Grāmatzīmes

Stellaris

Citi nosaukumi:

Stellaris ir viena no nozīmīgākajām un sarežģītākajām kosmosa stratēģijām. Spēlei ir diezgan laba grafika, bet tas nav galvenais spēlē.

Pirms spēlējat Stellaris, jums ir jāizvēlas sacīkstes no izstrādātāju piedāvātajām, taču ir arī iespēja izveidot savu.

Jūs varat strādāt pietiekami ilgi, lai izveidotu sacīkstes. Ir ļoti daudz regulējamu parametru, burtiski visu var mainīt.

  • izmērs
  • Skatīt
  • Silu
  • Rakstura iezīmes

Tas ir tikai minimums no pieejamajām opcijām. Jūs varētu vēlēties spēlēt kā robotu sacīkstes un sākt spēli nevis uz planētas, bet gan uz kosmosa stacijas. Visu ierobežo tikai jūsu iztēle.

Pēc tam, kad būsiet pabeidzis eksperimentus, veidojot sacīkstes, jums joprojām būs jāpievērš uzmanība ģerboņa izveidei saskaņā ar visiem heraldikas noteikumiem un jāizvēlas kosmosa kuģu dizains pēc savas patikas.

Tad atliek tikai noteikt zvaigznes kartes veidu un lielumu, un jūs varat spēlēt.

Pašā spēles sākumā jūs varēsiet izpētīt milzīgu kosmosa daļu, bet vēlāk izrādās, ka tā nav tik liela, salīdzinot ar visu zvaigžņu sistēmu galaktiku, jums būs nepieciešams laiks, lai izpētītu katru no viņiem.

Vai ir vēl kāda saprātīga dzīvība un kur tā atrodas, uzzināsiet vēlāk. Turklāt tas var būt visneticamākais.

Spēlē nebūs iespējas garlaikoties. Viss ir jākontrolē.

  1. Nodokļi
  2. Attīstīt zinātni
  3. Izpētiet jaunas pasaules
  4. Pārraudzīt noskaņojumu sabiedrībā
  5. Velti laiku diplomātijai
  6. Iesaistieties aizsardzības vai iekarošanas karos

Šis saraksts nekādā ziņā nav pilnīgs un tikai skrāpē spēles darbības. Turklāt, pieaugot jūsu impērijas lielumam, darāmā būs arvien vairāk, jo agri vai vēlu jūs saskarsieties ar citām civilizācijām uz ārējām robežām. Kamēr jūsu teritorijā būs arvien vairāk planētu, kuras apdzīvos dažādi iedzīvotāji. Ērtības un pārvaldības vienkāršības labad jūs varat sadalīt savu teritoriju sektoros.

Būs iespēja veidot alianses vai pievienoties frakcijām.

Jo ilgāk spēlējat, jo lielāks ir risks nonākt agresīvā civilizācijā vai naidīgā frakcijā. Šī iemesla dēļ var pastāvēt visas dzīvības paverdzināšanas vai iznīcināšanas draudi uz jūsu kontrolētajām planētām. Mums būs jācīnās, un tas pat nav atkarīgs no jūsu vēlmes. Kari prasīs arvien ilgāku laiku.

Cīņas laikā jūs esat pasīvs skatītājs. Jūs nevarēsit ietekmēt notiekošo cīņu. Atliek tikai aplūkot skaisti uzzīmēto kosmosa kauju animāciju, kad jūsu un ienaidnieka flote apmainās ar sitieniem. Ne visiem patiks šāds stāvoklis, jo īpaši tāpēc, ka pat jūsu flotes militārā spēka pārākums pār ienaidnieka floti pusotras reizes negarantē uzvaru. Tas, iespējams, ir vienīgais spēles trūkums, kas ir pilnīgi iespējams brīdī, kad lasāt šo tekstu, izstrādātāji to jau ir izlabojuši, izlaižot atjauninājumus.

Katra jauna spēle ies savā veidā, pavisam cits scenārijs, kuru var būt ļoti daudz. Tāpēc, pat ja kaut kas nogāja greizi, nevajag satraukties. Vienkārši sāciet spēlēt no jauna.

Stellaris bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, šajā spēlē visa galaktika var būt jūsu rīcībā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more