tikai konkurenti nevarēs to novērtēt kaujā. Aprīkojums Spārni dod lielu stimulu rakstura īpašībām, jo ​​īpaši, sūknējot tos. Lai varonis nepalaistu garām, viņš var nolīgt pavadoni. Tie ir skaisti elfi. Viņi jūs sekos visur, dodot savu spēku un dziedināšanu.

uzdevumu un spēle.

V Storm Online var spēlēt visu uzņēmumu. Lai efektīvāk izietu līmeņus un uzvarētu spēcīgus priekšniekus, vislabāk ir apvienot un izveidot ģildes vai pievienoties esošam. Lielisks veids, kā iegūt jaunus draugus. Izmantojot tērzēšanu kreisajā apakšējā stūrī, varat tērzēt ar visiem spēlētājiem. Spēlei ir dažādi uzdevumi:

  • cīņa ar spokiem un dēmoniem
  • grupas cīnās
  • 10000 lielas cīņas

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka Storm Online ir vairāki veidi, kā cīnīties. Jūs varat izmantot automātisko cīņu, t. e. jūs vienkārši norādāt mērķi, un bots veic visas kustības. Vai nu pārņem visu iniciatīvu par sevi un pilnībā izbaudiet cīņu, izmantojot karsto taustiņu manuālo vadību. Tas sniegs kaujas darbību un satraukumu, īpaši grupu cīņās.

V Storm Online reģistrācija tiek veikta divos klikšķos. Tad jūs nekavējoties iegremdēties spēlē. Pat iesācējs var viegli tikt galā ar visām iespējām, prasībām un atrašanās vietām, pateicoties pārdomātiem padomiem un apmācību cīņām. Katrā posmā rakstzīmes, kurām nepieciešama jūsu palīdzība, labprāt jums pateiks, kas ar viņiem noticis un kā jūs varat viņiem palīdzēt. Tāpēc nevilcinieties, jums ir jāsteidzas, lai satiktos ar piedzīvojumiem un ļaunajiem spokiem, līdz viņi uztver visu pasauli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more