Grāmatzīmes

Tērauda Legions

Citi nosaukumi: Tērauda Legions

Steel Legions tiešsaistes spēli - apdullināšanas trilleris tīkls, kas lieliski atbilst komandas cīņas ar atsevišķām stratēģijām atsevišķiem spēlētājiem. Dinamisks multiplayer šāvēja izpaužas turēt jūsu uzmanību no pašas pirmās minūtes. Jūs uzzināsiet, kā pārvaldīt milzīgo futūristisks automašīnu, uzlabot tās, kā domāt par taktisko pārceļas, lai uzvarētu komanda ienīda ienaidniekiem. Saskaņota rīcība ar frakcija dod pārliecību un sajūtu, ka jūs, protams, poderzhat uzticamus sabiedrotos, dod uztraukums. Ieguvi vērtīgu resursu un uzvara teritoriju - labs stimuls, lai sniegtu visu iespējamo, lai pilnā kaujas laukā. Tērauda Leģions tiešsaistes notikumi attīstīsies citā realitātē. Izvēloties pusi, kam būs cīnīties līdz nāvei, ar šo jūs noteikt savu ceļu dzīvē šajā krāsains un vienlaicīgi nežēlīgo pasauli.

Pastāv iespēja Tērauda Legions spēlēt bez instalēšanas klientu. Bet, ja jūs vēlaties, jūs varat lejupielādēt nelielu klientu izmēru. Sistēmas prasības spēle atšķiras pieticība. Galvenie parametri - operētājsistēmu Windows, procesors Pentium , moderna pārlūku un interneta pieslēgums. Jums arī tiks lūgts reģistrēt šajā spēlē Steel leģioniem, kas atvērs durvis un uz nezināmo visums, kur dusmas piesātināts asiņainajiem notikumiem. Konts ir izveidots šādi: Ierakstu lietotājvārdu, paroli pārdomāts, ziņo e-pasta adresi un dzimšanas datumu. Tad jums ir atzīmēt, ka jūs piekrītat noteikumiem un nosacījumiem, privātuma nominēto projektu un tērauda Legions reģistrācija ir pabeigta.

Kā jau minēts, lai spēlētu Tērauda Leģions, jums ir jāizvēlas pusē. Tērauda Legions, Pandora Rebels, Golden teritorijas un Tundran Warriors постоянноконфликтуютдругсдругом . Empire Phoenix atrodas aukstā reljefs. Iedzīvotāji šajā frakcijā dod racionālu dzīves veidu, jo viņi ir pilnīgi sabojāt. Un tie tiek izmantoti jau iepriekš plānot jebkurā gadījumā. Pandora ir arī liktenis nemierniekiem nav dzert. Viņi dzīvo tuksnesī, kur nav iespējams vispār, lai iegūtu dabas resursus. Tomēr pārstāvji no frakcijas atgūt tos no saviem konkurentiem, un tādējādi var turēt virs ūdens. Pilnīgi dažādas lietas Golden teritorijās. Visas pārpilnību šeit, un cilvēki nekad zināt vajadzībām. Šāda dzīve padarīja viņus nedaudz slinks un neizšķirts, kad runa ir par nopietniem militāriem jautājumiem. Izšķērdīgs dzīves viņiem patīk, un kāpēc kaut ko mainīt, ja bagātība pati par sevi ir peldošs rokās. Warriors of Nature - smagākā frakcija. Tā ir veikusi šādus nelabvēlīgus dzīves apstākļus. Dabas bērni ir iemācījušies pielāgoties dažādiem apstākļiem, tāpēc nav jābaidās par jebkādām grūtībām. Turklāt, viņi vienkārši mīl savu valsti un ir gatavi lauzt katru vietu uz ikvienam, kurš uzdrīkstas ielauzties savā īpašumā.

Tā kā spēle ir gabals ir balstīta uz karadarbību, miers var tikai sapņot. Jūsu potenciālie ienaidnieki ir frakcijas citiem spēlētājiem. Atcerieties, ka vairāk zemes otvoyuete - tā būs jūsu frakcija ietekmīga lielākajā virtuālajā Visumu. Ir arī jācīnās ar laupītāji, kuri , un cenšas atņemt savu īpašumu. Pastāv iespēja darīt nozagt resursus. Nelietojiet apnikt, tas nav īsti godīgi veids, kā dabūt vajadzīgos līdzekļus. Galu galā, šis karš būs tērps visas iespējas, jūs varētu sasniegt tikai mūsu mērķi. Atcerieties, ka bagātība ļauj pilnveidot tehniku, kas ir jūsu rīcībā. Jaudīgu tehniku ​​- panākumu atslēga militārajām operācijām. Neaizmirstiet rūpēties par atbilstošiem ieročiem. Tvertnes var uzstādīt uz dažādiem moduļiem, sistēmas, instrumenti, un pat ieročiem.

Ir vērts pieminēt, ka spēlēt spēli Steel leģioniem Jūs ne tikai piedalās mūžīgās cīņas. Ir daudzas klases, kas vajadzētu pievērst uzmanību savā brīvajā laikā. Piemēram, tirdzniecībā. Personāls ir tirgus ik impērija Marketplace. Un tas piekritīs, ļoti ērti.

Spēļu Tērauda Legions gatavi jums daudz patīkamu pārsteigumu. Mašīna stila zinātniskās fantastikas porazhat savu iztēli. 3D grafikas rada realitātes izjūtu. Un spēja pielietot stratēģiskās prasmes būs bauda ikviens, kurš vēlas, lai sasniegtu dizzying rezultātus. Spēles izstrādātāji, kompānija splitscreen Studios GmbH, ir mēģinājuši to labāko, lai nodrošinātu, ka jums iegūt maksimālu baudu no spēlēšanas. Atliek tikai novēlēt jums kaislību spēli un pozitīvu attieksmi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more