Grāmatzīmes

tērauda celšanās

Citi nosaukumi:

Steelrising ir lieliska asa sižeta RPG. Šeit jūs redzēsiet neticami kvalitatīvu grafiku. Mūzika izvēlēta ļoti labi, balss spēle ir reālistiska.

Darbība notiek alternatīvā realitātē, kur viduslaikos mehānika attīstījās līdz augstākajam līmenim. Jums jākļūst par Francijas revolūcijas dalībnieku.

Karalis Luiss 16 ir kļuvis traks un terorizē pilsētas iedzīvotājus ar automātiem, kurus viņš kontrolē. Vienkāršs cilvēks nevar tikt galā ar šiem bezvēses mehāniskajiem karotājiem.

Bet par laimi vienkāršajiem cilvēkiem ir izveidots jauna veida automāts ar nosaukumu Aegis. Tie ir tie, kas jums ir jāpārvalda, izbraucot cauri visai Parīzei, lai iznīcinātu galveno ļaundari.

Cīņas, kurās jūs piedalīsities, ir ārkārtīgi iespaidīgas, un mehāniskie priekšnieki, ar kuriem galvenajam varonim būs jācīnās, var iedvest bailes ikvienā.

Tikai jūs izlemjat, kā cīnīties:

  • Briesmīgais karotājs
  • Drosmīgais aizstāvis
  • Nāvējošā dejotāja
  • Elementalist

Katrai kaujas skolai ir savas stiprās un vājās puses, spēles laikā vari izlemt, kura tev patīk vislabāk. Jūs varat spēlēt Steelrising un sasniegt revolūcijas uzvaru, izmantojot jebkuru no kaujas skolām.

Bet ne tikai ātrums un spēks izšķir cīņas iznākumu. Esiet gudri, izmantojiet apkārtējos objektus, lai uzbrukuma laikā iegūtu labāku pozīciju vai neļautu ienaidniekam uzbrukt jums.

Lielākā daļa priekšnieku ir daudz spēcīgāki. Nekādā gadījumā nevajadzētu palikt uz vietas ilgu laiku, pretējā gadījumā jūs tiksit iznīcināts. Dažreiz var šķist, ka ienaidnieks ir pārāk spēcīgs, taču katram no viņiem ir vājās vietas, tavs uzdevums ir tās atrast. Eksperimentējiet ar dažādām taktikām, un jūs noteikti uzvarēsit!

Izpētiet katru sacelšanās pilsētas stūri. Sakauj ienaidniekus, lai kļūtu par pieredzējušāku cīnītāju un atbloķētu jaunas prasmes vai uzlabotu pieejamās. Atrodiet resursus un padariet Aegis vēl nāvējošākus ar labākiem ieročiem un daudz ko citu.

Pārvietošanās pa pilsētu ir kā parkour. Tas nav tikai garlaicīgi skriet vai staigāt no viena kartes punkta uz citu. Pārvietojoties varat izmantot jebkurus priekšmetus uz ielas. Veiciet iespaidīgus lēcienus un kūleņus. Izmantojiet satiktos transportlīdzekļus, lai pārvietotos vēl ātrāk. Lēciet uz ratiem un saīsiniet ceļu šādā veidā.

Lai gan tas, kas notiek alternatīvajā Visumā, ļoti atšķiras no tā, kā tas bija pie mums, tomēr mūsu stāstos ir daudz līdzību.

Spēles laikā iegūsi iespēju satikties un sazināties ar daudzām to laiku vēsturiskām personībām. Šeit jūs redzēsiet Robespjēru, satiksiet Lafajetu un pat runāsiet ar Mariju Antuaneti.

Uzziniet, kas motivēja šīs personas darīt noteiktas lietas. Atšķetiniet sazvērestības un apturiet ļaundari, kurš viens pats ar mehānismu palīdzību tur bailēs visu valsti!

Steelrising lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl, nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, revolūcijai jūs esat vajadzīgi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more